Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krčma V., Ježek D., Hriczo R., Plaček T. Krčma V., Ježek D., Hriczo R., Plaček T. 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 27.38
2 Konečný J., Žižka R., Čermák M., Kadeřábek M.(A) Konečný J., Žižka R., Čermák M., Kadeřábek M.(A) 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.01
3 Soukal L., Vinduška V., Šedivý J., Zákora T.(A) Soukal L., Vinduška V., Šedivý J., Zákora T.(A) 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.14
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dočkal P., Sychra A., Budík L., Staněk J. Dočkal P., Sychra A., Budík L., Staněk J. 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 28.30
2 Červinka J., Pácal V., Šantavý J., Bürger J.(A) Červinka J., Pácal V., Šantavý J., Bürger J.(A) 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.40
5 Hlavačka T., Pavelek O., Pavelek V., Göttlicher D. Hlavačka T., Pavelek O., Pavelek V., Göttlicher D. 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 30.30
6 Bukovský J., Mencl T., Mostecký A., Rajsner S. Bukovský J., Mencl T., Mostecký A., Rajsner S. 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 31.29
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Dítě M., Fiala M., Potoček V., Kvapil L. Dítě M., Fiala M., Potoček V., Kvapil L. 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 29.83
4 Grubišič D., Raus S., Ondráček V., Mlečka R. Grubišič D., Raus S., Ondráček V., Mlečka R. 04 BYAC BrnoBYAC Brno 30.07
6 Schubert Š., Václavů P., Kadavý R., Vodíčka D. Schubert Š., Václavů P., Kadavý R., Vodíčka D. 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 30.51
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štefko Š., Krejčí O., Kořének J., Krejčí J. Štefko Š., Krejčí O., Kořének J., Krejčí J. 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.58
2 Douděra J., Konvalina Š., Severa M., Kratochvíl Š.(B) Douděra J., Konvalina Š., Severa M., Kratochvíl Š.(B) 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.72
3 Hartmann J., Galvas M., Vrbacký T., Marčík J.(B) Hartmann J., Galvas M., Vrbacký T., Marčík J.(B) 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29.96
4 Kroužel T., Müller M., Šantavý J., Honzíček V.(B) Kroužel T., Müller M., Šantavý J., Honzíček V.(B) 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 31.05
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Neugebauer A., Pavlíček M., Holík V., Sedlecký M. Neugebauer A., Pavlíček M., Holík V., Sedlecký M. 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 31.91
2 Toužín J., Matějka Z., Tsap M., Horáček P. Toužín J., Matějka Z., Tsap M., Horáček P. 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32.39
3 Valeš J., Kloutvor A., Bílek V., Špicar D. Valeš J., Kloutvor A., Bílek V., Špicar D. 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 32.90
5 Langer M., Klimas J., Škapa J., Honěk A.(A) Langer M., Klimas J., Škapa J., Honěk A.(A) 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Ďurina M., Martinkevič M., Zach M., Teslík M.(A) Ďurina M., Martinkevič M., Zach M., Teslík M.(A) 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.27
4 Palásek F., Huml J., Holina J., Gregovský J. Palásek F., Huml J., Holina J., Gregovský J. 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 33.02
5 Hlaváč J., Nový O., Čoka J., Krejčí R.(A) Hlaváč J., Nový O., Čoka J., Krejčí R.(A) 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.56
6 Malohlava D., Šeděnka Š., Boďa A., Vogl O.(B) Malohlava D., Šeděnka Š., Boďa A., Vogl O.(B) 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.88
7 Čermák J., Oborný M., Kočvara M., Holoubek J.(B) Čermák J., Oborný M., Kočvara M., Holoubek J.(B) 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jež M., Kočí B., Kovář D., Bllek J.(A) Jež M., Kočí B., Kovář D., Bllek J.(A) 05 BYAC BrnoBYAC Brno 32.46
3 Halíř A., Machaň A., Petržela L., Bezrouk M. Halíř A., Machaň A., Petržela L., Bezrouk M. 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.40
6 Kopecký V., Kutík R., Horák L., Postupa F. Kopecký V., Kutík R., Horák L., Postupa F. 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.31
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melčák M., Lojek M., Juřena J., Raška V.(A) Melčák M., Lojek M., Juřena J., Raška V.(A) 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35.06
3 Holub Š., Holub F., Holub J., Marek Š. Holub Š., Holub F., Holub J., Marek Š. 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.31
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Cagašová A., Ningerová K., Laciková M., Ťahanová V. Cagašová A., Ningerová K., Laciková M., Ťahanová V. 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32.14
7 Pesslová R., Cardová K., Vlková A., Novotná A.(A) Pesslová R., Cardová K., Vlková A., Novotná A.(A) 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.60
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dokulilová A., Fialová D., Bártová D., Vantuchová S.(A) Dokulilová A., Fialová D., Bártová D., Vantuchová S.(A) 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.05
2 Vilhelmová L., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Vilhelmová L., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.08
3 Dutková D., Petrová N., Zdražilová D., Matějková V.(B) Dutková D., Petrová N., Zdražilová D., Matějková V.(B) 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.64
4 Červená M., Kratochvílová L., Urbášková E., Hřebíčková L. Červená M., Kratochvílová L., Urbášková E., Hřebíčková L. 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 33.08
5 Čeřovská A., Erbenová S., Rutrlová A., Síbrová B. Čeřovská A., Erbenová S., Rutrlová A., Síbrová B. 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 33.37
6 Nedopilková B., Potácelová K., Poláková J., Navrátilová S. Nedopilková B., Potácelová K., Poláková J., Navrátilová S. 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 33.51
7 Volková S., Homolková V., Kutějová R., Nechalová V.(C) Volková S., Homolková V., Kutějová R., Nechalová V.(C) 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34.55
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štanclová V., Rappová F., Novotná A., Přichystalová E. Štanclová V., Rappová F., Novotná A., Přichystalová E. 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29.64
4 Samohýlová N., Drábková M., Marčíková D., Goišová N. Samohýlová N., Drábková M., Marčíková D., Goišová N. 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 33.13
5 Kadavá K., Kumstátová P., Plecháčová T., Plecháčová A. Kadavá K., Kumstátová P., Plecháčová T., Plecháčová A. 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 33.43
8 Bechyňová G., Kašíková K., Kulhavá M., Štullerová J. Bechyňová G., Kašíková K., Kulhavá M., Štullerová J. 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokešová K., Mašková K., Škochová E., Heryánová L. Prokešová K., Mašková K., Škochová E., Heryánová L. 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 31.55
2 Vajnrajchová K., Slavíčková T., Salčáková D., Klementová K.(A) Vajnrajchová K., Slavíčková T., Salčáková D., Klementová K.(A) 03 JAC BrnoJAC Brno 31.69
5 Sojková T., Kulichová K., Pindorová Z., Sikorová M. Sojková T., Kulichová K., Pindorová Z., Sikorová M. 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 32.62
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křížková N., Hutárková V., Svobodová B., Teplá A. Křížková N., Hutárková V., Svobodová B., Teplá A. 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 31.10
3 Hloucalová A., Šarounová M., Kuttichová N., Voženílková D.(A) Hloucalová A., Šarounová M., Kuttichová N., Voženílková D.(A) 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.74
5 Drozdová N., Jeličová S., Soukalová H., Žáčková V. Drozdová N., Jeličová S., Soukalová H., Žáčková V. 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 33.00
6 Najmanová M., Smutná D., Mikanová E., Marková B.(B) Najmanová M., Smutná D., Mikanová E., Marková B.(B) 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.31
7 Hristova D., Lorenzová M., Hájková K., Rubášová B. Hristova D., Lorenzová M., Hájková K., Rubášová B. 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 33.95
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poláčková N., Šebková K., Bezdíčková D., Jakusidisová V.(A) Poláčková N., Šebková K., Bezdíčková D., Jakusidisová V.(A) 05 ASK BlanskoASK Blansko 32.65
6 Kollarová L., Strusková A., Albrechtová E., Tučková T. Kollarová L., Strusková A., Albrechtová E., Tučková T. 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.46
8 Kadrmasová E., Zukalová A., Jandáková L., Štefanová M.(B) Kadrmasová E., Zukalová A., Jandáková L., Štefanová M.(B) 05 ASK BlanskoASK Blansko 38.76
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schneeberger M., Holšánová A., Válková E., Válková N.(A) Schneeberger M., Holšánová A., Válková E., Válková N.(A) 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.85
2 Vilčková K., Kubajurová T., Boboková N., Kozlová V.(A) Vilčková K., Kubajurová T., Boboková N., Kozlová V.(A) 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.94
3 Gleňová V., Hlaváčová K., Krchňáková T., Vavrečková E.(B) Gleňová V., Hlaváčová K., Krchňáková T., Vavrečková E.(B) 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34.23
4 Horníková A., Hohberg K., Peterková E., Andrejsová A. Horníková A., Hohberg K., Peterková E., Andrejsová A. 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 34.29
6 Skřečková Z., Ruferová L., Poštulková P., Pluskalová M.(C) Skřečková Z., Ruferová L., Poštulková P., Pluskalová M.(C) 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.87
7 Výmolová A., Bystřičanová B., Brázdilová K., Šurmanová Z.(C) Výmolová A., Bystřičanová B., Brázdilová K., Šurmanová Z.(C) 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 36.37
8 Ningerová H., Václavíková A., Míčková D., Kolčařová N.(B) Ningerová H., Václavíková A., Míčková D., Kolčařová N.(B) 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 36.49
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kucharčíková E., Horálková Z., Doubková T., Sátrová K. Kucharčíková E., Horálková Z., Doubková T., Sátrová K. 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 33.11
3 Vrbová N., Blaschkeová H., Bramborová A., Dvořáková A.(A) Vrbová N., Blaschkeová H., Bramborová A., Dvořáková A.(A) 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35.49
5 Valachová L., Bošková T., Jedličková B., Poláková D. Valachová L., Bošková T., Jedličková B., Poláková D. 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.54
6 Maštalířová H., Jurošová L., Kožuchová N., Zahradníková A.(D) Maštalířová H., Jurošová L., Kožuchová N., Zahradníková A.(D) 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 38.12
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Grégrová K., Bundilová E., Kuncová B., Černocká K. Grégrová K., Bundilová E., Kuncová B., Černocká K. 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 34.80
5 Hochsteigerová A., Schönigerová A., Kopecká A., Voborníková M. Hochsteigerová A., Schönigerová A., Kopecká A., Voborníková M. 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.96
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tkáčová A., Pešlová P., Bělunková M., Feilhauerová E.(A) Tkáčová A., Pešlová P., Bělunková M., Feilhauerová E.(A) 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.00
2 Černovská A., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A.(A) Černovská A., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A.(A) 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.78
4 Vyleťalová T., Fučíková N., Fryčová A., Vydrová K. Vyleťalová T., Fučíková N., Fryčová A., Vydrová K. 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 33.83
5 Myšková T., Neužilová E., Bryšová H., Láchová T.(A) Myšková T., Neužilová E., Bryšová H., Láchová T.(A) 05 JAC BrnoJAC Brno 34.39
6 Šmídová J., Mičánková V., Krouželová L., Dittrichová S.(B) Šmídová J., Mičánková V., Krouželová L., Dittrichová S.(B) 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.69
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Melčáková M., Kvapilová N., Huňková A., Káňová K.(B) Melčáková M., Kvapilová N., Huňková A., Káňová K.(B) 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 34.65
5 Kloudová A., Ducháčová E., Chudá E., Machková M.(C) Kloudová A., Ducháčová E., Chudá E., Machková M.(C) 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.06
6 Maierová S., Juráková A., Křížková V., Vlčková V. Maierová S., Juráková A., Křížková V., Vlčková V. 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36.57
Celkem 3 závodníků