Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (19. 5. 2018)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ožana, Lampa, Smolka, Kaštovský Ožana, Lampa, Smolka, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:25.37
2 Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:26.24
3 Kotásek, Meca, Husek, Sechra Kotásek, Meca, Husek, Sechra SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:28.14
4 Chrascina, Sasyn, Pavelka, Wojnar Chrascina, Sasyn, Pavelka, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:28.15
5 Záveský, Klaška, Dvořák, Dvořák Záveský, Klaška, Dvořák, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:32.24
6 Drozda, Abrman, Lacina, Pavlík Drozda, Abrman, Lacina, Pavlík TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 3:43.56
Stibal, Lučanský, Hvasta, Balúch Stibal, Lučanský, Hvasta, Balúch AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DQ
Poznámky:
DQ 163/5
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Palzer, Kramný, Gebauer, Záruba Palzer, Kramný, Gebauer, Záruba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:43.09
2 Lichý, Cidorík, Kučírek, Cankov Lichý, Cidorík, Kučírek, Cankov TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:50.64
3 Jánoš, Vencel, Hrabinec, Smělík Jánoš, Vencel, Hrabinec, Smělík AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:52.09
Lučan, Juříček, Pastor, Kraus Lučan, Juříček, Pastor, Kraus SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malatincová, Červinková, Tomková, Kašpárková Malatincová, Červinková, Tomková, Kašpárková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:56.06
2 Siebeltová, Rašková, Kopcová, Cagašová Siebeltová, Rašková, Kopcová, Cagašová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:02.86
3 Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:07.79
4 Janatová, Hubáčková, Urbanová, Sásová Janatová, Hubáčková, Urbanová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:08.33
5 Šenková, Borová, Smolková, Suchánková Šenková, Borová, Smolková, Suchánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:09.57
6 Šišoláková, Vydržalová, Mitanová, Stachová Šišoláková, Vydržalová, Mitanová, Stachová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 4:11.73
7 Falharová, Galaczová, Sasynová, Činčilová Falharová, Galaczová, Sasynová, Činčilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:13.38
8 Lánská, Musilová, Švejdová, Vévodová Lánská, Musilová, Švejdová, Vévodová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 4:26.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krtková, Ťahanová, Žurovcová, Mynářová Krtková, Ťahanová, Žurovcová, Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:24.52
2 Kouřilová, Dobrovolná, Matějáková, Jagošová Kouřilová, Dobrovolná, Matějáková, Jagošová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:28.63
3 Lichnovská, Lampová, Škrobánková, Lichnovská Lichnovská, Lampová, Škrobánková, Lichnovská TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:31.41
4 Lubojacká, Sikorová, Marszalková, Supiková Lubojacká, Sikorová, Marszalková, Supiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:33.60
Celkem 4 závodníků