Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (19. 5. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.27
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.49
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 56.75
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.12
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 59.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 57.43
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.17
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.86
4 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 59.53
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 61.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.39
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.43
3 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.50
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.03
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 65.91
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 61.55
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 63.19
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 63.86
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 64.35
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 64.74
6 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 68.39
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 69.13
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 68.09
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.42
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 68.67
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 70.22
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 73.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 67.67
2 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 75.66
Simona TakatzováSimona Takatzová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 3 závodníků