Back

 / 1. kolo přeboru JMK družstev mladšího žactva sk. B

Hodonín (17. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (Thu, 17.5.2018 - 14:45) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.71
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.36
3 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.46
4 Tomáš PrantlTomáš Prantl 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 10.01
5 Lukáš SüsserLukáš Süsser 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.50
6 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.63
7 Jakub MrákaJakub Mráka 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.83
8 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.99
Total 8 racers
Rozběh 02 (Thu, 17.5.2018 - 14:45) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam KolářAdam Kolář 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.53
2 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.48
3 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.61
4 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.84
5 Michal SlabýMichal Slabý 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 10.02
6 David ŠmídDavid Šmíd 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.15
7 Adam ČernýAdam Černý 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 10.24
8 Vladimír HorákVladimír Horák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10.54
Total 8 racers
Rozběh 03 (Thu, 17.5.2018 - 14:45) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.54
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.99
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.29
4 David RužičkaDavid Ružička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.32
5 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.25
6 David VoznicaDavid Voznica 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 10.72
7 Jakub HlineckýJakub Hlinecký 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 10.85
Total 7 racers

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (Thu, 17.5.2018 - 15:25) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam KolářAdam Kolář 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.36
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.44
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.54
4 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.88
5 David RužičkaDavid Ružička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.08
6 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.38
Total 6 racers

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Thu, 17.5.2018 - 15:20) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.71
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.83
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.85
4 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.00
5 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.37
6 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.41
Total 6 racers

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (Thu, 17.5.2018 - 14:30) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.79
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.06
3 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.68
4 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.02
5 Sára ŠerfözöováSára Šerfözöová 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 10.47
6 Elena JakubcováElena Jakubcová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.86
7 Karolína KalábkováKarolína Kalábková 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 10.88
8 Sabina SlezákováSabina Slezáková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.49
Total 8 racers
Rozběh 02 (Thu, 17.5.2018 - 14:30) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.85
2 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.41
3 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.59
4 Romana NeduchalováRomana Neduchalová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 09.83
5 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.91
6 Elena ŠarköziováElena Šarköziová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.22
Nela ŽampachováNela Žampachová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Total 7 racers
Rozběh 03 (Thu, 17.5.2018 - 14:30) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.21
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.56
3 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.59
4 Agáta TothováAgáta Tothová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.65
5 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.73
6 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.16
Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Total 7 racers