Back

 / 2. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (10. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.93
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 09.98
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.40
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 10.45
5 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.53
6 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.84
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.19
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.38
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 10.93
3 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.44
4 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 11.52
Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.73
5 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.73
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.77
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 11.12
2 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 11.88
3 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 12.47
4 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.57
Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 DNS
Jiří KalivodaJiří Kalivoda 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CieslarDavid Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.93
2 David HoblíkDavid Hoblík 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 14.56
3 Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.13
Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.99
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 10.08
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.32
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.50
5 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 10.52
6 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.82
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.29
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.80
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 10.81
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.19
4 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.23
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.36
6 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 14.76
7 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 15.18
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.27
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.62
3 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.82
4 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.87
5 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.96
6 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.02
7 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 12.56
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 11.26
2 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.59
3 Marie LörinczováMarie Lörinczová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 12.63
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 12.63
5 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.90
6 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 13.03
7 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.37
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.26
2 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 12.32
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.66
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 12.94
5 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 13.12
6 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 13.31
7 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.48
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 12.70
2 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.06
3 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.28
4 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 13.34
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 13.48
6 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 1 13.63
7 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 14.02
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.34
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 12.96
3 Nikol SchwachulováNikol Schwachulová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 13.21
4 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.09
5 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 14.31
6 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.40
7 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 16.63
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 10.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena JarkulischováMagdalena Jarkulischová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 14.04
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.06
Celkem 2 závodníků