Back

 / Atletická středa

Břeclav (15. 8. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 15.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.10
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.35
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.39
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.01
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.88
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.14
3 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.43
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 26.26
Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.10
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.35
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.39
4 Jakub PazderkaJakub Pazderka 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.88
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.01
6 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.14
7 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 25.43
8 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 26.26
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 15.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.77
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 28.13
3 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.98
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 29.84
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.16
2 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.22
3 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 29.00
4 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 30.39
5 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 33.69
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 15.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 29.62
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 32.20
3 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 4 35.72
4 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.16
2 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 27.77
3 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 28.13
4 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.22
5 Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.98
6 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 29.00
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 29.62
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 29.84
9 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 30.39
10 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.07
11 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 32.20
12 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 33.69
13 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 4 35.72
14 Vendula SeďováVendula Seďová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.96