Back

 / EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35.18
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36.65
4 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 37.27
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.05
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.15
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.23
5 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38.43
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.45
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 38.02
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 39.09
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 39.29
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 39.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.09
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 38.80
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 39.36
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 39.77
5 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 39.90
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.59
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.97
4 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39.04
5 Thomas MacuraThomas Macura 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 39.10
6 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.86
7 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 40.70
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 40.64
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 41.33
6 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.89
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 40.65
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.21
5 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 41.79
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 42.10
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 41.39
5 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41.44
6 Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 42.19
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.08
2 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 40.11
4 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 42.20
6 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 46.18
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 42.45
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.11
5 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 45.07
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 37.83
5 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.83
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 39.04
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 41.66
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.61
Celkem 2 závodníků
Běh 13 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.62
2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 40.77
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 41.33
6 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 41.97
8 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.06
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 40.58
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 41.14
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 42.54
6 Tomáš DoušekTomáš Doušek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.95
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.32
2 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 42.68
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 43.44
5 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.20
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 42.03
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.57
4 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 43.18
5 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.16
6 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 47.04
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 43.66
3 Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 45.29
4 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 45.58
5 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.91
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 44.71
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.73
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 40.16
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 43.08
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 43.26
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.29
7 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.26
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 43.33
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.12
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.26
7 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.89
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 43.84
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.01
4 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.00
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.16
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.73
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 44.37
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 45.31
4 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 45.84
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 46.09
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.31
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 45.06
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 45.86
6 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 46.40
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 44.76
3 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 46.20
4 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 47.44
5 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 48.11
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 46.91
2 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.92
3 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 47.75
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 48.04
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 49.72
7 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 50.12
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 45.17
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.77
5 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 47.60
6 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 48.31
7 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.10
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 47.20
3 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 47.35
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 47.80
5 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.16
6 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 48.33
7 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 49.58
8 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.30
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Karolína OczkováKarolína Oczková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 51.37
3 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 52.04
4 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 52.98
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 40.93
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42.02
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 42.15
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 42.29
6 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 72.71
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 42.08
2 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 42.30
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.56
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 43.35
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 43.56
6 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.59
7 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 46.33
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 44.08
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.76
5 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.38
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 45.49
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 46.05
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43.13
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 44.23
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.92
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.63
6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.95
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.43
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.02
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.76
6 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 47.51
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.23
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.58
6 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 47.69
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 47.84
8 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 48.30
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 48.04
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 48.22
4 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 48.36
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49.66
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 44.72
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 46.20
6 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 48.03
7 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 48.05
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.36
2 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.96
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.06
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 48.31
5 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 49.28
6 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.44
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.43
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.25
5 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 51.00
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.31
2 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 50.90
5 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 51.81
Celkem 3 závodníků
Běh 23 (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.59
3 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.63
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 55.75
Celkem 3 závodníků