Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:30.91
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:35.28
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:36.24
4 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:38.52
6 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4:39.48
7 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:39.59
9 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:51.39
10 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4:53.91
12 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:01.36
13 Tomáš DoušekTomáš Doušek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:05.97
14 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5:13.98
Celkem 11 závodníků
Finále 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:20.41
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 4:22.57
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:23.50
4 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:29.51
5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:30.25
6 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4:30.29
8 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:34.24
10 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:39.00
14 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4:44.11
16 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4:51.14
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:40.51
2 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:44.43
3 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4:46.09
5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:48.77
6 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:49.30
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:57.00
8 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 4:57.03
9 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:01.40
11 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:03.72
Celkem 9 závodníků
Finále 2 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:45.49
2 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:54.12
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:56.09
5 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.50
7 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:10.11
8 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:11.26
9 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:12.47
10 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:14.51
11 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:17.73
13 Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:22.22
15 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:45.08
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4:40.44
3 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 5:05.42
4 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5:12.35
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:13.99
6 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:18.61
7 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:20.42
8 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:21.08
10 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5:36.69
11 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:39.24
Celkem 9 závodníků
Finále 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:53.81
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:55.92
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:57.11
4 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5:06.88
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:07.17
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:08.50
10 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:26.62
11 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 5:33.79
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:30.71
2 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5:38.06
3 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:39.33
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5:43.06
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:57.26
8 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:03.45
9 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6:15.29
10 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6:22.42
7 Adéla KubinováAdéla Kubinová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6:00.58
Celkem 9 závodníků
Finále 2 (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:20.93
2 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:21.34
3 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:22.32
4 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:26.59
6 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:37.42
7 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5:38.14
8 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:41.49
11 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:00.45
12 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:01.67
13 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6:19.09
14 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:49.66
Celkem 11 závodníků