Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.941.961.982.002.022.04
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.04 -----o-o-o-o-xoo
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.96 ----o--o-oo-xxx
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.96 ---o-oxooxxoxoxoxxx
4 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.86 ---ooooxxx
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.80 -ooxxoxoxxx
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.80 -oooxxoxxx
7 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.75 ooooxxx
8 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.70 xooxoxxx
9 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.70 -oxxoxxx
10 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.60 o-xxx
MS Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2.02
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 DNS
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.381.441.491.541.591.621.651.711.74
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.71 ----ooooxxx
2 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.62 ----xoxoxxx
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.59 -oxooxoxxx
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1.54 -oxooxxx
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.49 -ooxxx
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.44 oxxoxxx
7 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.38 oxxx
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 DNS
Celkem 8 závodníků