Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 63.61
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 61.18
3 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 53.70
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 51.53
5 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 50.53
7 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 47.18
10 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 38.94
11 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 38.63
12 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 37.57
13 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 37.34
14 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 36.32
15 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 32.68
16 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 29.96
17 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 26.99
19 Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 19.65
Celkem 15 závodníků
Finále (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 46.71
4 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 40.98
5 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 39.76
6 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 36.99
7 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 36.23
9 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 33.87
11 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 33.31
13 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 31.45
14 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 31.03
15 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 30.39
16 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.67
17 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 26.38
18 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 26.07
20 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 23.52
21 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 23.36
22 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 23.25
23 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 21.37
24 Jan KlírJan Klír
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 11.60
Celkem 18 závodníků