Back

 / Atletická středa

Břeclav (11. 7. 2018)

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 3.78 0.0
2 Adam HlaváčAdam Hlaváč
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.45 0.0
3 Michal LétalMichal Létal
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 3.36 0.0
4 Samuel MankSamuel Mank
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.34 0.0
5 Vojtěch UherVojtěch Uher
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.34 0.0
6 Michal ŘíhaMichal Říha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.25 0.0
7 Matěj SlezáčekMatěj Slezáček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 3.12 0.0
8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.10 0.0
9 Jiří WaisJiří Wais
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.03 0.0
10 Matěj PešlMatěj Pešl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 3.00 0.0
11 Bohdan ŠlapetaBohdan Šlapeta
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.98 0.0
12 Jakub MračnaJakub Mračna
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.90 0.0
13 Lukáš BenadaLukáš Benada
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.74 0.0
14 Matěj NěmečekMatěj Němeček
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.69 0.0
15 Jiljí BaroušJiljí Barouš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.60 0.0
16 Tomáš GrófTomáš Gróf
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.42 0.0
17 Martin BrabecMartin Brabec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.31 0.0
18 Jakub BaroušJakub Barouš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
12 2.30 0.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 11.7.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zita AdámkováZita Adámková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.60 0.0
2 Nicol JungováNicol Jungová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.39 0.0
3 Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3.32 0.0
4 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 3.19 0.0
5 Viktorie WozarováViktorie Wozarová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 3.05 0.0
6 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 3.02 0.0
7 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2.98 0.0
8 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.95 0.0
9 Emílie MelicharováEmílie Melicharová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2.94 0.0
10 Aneta DžunováAneta Džunová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 2.88 0.0
11 Monika FigurováMonika Figurová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.83 0.0
12 Emma FrýbertováEmma Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.73 0.0
13 Adéla SkalníkováAdéla Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.60 0.0
14 Veronika CigánkováVeronika Cigánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.34 0.0
15 Kateřina TučkováKateřina Tučková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 2.32 0.0
16 Ema PížováEma Pížová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 2.23 0.0
17 Amálie RaddováAmálie Raddová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 2.17 0.0
18 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
11 1.97 0.0
Adéla FojtováAdéla Fojtová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 DNS
Beata FrýbertováBeata Frýbertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 DNS
Celkem 20 závodníků