Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09:04.59
2 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:48.64
3 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10:09.32
4 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:12.83
5 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:26.72
6 Martin AdamecMartin Adamec 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10:46.48
MS Patrik MinářPatrik Minář 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09:57.58
Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:02.75
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09:02.92
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:39.12
4 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09:44.55
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10:07.08
6 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:13.08
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10:42.13
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 11:59.14
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 07:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 13:22.75
2 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 14:38.45
MS Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 11:33.47
Celkem 3 závodníků