Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:55.65
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:56.26
3 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:56.37
4 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.26
5 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:58.71
6 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:59.39
7 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 2:01.65
9 Tobiáš SolowskiTobiáš Solowski 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:04.71
10 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:05.36
11 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:07.35
12 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:09.87
13 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:10.10
14 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:10.82
MS David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:04.75
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:15.22
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:16.60
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.96
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:19.21
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:19.37
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:19.85
7 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:20.60
8 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:20.94
9 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:21.76
10 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 2:22.34
11 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:23.43
12 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:28.53
13 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 2:28.79
14 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:36.61
15 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:42.12
Celkem 15 závodníků