Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva

Břeclav (27. 5. 2018)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.73
2 Irajn, Jahn, Mlečka, Raus Irajn, Jahn, Mlečka, Raus BYAC BrnoBYAC Brno 4 29.64
3 Hriczo, Strapáč, Pham, Krčma Hriczo, Strapáč, Pham, Krčma VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 30.36
4 Janek, Krauer, Grebec, Peksa Janek, Krauer, Grebec, Peksa Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 30.73
5 Kuchtíček, Hajzler, Hořínek, Derka Kuchtíček, Hajzler, Hořínek, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 30.88
6 Hřebačka, Černý, Jurkovič, Hruška Hřebačka, Černý, Jurkovič, Hruška Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 32.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marčík, Názler, Pokora, Sekerka Marčík, Názler, Pokora, Sekerka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 31.57
2 Němec, Lošťák, Kostruh, Odehnal Němec, Lošťák, Kostruh, Odehnal VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 33.64
3 Tajovský, Matula, Hora, Svoboda Tajovský, Matula, Hora, Svoboda Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 36.67
Bambuch, Frecer, Klement, Urbánek Bambuch, Frecer, Klement, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
Kordík, Košulič, Kubeš, Pytela Kordík, Košulič, Kubeš, Pytela Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 28.73
Irajn, Jahn, Mlečka, Raus Irajn, Jahn, Mlečka, Raus BYAC BrnoBYAC Brno 4 29.64
Hriczo, Strapáč, Pham, Krčma Hriczo, Strapáč, Pham, Krčma VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 30.36
Janek, Krauer, Grebec, Peksa Janek, Krauer, Grebec, Peksa Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 30.73
Kuchtíček, Hajzler, Hořínek, Derka Kuchtíček, Hajzler, Hořínek, Derka Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 30.88
Hřebačka, Černý, Jurkovič, Hruška Hřebačka, Černý, Jurkovič, Hruška Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 32.86
Marčík, Názler, Pokora, Sekerka Marčík, Názler, Pokora, Sekerka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 31.57
Němec, Lošťák, Kostruh, Odehnal Němec, Lošťák, Kostruh, Odehnal VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 33.64
Tajovský, Matula, Hora, Svoboda Tajovský, Matula, Hora, Svoboda Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 36.67
Bambuch, Frecer, Klement, Urbánek Bambuch, Frecer, Klement, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
Kordík, Košulič, Kubeš, Pytela Kordík, Košulič, Kubeš, Pytela Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dubec, Matějka, Odehnal, Toužín Dubec, Matějka, Odehnal, Toužín VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 34.56
2 Černý, Drlík, Pleva, Vintera Černý, Drlík, Pleva, Vintera Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 34.64
3 Derka, Jašíček, Pechmann, Žemlička Derka, Jašíček, Pechmann, Žemlička Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 36.45
4 Molík, Havelka, Bartoník, Budín Molík, Havelka, Bartoník, Budín TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 36.53
Kaňa, Kupka, Šenfeldr, Tříska Kaňa, Kupka, Šenfeldr, Tříska Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Kočí, Bílek, Jež, Kovář Kočí, Bílek, Jež, Kovář BYAC BrnoBYAC Brno 5 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Košutková, Matulová, Mihalíková, Osičková Košutková, Matulová, Mihalíková, Osičková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 31.35
2 Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 31.93
3 Fojtíková, Salčáková, Úšelová, Vajnrajchová Fojtíková, Salčáková, Úšelová, Vajnrajchová JAC BrnoJAC Brno 1 32.03
4 Reichertová, Pokorná, Floriánová, Juřenčáková Reichertová, Pokorná, Floriánová, Juřenčáková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 32.50
5 Goldemundová, Lusková, Šafářová, Provazníková Goldemundová, Lusková, Šafářová, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 32.68
6 Hudečková, Gorani, Kučerová, Štůsková Hudečková, Gorani, Kučerová, Štůsková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 32.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrýsková, Janů, Vinklerová, Pavlíková Andrýsková, Janů, Vinklerová, Pavlíková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 31.97
2 Horňáková, Macúchová, Kotásková, Kuchařová Horňáková, Macúchová, Kotásková, Kuchařová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 32.44
3 Treterová, Molíková, Skřivanová, Březinová Treterová, Molíková, Skřivanová, Březinová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 33.74
4 Hlavinková, Gertnerová, Minaříková, Gruberová Hlavinková, Gertnerová, Minaříková, Gruberová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 33.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hristova, Rubášová, Lorenzová, Furchová Hristova, Rubášová, Lorenzová, Furchová TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 32.84
2 Burianová, Rusmanová, Juříčková, Knoflíčková Burianová, Rusmanová, Juříčková, Knoflíčková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 33.97
3 Skoumalová, Mikulicová, Jelínková, Žáková Skoumalová, Mikulicová, Jelínková, Žáková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 34.67
4 Halasová, Masaříková, Navrátilová, Veselá Halasová, Masaříková, Navrátilová, Veselá Orel VyškovOrel Vyškov 2 35.54
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.5.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrbová, Hercogová, Menšíková, Kachyňová Vrbová, Hercogová, Menšíková, Kachyňová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 33.27
2 Francová, Harásková, Matoušová, Kielarová Francová, Harásková, Matoušová, Kielarová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 35.03
3 Melicharová, Navrátilová, Vrátná, Žďárková Melicharová, Navrátilová, Vrátná, Žďárková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 35.64
4 Kobylková, Kraisová, Pevná, Račanská Kobylková, Kraisová, Pevná, Račanská Orel VyškovOrel Vyškov 3 37.79
5 Hromadová, Matyášová, Jurigová, Svobodová Hromadová, Matyášová, Jurigová, Svobodová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 38.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Košutková, Matulová, Mihalíková, Osičková Košutková, Matulová, Mihalíková, Osičková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 31.35
Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 31.93
Fojtíková, Salčáková, Úšelová, Vajnrajchová Fojtíková, Salčáková, Úšelová, Vajnrajchová JAC BrnoJAC Brno 1 32.03
Reichertová, Pokorná, Floriánová, Juřenčáková Reichertová, Pokorná, Floriánová, Juřenčáková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 32.50
Goldemundová, Lusková, Šafářová, Provazníková Goldemundová, Lusková, Šafářová, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 32.68
Hudečková, Gorani, Kučerová, Štůsková Hudečková, Gorani, Kučerová, Štůsková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 32.81
Andrýsková, Janů, Vinklerová, Pavlíková Andrýsková, Janů, Vinklerová, Pavlíková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 31.97
Horňáková, Macúchová, Kotásková, Kuchařová Horňáková, Macúchová, Kotásková, Kuchařová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 32.44
Treterová, Molíková, Skřivanová, Březinová Treterová, Molíková, Skřivanová, Březinová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 33.74
Hlavinková, Gertnerová, Minaříková, Gruberová Hlavinková, Gertnerová, Minaříková, Gruberová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 33.81
Hristova, Rubášová, Lorenzová, Furchová Hristova, Rubášová, Lorenzová, Furchová TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 32.84
Burianová, Rusmanová, Juříčková, Knoflíčková Burianová, Rusmanová, Juříčková, Knoflíčková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 33.97
Skoumalová, Mikulicová, Jelínková, Žáková Skoumalová, Mikulicová, Jelínková, Žáková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 34.67
Halasová, Masaříková, Navrátilová, Veselá Halasová, Masaříková, Navrátilová, Veselá Orel VyškovOrel Vyškov 2 35.54
Vrbová, Hercogová, Menšíková, Kachyňová Vrbová, Hercogová, Menšíková, Kachyňová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 33.27
Francová, Harásková, Matoušová, Kielarová Francová, Harásková, Matoušová, Kielarová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 35.03
Melicharová, Navrátilová, Vrátná, Žďárková Melicharová, Navrátilová, Vrátná, Žďárková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 35.64
Kobylková, Kraisová, Pevná, Račanská Kobylková, Kraisová, Pevná, Račanská Orel VyškovOrel Vyškov 3 37.79
Hromadová, Matyášová, Jurigová, Svobodová Hromadová, Matyášová, Jurigová, Svobodová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 38.15

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakusidisová, Bezdíčková, Poláčková, Šebková Jakusidisová, Bezdíčková, Poláčková, Šebková ASK BlanskoASK Blansko 4 33.39
2 Zemčíková, Grzybová, Piškulová, Krejčiříková Zemčíková, Grzybová, Piškulová, Krejčiříková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.65
3 Bryšová, Neužilová, Myšková, Skřípská Bryšová, Neužilová, Myšková, Skřípská JAC BrnoJAC Brno 1 34.64
4 Mašková, Jančová, Jadrná, Vetešková Mašková, Jančová, Jadrná, Vetešková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 35.22
5 Hudečková, Mátlová, Němcová, Schmid Hudečková, Mátlová, Němcová, Schmid AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.05
6 Čamlíková, Račanská, Balúchová, Menšíková Čamlíková, Račanská, Balúchová, Menšíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 36.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Baránková, Helešicová, Šomodiová, Zelinková Baránková, Helešicová, Šomodiová, Zelinková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 35.59
2 Herková, Krupicová, Mašková, Svozilová Herková, Krupicová, Mašková, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 35.96
3 Pavlíčková, Havlíková, Černá, Tondlová Pavlíčková, Havlíková, Černá, Tondlová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 36.78
4 Matušková, Štefanová, Dobrovská, Zukalová Matušková, Štefanová, Dobrovská, Zukalová ASK BlanskoASK Blansko 4 37.81
5 Tichá, Křehlíková, Miková, Julínková Tichá, Křehlíková, Miková, Julínková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 38.32
6 Fittaiolo, Netušilová, Otrubová, Tomšicová Fittaiolo, Netušilová, Otrubová, Tomšicová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 38.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Jakusidisová, Bezdíčková, Poláčková, Šebková Jakusidisová, Bezdíčková, Poláčková, Šebková ASK BlanskoASK Blansko 4 33.39
Zemčíková, Grzybová, Piškulová, Krejčiříková Zemčíková, Grzybová, Piškulová, Krejčiříková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.65
Bryšová, Neužilová, Myšková, Skřípská Bryšová, Neužilová, Myšková, Skřípská JAC BrnoJAC Brno 1 34.64
Mašková, Jančová, Jadrná, Vetešková Mašková, Jančová, Jadrná, Vetešková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 35.22
Hudečková, Mátlová, Němcová, Schmid Hudečková, Mátlová, Němcová, Schmid AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.05
Čamlíková, Račanská, Balúchová, Menšíková Čamlíková, Račanská, Balúchová, Menšíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 36.08
Baránková, Helešicová, Šomodiová, Zelinková Baránková, Helešicová, Šomodiová, Zelinková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 35.59
Herková, Krupicová, Mašková, Svozilová Herková, Krupicová, Mašková, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 35.96
Pavlíčková, Havlíková, Černá, Tondlová Pavlíčková, Havlíková, Černá, Tondlová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 36.78
Matušková, Štefanová, Dobrovská, Zukalová Matušková, Štefanová, Dobrovská, Zukalová ASK BlanskoASK Blansko 4 37.81
Tichá, Křehlíková, Miková, Julínková Tichá, Křehlíková, Miková, Julínková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 38.32
Fittaiolo, Netušilová, Otrubová, Tomšicová Fittaiolo, Netušilová, Otrubová, Tomšicová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 38.50