Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 15.11
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14.42
4 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 13.84
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 13.29
7 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 12.43
8 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 12.01
11 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 11.60
12 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 11.39
13 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11.28
14 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11.26
15 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11.17
16 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10.63
17 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 10.00
20 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 08.83
Celkem 14 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13.63
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12.07
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 11.97
5 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 11.06
6 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10.84
7 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10.59
8 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 10.24
9 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10.09
10 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 10.02
11 František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 09.43
12 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 09.29
13 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 08.12
14 Tomáš SzmekTomáš Szmek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 07.96
15 Pavel VáclavůPavel Václavů
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 07.74
Celkem 14 závodníků