Back

 / MMAS družstev mladšího žactva

Šumperk (7. 10. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.63
2 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.51
3 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.75
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.97
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.11
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.06
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.70
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.83
4 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01
5 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.19
6 Matěj GartnerMatěj Gartner 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.12
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.39
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.79
4 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.05
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.22
6 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.72
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.23
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.55
3 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.90
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.05
5 Matvij TsapMatvij Tsap 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.14
6 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.08
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.33
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.47
3 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.82
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.06
5 Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.47
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.54
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.25
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.55
3 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.80
4 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.90
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04
6 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.24
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.24
2 Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.58
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.61
4 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.19
5 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.45
6 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 7.10.2018 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.44
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.49
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.97
4 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.01
5 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.15
6 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.63
Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.51
Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.75
Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.97
Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.11
Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.40
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.06
Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.70
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.83
Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01
Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.19
Matěj GartnerMatěj Gartner 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.97
Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.12
Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.39
Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.79
David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.05
Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.22
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.72
Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.23
Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.55
Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.90
Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 09.05
Matvij TsapMatvij Tsap 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.14
Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.08
Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.33
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.47
Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.82
Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.06
Albert KlocAlbert Kloc 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.47
Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.54
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.25
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.55
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.80
Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.90
Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04
Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.24
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.24
Martin HollýMartin Hollý 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.58
Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.61
Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.19
Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.45
Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.56
Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.44
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.49
Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.97
Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.01
Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.15
Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.39

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 08.14
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.31
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.35
4 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.43
5 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
6 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.39
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.57
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.60
4 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.99
5 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
6 Nikola MaurerováNikola Maurerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.75
2 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.78
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.92
4 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.00
5 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.06
Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.66
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.01
3 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.06
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.27
Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.72
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.16
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.18
4 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.38
5 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.42
6 Valerie MannováValerie Mannová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 10.33
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.94
2 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.00
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.03
4 Hana VysloužilováHana Vysloužilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.42
5 Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 09.80
6 Ema NavrátilováEma Navrátilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.34
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.10
2 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.29
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.34
4 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.39
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.68
6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.46
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.98
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.01
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 09.48
4 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.75
5 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.81
6 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
2 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.41
3 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.46
4 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.51
5 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.56
6 Anna SnášelováAnna Snášelová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.97
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.01
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.44
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.52
4 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.55
5 Vanesa VincencováVanesa Vincencová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.80
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.60
2 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 08.97
3 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.17
4 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.42
5 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.45
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83
2 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.88
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.00
4 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.65
5 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.77
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 7.10.2018 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.33
2 Nela PírkováNela Pírková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.72
3 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.05
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.14
Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 08.14
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.31
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.35
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.43
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.77
Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.39
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.57
Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.60
Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.99
Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.03
Nikola MaurerováNikola Maurerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.55
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.75
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.78
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.92
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.00
Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.06
Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.66
Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.01
Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.06
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.27
Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.72
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.16
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.18
Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.38
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.42
Valerie MannováValerie Mannová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 10.33
Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.94
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.00
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.03
Hana VysloužilováHana Vysloužilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.42
Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 09.80
Ema NavrátilováEma Navrátilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.34
Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.10
Amálie HorákováAmálie Horáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.29
Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.34
Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.39
Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.68
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.46
Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.98
Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.01
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 09.48
Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.75
Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.81
Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.84
Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.41
Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.46
Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.51
Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.56
Anna SnášelováAnna Snášelová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.97
Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.01
Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.44
Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.52
Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.55
Vanesa VincencováVanesa Vincencová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.80
Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.60
Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 08.97
Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.17
Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.42
Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.45
Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83
Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.88
Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.00
Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.65
Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.77
Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.33
Nela PírkováNela Pírková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.72
Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.05
Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.14
Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.88
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.20
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.29
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.52
5 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.01
6 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 20.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.94
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.18
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.44
5 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 20.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.57
2 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.69
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.22
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.75
5 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.09
Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.64
2 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.85
3 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.95
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.10
5 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 22.19
Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 19.66
2 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.47
3 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.64
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.95
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.19
6 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.78
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.96
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.17
3 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.16
4 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.24
5 Matvij TsapMatvij Tsap 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.42
6 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.88
Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.20
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.29
Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.52
Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.01
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 20.11
Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.62
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.94
Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.18
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.44
Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 20.64
Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.57
Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.69
Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.22
Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 21.75
René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.09
Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.64
Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.85
Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.95
Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.10
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 22.19
Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 19.66
David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.47
Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.64
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.95
Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.19
Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.78
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.96
Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.17
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.16
Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.24
Matvij TsapMatvij Tsap 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.42
Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.75

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 19.31
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.00
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 20.19
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.40
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.29
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.59
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.68
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 6 20.91
5 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.15
2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.08
3 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.82
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.83
5 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.31
2 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.73
3 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.09
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.17
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.63
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.74
3 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.76
4 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.20
5 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.60
6 Nikol HelešicováNikol Helešicová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.55
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.81
3 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.83
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 21.96
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.01
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 22.20
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.42
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.07
4 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.07
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.19
Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona FilipováSimona Filipová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.03
2 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.16
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.45
4 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.72
5 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.07
6 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.21
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 7.10.2018 - 13:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.32
2 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.31
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.60
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.75
5 Veronika KrálíkováVeronika Králíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.08
6 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 19.31
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.00
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 20.19
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.40
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.90
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.29
Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.59
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.68
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 6 20.91
Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.62
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.15
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.08
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.82
Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.83
Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.27
Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.31
Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.73
Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.09
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.17
Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.00
Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.63
Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.74
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.76
Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.20
Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.60
Nikol HelešicováNikol Helešicová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.03
Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21.55
Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.81
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.83
Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 21.96
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.01
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 22.20
Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.42
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.07
Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.07
Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.19
Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Simona FilipováSimona Filipová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.03
Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.16
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.45
Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.72
Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.07
Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.21
Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.32
Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.31
Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.60
Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.75
Veronika KrálíkováVeronika Králíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.08
Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.98

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.76
2 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 41.09
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.13
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 41.55
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 42.56
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 43.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 43.13
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.50
3 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.30
4 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 45.63
5 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 45.73
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.88
3 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.10
4 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.13
5 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.15
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 47.55
2 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 48.16
3 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.87
4 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.60
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.17
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 45.44
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 49.99
3 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 52.45
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.76
Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 41.09
Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.13
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 41.55
Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 42.56
Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 43.56
Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 43.13
Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.50
Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.30
Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 45.63
Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.75
Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 45.73
Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.88
Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.10
Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.13
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.15
Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 47.55
Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 48.16
Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.87
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.60
Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.17
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 45.44
Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 49.99
Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 52.45
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.10
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.17
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 44.76
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.36
5 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 46.35
6 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 48.13
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 47.84
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.69
3 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 49.10
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.83
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 50.41
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 48.87
2 Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 49.89
3 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 50.22
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 50.80
5 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.02
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 50.22
2 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.90
3 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 51.78
4 Kateřina ŠomodiováKateřina Šomodiová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 52.56
5 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.64
6 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 54.77
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.52
2 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.65
3 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 52.78
4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 54.48
5 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.33
6 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 55.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.10
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.17
Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 44.76
Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.36
Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 46.35
Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 48.13
Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 47.84
Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.69
Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 49.10
Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.83
Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 50.41
Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 48.87
Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 49.89
Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 50.22
Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 50.80
Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.02
Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.24
Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 50.22
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 50.90
Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 51.78
Kateřina ŠomodiováKateřina Šomodiová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 52.56
Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.64
Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 54.77
Sofie KrestováSofie Krestová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.52
Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.65
Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 52.78
Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 54.48
Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.33
Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 55.59

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:16.43
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:16.72
3 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 2:21.65
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:23.18
5 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:23.80
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.10
7 Radek KašparRadek Kašpar 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:28.20
8 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:33.99
9 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:36.44
10 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:43.25
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:38.41
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:38.89
3 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:45.54
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:47.07
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:50.39
6 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:50.64
7 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:52.97
8 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:53.97
9 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:54.67
10 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:56.93
11 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:59.43
12 Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:07.28
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:16.43
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:16.72
Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 2:21.65
Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:23.18
Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:23.80
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.10
Radek KašparRadek Kašpar 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:28.20
Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:33.99
Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:36.44
Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:43.25
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNF
Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:38.41
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:38.89
Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:45.54
Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:47.07
Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:50.39
Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:50.64
Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:52.97
Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:53.97
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:54.67
Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:56.93
Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:59.43
Jakub MarekJakub Marek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:07.28

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:34.86
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:37.85
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38.19
4 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:38.40
5 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:39.10
6 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:39.70
7 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:40.14
8 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:40.66
9 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:41.48
10 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:42.55
11 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:46.40
12 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:47.90
13 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:48.70
14 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:53.53
15 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:59.04
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:45.20
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:48.50
3 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:49.82
4 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:51.90
5 Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 2:52.30
6 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:52.70
7 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 2:53.13
8 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:54.70
9 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:55.19
10 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 2:59.92
11 Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková 06 JAC BrnoJAC Brno 3:03.60
12 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:04.27
13 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 3:09.02
Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:34.86
Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:37.85
Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38.19
Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:38.40
Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:39.10
Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:39.70
Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:40.14
Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:40.66
Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:41.48
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:42.55
Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:46.40
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:47.90
Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:48.70
Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:53.53
Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:59.04
Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:45.20
Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:48.50
Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:49.82
Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:51.90
Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 2:52.30
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:52.70
Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 2:53.13
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:54.70
Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:55.19
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 2:59.92
Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková 06 JAC BrnoJAC Brno 3:03.60
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:04.27
Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 3:09.02
Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:55.40
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:59.10
3 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5:04.60
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:12.12
5 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:13.50
6 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:15.90
7 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:16.21
8 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:20.67
9 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:22.75
10 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:23.58
11 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:26.47
12 Ondřej SojákOndřej Soják 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5:29.51
13 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:29.80
14 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:37.40
15 Martin PedackMartin Pedack 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:40.00
16 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:41.06
17 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:42.70
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:14.99
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:19.86
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:27.07
4 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:38.62
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:47.50
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:52.39
7 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:02.70
8 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6:08.31
9 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6:10.77
10 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6:16.90
11 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:19.60
12 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:24.57
13 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:24.90
14 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7:27.17
Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.56
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.89
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.04
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.06
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.10
6 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.77
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.11
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.15
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.35
5 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.56
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.82
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.25
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 11.30
4 Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.38
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.87
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.58
2 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 11.53
3 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.55
4 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.58
5 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.84
6 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.85
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.69
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.80
3 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.83
4 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.96
5 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.50
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.75
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.64
2 Martin CardaMartin Carda 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.72
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.84
4 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 11.96
5 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.97
6 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.56
Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.89
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.04
Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.06
Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.10
David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 10.28
Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.77
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.11
Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.15
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.35
Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.56
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.61
Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.82
Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.25
Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 11.30
Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.38
Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.87
Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.93
Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.58
Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 11.53
Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.55
Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.58
Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.84
Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.85
Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.69
Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.80
Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.83
Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.96
Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.50
Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.75
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.64
Martin CardaMartin Carda 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.72
Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.84
Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 11.96
Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.97
Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.44

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.00
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.16
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.26
5 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.47
6 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.60
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.63
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.65
4 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.74
5 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.86
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.31
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.75
3 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.90
4 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.93
5 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.01
6 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.78
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.94
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11.11
3 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 1 11.35
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.78
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.70
2 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.46
3 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 11.50
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.69
5 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.81
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.95
2 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.29
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.41
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.63
5 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.66
6 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.81
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.10.2018 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 12.40
2 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.65
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.91
Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.00
Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.16
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.26
Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.47
Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.59
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.60
Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.63
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.65
Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.74
Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.86
Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.91
Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.31
Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.75
Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.90
Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.93
Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.01
Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.78
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.94
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11.11
Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 1 11.35
Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.78
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNF
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.70
Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.46
Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 11.50
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.69
Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.81
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.01
Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.95
Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.29
Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 12.41
Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.63
Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.66
Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.81
Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 12.40
Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.65

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanek, Horáček, Matějka, Toužín Hanek, Horáček, Matějka, Toužín VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 30.62
2 Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 32.64
3 Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.06
4 Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.23
5 Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba BYAC BrnoBYAC Brno 4 34.07
6 Borovský, Krček, Schwan, Vícha Borovský, Krček, Schwan, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 32.83
2 Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 33.10
3 Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.12
4 Babiuch, Koza, Kubesa, Matura Babiuch, Koza, Kubesa, Matura SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.33
5 Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.33
2 Bednář, Neuwirth, Moore, Gross Bednář, Neuwirth, Moore, Gross TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.98
3 Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.65
4 Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.76
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 35.84
2 Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 36.08
3 Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 36.70
4 Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 37.71
5 Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Hanek, Horáček, Matějka, Toužín Hanek, Horáček, Matějka, Toužín VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 30.62
Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 32.64
Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.06
Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.23
Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba BYAC BrnoBYAC Brno 4 34.07
Borovský, Krček, Schwan, Vícha Borovský, Krček, Schwan, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.12
Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 32.83
Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 33.10
Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.12
Babiuch, Koza, Kubesa, Matura Babiuch, Koza, Kubesa, Matura SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.33
Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.54
Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.33
Bednář, Neuwirth, Moore, Gross Bednář, Neuwirth, Moore, Gross TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.98
Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.65
Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.76
Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 35.84
Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 36.08
Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 36.70
Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 37.71
Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.14

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková JAC BrnoJAC Brno 3 32.70
2 Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.03
3 Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 33.29
4 Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.55
5 Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.69
6 Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 32.68
2 Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.99
3 Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.06
4 Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.69
5 Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 35.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.50
2 Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.88
3 Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.13
4 Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.88
5 Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 36.82
Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 35.29
2 Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 35.38
3 Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.18
4 Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.65
5 Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová JAC BrnoJAC Brno 3 37.46
6 Czudková, Julínková, Králíková, Tichá Czudková, Julínková, Králíková, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 37.52
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 34.50
2 Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.85
3 Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.99
4 Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.95
5 Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.85
6 Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 38.49
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.56
MS Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.08
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková JAC BrnoJAC Brno 3 32.70
Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.03
Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 33.29
Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.55
Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.69
Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.07
Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 32.68
Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.99
Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.06
Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.69
Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 35.70
Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.50
Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.88
Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.13
Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.88
Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 36.82
Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF
Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 35.29
Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 35.38
Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.18
Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.65
Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová JAC BrnoJAC Brno 3 37.46
Czudková, Julínková, Králíková, Tichá Czudková, Julínková, Králíková, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 37.52
Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 34.50
Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.85
Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.99
Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.95
Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.85
Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 38.49
Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.56
Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.08

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.491.521.551.581.61
1 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 1.55
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 1.52
3 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 13 1.52
4 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23 1.52
5 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 1.46
6 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 21 1.46
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.46
8 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 19 1.46
9 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 20 1.41
10 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 1.41
11 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 1.41
12 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 22 1.41
13= Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.36
13= Filip CoufalFilip Coufal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 1.36
15 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 15 1.36
16= Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 1.36
16= Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 1.36
18= Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 10 1.36
18= Michal NekoksaMichal Nekoksa
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 4 1.36
20 Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 1.31
21= Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 1.26
21= Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 1.26
21= Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 1.26
Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 NM
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.561.60
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 25 1.60
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 23 1.53
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 24 1.50
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 1.47
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 1.47
6 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 21 1.47
7= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 1.41
7= Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 19 1.41
9 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 12 1.36
10= Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 1.36
10= Simona FilipováSimona Filipová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 1.36
12= Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 1.36
12= Adéla TurečkováAdéla Turečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 1.36
14 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 22 1.36
15 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 17 1.31
16 Nikol HelešicováNikol Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 1.31
17 Lucie MarkováLucie Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 10 1.31
18= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.31
18= Kristýna HricováKristýna Hricová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 1.31
20= Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 1.26
20= Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 1.26
20= Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 1.26
23 Alena KubíčkováAlena Kubíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 1.26
24= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 1.26
24= Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 5 1.26
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 21 5.31 +0.1 m/s
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 13 5.10 +0.2 m/s
3 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19 5.05 +0.2 m/s
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 20 4.84 +0.2 m/s
5 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 14 4.79 +0.1 m/s
6 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 16 4.76 +0.2 m/s
7 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 4.66 +0.4 m/s
8 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.58 +0.0 m/s
9 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15 4.52 +0.1 m/s
10 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 4.49 +0.0 m/s
11 Václav HamšíkVáclav Hamšík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 9 4.45 +0.2 m/s
12 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.44 +0.1 m/s
13 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 4.42 +0.4 m/s
14 Ondřej ČernýOndřej Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 18 4.40 +0.1 m/s
15 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 10 4.39 +0.0 m/s
16 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 17 4.34 +0.2 m/s
17 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 4.29 +0.1 m/s
18 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 4.29 +0.0 m/s
19 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.26 +0.2 m/s
20 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.23 +0.2 m/s
21 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 4.09 +0.0 m/s
22 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 4.09 +0.1 m/s
23 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3 4.06 +0.0 m/s
24 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.87 +0.2 m/s
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23 5.09 +0.0 m/s
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 5.00 +0.0 m/s
3 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 24 4.98 +0.0 m/s
4 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 4.79 -0.1 m/s
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 12 4.78 +0.2 m/s
6 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 21 4.71 +0.0 m/s
7 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 13 4.69 +0.0 m/s
8 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 22 4.67 +0.1 m/s
9 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 4.56 +0.2 m/s
10 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 4.48 +0.0 m/s
11 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 19 4.46 +0.0 m/s
12 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 17 4.46 +0.0 m/s
13 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 10 4.42 +0.2 m/s
14 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 4.36 +0.0 m/s
15 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 2 4.36 +0.1 m/s
16 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 4.34 +0.0 m/s
17 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 4.28 +0.1 m/s
18 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 9 4.24 +0.0 m/s
19 Kristýna HricováKristýna Hricová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 8 4.24 +0.0 m/s
20 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 4.19 +0.0 m/s
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 4.19 +0.2 m/s
22 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 4.16 +0.0 m/s
23 Klára ZalkováKlára Zalková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 4.06 +0.0 m/s
24 Ter