Back

 / 2. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (10. 5. 2018)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 37.66 0.0
2 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 27.64 0.0
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26.92 0.0
4 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 25.85 0.0
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25.45 0.0
6 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 24.59 0.0
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 23.69 0.0
8 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 22.85 0.0
9 Samuel ŘezáčSamuel Řezáč
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 21.20 0.0
10 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20.80 0.0
11 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 20.67 0.0
12 David VojtalDavid Vojtal
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 20.27 0.0
13 Matěj BrydniakMatěj Brydniak
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 18.96 0.0
14 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 18.69 0.0
15 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 18.36 0.0
16 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18.11 0.0
17 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18.00 0.0
18 Štěpán JarošŠtěpán Jaroš
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 17.28 0.0
19 Petr SaboPetr Sabo
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 16.69 0.0
20 Matěj JakubíkMatěj Jakubík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 16.54 0.0
21 Jiří TheuerJiří Theuer
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 15.90 0.0
22 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 15.80 0.0
23 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14.24 0.0
24 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 11.53 0.0
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 NM
Celkem 25 závodníků