Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:46.86
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:49.62
4 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:52.74
6 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:54.45
8 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1:56.95
9 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:58.69
10 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:00.35
12 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:03.75
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:50.57
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:54.10
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:56.25
4 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1:59.47
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:00.07
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:00.13
7 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:00.14
8 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2:01.21
9 Michal SojákMichal Soják 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:03.05
10 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:03.82
11 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:05.99
13 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:14.77
14 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:25.47
Celkem 13 závodníků
Finále 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:55.29
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:00.81
3 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:04.57
4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2:05.65
6 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:10.19
7 Adam PopekAdam Popek 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:12.92
9 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.07
10 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:14.13
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:47.76
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:49.14
4 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.75
10 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:01.92
12 Kateřina GottwaldováKateřina Gottwaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2:09.39
13 Kristýna GottwaldováKristýna Gottwaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2:18.29
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:56.84
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1:57.10
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1:57.25
6 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:00.03
7 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:00.90
8 Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.09
10 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:01.35
12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:02.74
13 Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:04.13
Celkem 9 závodníků
Finále 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:01.12
4 Kristina BendováKristina Bendová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:06.56
5 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:07.47
6 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:08.53
7 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:09.24
8 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:11.40
10 Pavla NechvílováPavla Nechvílová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:15.62
11 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:20.50
Celkem 8 závodníků
Finále 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:56.25
2 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:02.24
3 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:05.75
4 Sofie ChovanSofie Chovan 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:08.09
5 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:08.33
8 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:12.21
10 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.44
11 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:17.33
12 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2:18.08
13 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:23.52
Celkem 10 závodníků