Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 51.90
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.67
3 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 54.02
4 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.74
5 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.25
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.70
7 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.96
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 58.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 56.49
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.34
3 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 58.50
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.76
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 61.60
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 60.53
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 62.77
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 64.01
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 64.72
5 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 65.41
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 66.43
7 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 70.65
8 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 73.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 64.97
2 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 65.59
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 65.76
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 65.99
5 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 69.98
6 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 74.33
Celkem 6 závodníků