Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 04:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.15
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 15.17
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 15.27
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 15.37
5 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 16.41
6 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 16.62
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 8 17.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 04:40) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.10
2 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.22
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 16.27
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.42
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 19.95
MS Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 17.09
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.15
Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 15.17
Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 15.27
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 15.37
Barbora BegováBarbora Begová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 16.41
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 16.62
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 8 17.20
Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.10
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.22
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 16.27
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.42
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 19.95
Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 17.09
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 04:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.32
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.78
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.09
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.46
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.74
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.95
7 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 16.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 04:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.85
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 16.60
3 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.85
4 Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 16.87
5 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.48
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 19.36
Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 04:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 15.40
2 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.98
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 18.02
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.03
5 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.46
MS Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 15.19
MS Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.32
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.78
Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.09
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.46
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.74
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.95
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 16.02
Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.85
Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 16.60
Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.85
Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 16.87
Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.48
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 19.36
Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 15.40
Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.98
Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 18.02
Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.03
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.46
Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 15.19
Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.37