Back

 / 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 6. 2018)

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09:26.61
2 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 09:38.18
3 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09:39.72
4 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 09:45.44
5 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:46.29
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09:46.41
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10:17.99
8 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10:30.27
9 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 10:33.49
10 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:56.59
11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13:33.50
Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11:23.15
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11:54.33
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 12:24.78
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12:58.13
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13:08.44
6 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13:11.15
7 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13:22.91
8 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová 89 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 16:02.58
MS Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11:34.79
Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 2 DNS
Celkem 10 závodníků