Back

 / MMAS družstev mladšího žactva

Šumperk (7. 10. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.491.521.551.581.61
1 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 1.55
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 1.52
3 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 13 1.52
4 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23 1.52
5 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 1.46
6 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 21 1.46
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.46
8 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 19 1.46
9 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 20 1.41
10 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 1.41
11 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 1.41
12 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 22 1.41
13= Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.36
13= Filip CoufalFilip Coufal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 1.36
15 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 15 1.36
16= Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 1.36
16= Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 1.36
18= Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 10 1.36
18= Michal NekoksaMichal Nekoksa
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 4 1.36
20 Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 1.31
21= Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 1.26
21= Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 1.26
21= Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 1.26
Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 NM
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.561.60
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 25 1.60
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 23 1.53
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 24 1.50
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 1.47
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 1.47
6 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 21 1.47
7= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 1.41
7= Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 19 1.41
9 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 12 1.36
10= Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 1.36
10= Simona FilipováSimona Filipová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 1.36
12= Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 1.36
12= Adéla TurečkováAdéla Turečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 1.36
14 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 22 1.36
15 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 17 1.31
16 Nikol HelešicováNikol Helešicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 1.31
17 Lucie MarkováLucie Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 10 1.31
18= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.31
18= Kristýna HricováKristýna Hricová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 1.31
20= Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 1.26
20= Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 1.26
20= Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 1.26
23 Alena KubíčkováAlena Kubíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1 1.26
24= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 1.26
24= Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 5 1.26
Celkem 25 závodníků