Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13.37
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12.51
4 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11.30
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 10.48
7 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
03 10.40
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10.36
9 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 09.96
10 Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
03 09.89
11 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 09.78
13 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 09.45
14 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.24
15 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 09.21
16 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 08.58
17 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.53
18 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.39
19 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.24
Celkem 16 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.79
3 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10.11
7 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 09.63
8 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.60
11 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 08.61
12 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 08.57
13 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 08.52
14 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 08.34
15 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 08.22
16 Tereza RačanskáTereza Račanská
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.10
Celkem 10 závodníků
Finále C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.65
2 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 08.43
3 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.01
4 Anna SkálováAnna Skálová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.83
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 07.70
7 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 07.67
8 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.62
9 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.61
11 Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 06.94
12 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.33
Celkem 10 závodníků