Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 39.87
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 40.08
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.27
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.53
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 42.87
6 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 43.22
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 41.17
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 42.08
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 43.54
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 44.11
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 44.79
6 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.33
MS Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.41
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 39.87
Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 40.08
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.27
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 40.53
Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 42.87
Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 43.22
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 41.17
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 42.08
Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 43.54
Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 44.11
Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 44.79
Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.33
Petr OmastaPetr Omasta 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 47.41

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.12
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.30
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.12
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 49.23
5 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 49.72
6 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.83
7 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 54.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 45.88
2 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 48.55
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 48.93
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 48.95
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71
6 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.30
MS Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 50.61
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.12
Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.30
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.12
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 49.23
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 49.72
Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.83
Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 54.20
Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 45.88
Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 48.55
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 48.93
Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 48.95
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71
Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.30
Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 50.61