Back

 / 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romanchenkov, Jánoš, Zajíc, Majerčák Romanchenkov, Jánoš, Zajíc, Majerčák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 44.57
2 Dvořák, Suchánek, Janek, Polák Dvořák, Suchánek, Janek, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.12
3 Balúch, Dvořák, Hvasta, Spevák Balúch, Dvořák, Hvasta, Spevák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 45.70
4 Zeman, Mečíř, Voborník, Hubačka Zeman, Mečíř, Voborník, Hubačka Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 45.92
5 Havelka, Bix, Sivila, Hřib Havelka, Bix, Sivila, Hřib TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 47.47
6 Kozmík, Štípek, Kusák, Čechman Kozmík, Štípek, Kusák, Čechman Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 49.45
Zelinka, Prukner, Kotyza, Plaček Zelinka, Prukner, Kotyza, Plaček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Vácha, Sechra, Meca, Wojnar Vácha, Sechra, Meca, Wojnar SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holuscha, Vala, Groda, Formánek Holuscha, Vala, Groda, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.26
2 Zedníček, Bajánaru, Večeřa, Zawada Zedníček, Bajánaru, Večeřa, Zawada SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.26
3 Křivánek, Gaszczyk, Pučera, Veleba Křivánek, Gaszczyk, Pučera, Veleba AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.71
4 Záruba, Češla, Piskoř, Gebauer Záruba, Češla, Piskoř, Gebauer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.58
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Begová, Gieselová, Marečková, Štoudková Begová, Gieselová, Marečková, Štoudková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.33
2 Marčíková, Žalkovská, Bochníčková, Freibergerová Marčíková, Žalkovská, Bochníčková, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.80
Hanáčková, Pličková, Červinková, Sláčíková Hanáčková, Pličková, Červinková, Sláčíková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ podle pravidla 170.7
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mertová, Kiedroňová, Kunčarová, Fornůsková Mertová, Kiedroňová, Kunčarová, Fornůsková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.12
2 Juřenčáková, Jedličková, Matulová, Hladíková Juřenčáková, Jedličková, Matulová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.41
3 Stratilová, Magerová, Smolková, Holoubková Stratilová, Magerová, Smolková, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 52.64
4 Chýlková, Pavlíková, Kotásková, Žurovcová Chýlková, Pavlíková, Kotásková, Žurovcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.64
Celkem 4 závodníků