Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (30. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 11.69
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.02
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.33
4 Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 15.14
Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.31
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.42
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.85
4 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.74
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.67
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.84
3 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 12.34
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.81
2 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.91
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.26
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.35
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 13:20) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.08
2 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.14
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.29
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.45
5 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.48
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.69
Poznámky:
0,7
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 13:20) Vítr: -6.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.69
2 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.76
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.08
4 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.30
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.60
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.71
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.79
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.01
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.04
6 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.13
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 13:10) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.34
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.41
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.52
4 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 13.78
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.79
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.87
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.88
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.59
3 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.93
4 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 14.14
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.08
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.20
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.45
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.75
5 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 2 14.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.24
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 13.43
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 13.88
4 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.25
5 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.46
6 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 15.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 30.6.2018 - 11:00) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.47
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.58
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 14.11
4 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 14.38
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:35) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.53
2 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.70
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.84
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.35
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:35) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.46
2 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.19
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 24.58
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 14:35) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.39
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 24.46
3 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 25.21
4 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.30
Marek CelfrMarek Celfr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 14:35) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.07
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.14
3 Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 31.34
Marek ŽemlaMarek Žemla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:20) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 26.19
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 26.74
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.10
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.19
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.97
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:20) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 2 28.42
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 28.68
3 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 28.84
4 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 29.02
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 29.05
6 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 1 30.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 14:20) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 27.25
2 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.45
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 27.64
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.33
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 28.77
6 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 29.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 14:20) Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.11
2 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 2 31.66
3 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 32.09
Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 49.64
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.01
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 52.66
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.76
5 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 53.93
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 54.91
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 55.28
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 56.00
4 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 56.08
5 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 56.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 54.22
2 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 56.43
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 58.18
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 59.00
5 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.60
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 60.84
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 61.29
3 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 2 63.11
4 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 63.38
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 1 66.92
Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 64.48
2 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 65.18
3 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 66.87
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 67.04
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5 68.14
Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.13
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:04.37
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:06.57
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:06.69
5 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:11.40
6 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:11.81
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:13.70
8 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:14.53
9 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:15.35
10 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:20.51
11 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:27.77
12 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:30.46
Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 2:28.65
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:31.37
3 Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:31.77
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:32.42
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:32.95
6 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 2:33.59
7 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 2:52.93
Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva ZemánkováEva Zemánková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:39.04
2 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:42.92
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:44.83
4 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:46.99
5 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:48.53
6 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 2:49.72
7 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 3:15.44
Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:05.29
2 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:08.07
3 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:12.04
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:15.13
5 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 4:15.97
6 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 4:17.47
7 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 4:26.64
8 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 4:28.09
9 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 4:31.70
10 Jaroslav VicherJaroslav Vicher 87 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 4:36.78
11 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 4:37.61
12 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 4:54.96
13 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12 4:57.20
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 5:16.44
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 5:16.49
3 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 5:22.24
4 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 5:29.68
5 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 5:33.31
6 Eva ZemánkováEva Zemánková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 5:34.42
7 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 5:47.62
8 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 10 6:40.63
9 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 6:45.57
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 14.81
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 15.59
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 16.12
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 17.80
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:00) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 17.53
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 17.71
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 18.40
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 19.46
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 20.46
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.31
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.43
3 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.63
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 19.03
5 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.57
6 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 16.80
2 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.66
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 17.80
4 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.35
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 19.71
Jakub HřibJakub Hřib 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.24
3 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 60.17
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 61.52
5 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 62.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.68
2 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 65.26
3 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 65.73
4 Jakub HřibJakub Hřib 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 67.39
5 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 67.43
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 64.85
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.77
3 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 75.59
Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 66.95
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 67.90
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 70.18
4 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 70.62
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 77.46
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 69.32
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 75.00
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 77.70
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 80.36
5 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 92.95
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09:58.23
2 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10:09.23
3 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10:32.63
4 Jaroslav VicherJaroslav Vicher 87 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 10:40.86
5 Ladislav SukLadislav Suk 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10:48.10
6 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 11:16.22
7 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 11:22.58
8 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12:04.78
9 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12:17.51
Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13:20.40
2 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 14:06.30
3 Natálie HronováNatálie Hronová 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 15:36.83
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janek, Dvořák, Korejz, Klézl Janek, Dvořák, Korejz, Klézl VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.39
2 Kučera, Staněk, Mrlík, Pražák Kučera, Staněk, Mrlík, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 46.86
3 Derka, Hajzler, Kalous, Lenomar Derka, Hajzler, Kalous, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.25
4 Aminu Abu, Březka, Pirochta, Kovalčík Aminu Abu, Březka, Pirochta, Kovalčík TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 48.13
Pohanka, Kadlec, Chadim, Žemla Pohanka, Kadlec, Chadim, Žemla AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lípa, Pernica, Smutný, Voborník Lípa, Pernica, Smutný, Voborník Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 45.03
2 Šando, Březka, Šůstal, Hudeček Šando, Březka, Šůstal, Hudeček Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 46.50
3 Staníček, Krčma, Řezníček, Juránek Staníček, Krčma, Řezníček, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 47.11
4 Bogner, Habr, Jemelka, Brachtl Bogner, Habr, Jemelka, Brachtl AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 48.58
5 Vrzal, Vácha, Střelec, Cu Vrzal, Vácha, Střelec, Cu Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 49.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 15:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urban, Havlíček, Neufuss, Hekrdla Urban, Havlíček, Neufuss, Hekrdla TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 50.21
2 Badin, Herzog, Kocáb, Šulc Badin, Herzog, Kocáb, Šulc AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 50.90
3 Hřib, Vajda, Omasta, Navrátil Hřib, Vajda, Omasta, Navrátil Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 52.77
Kučera, Budík, Opatrný, Mikuláček Kučera, Budík, Opatrný, Mikuláček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DQ
Poznámky:
DQ- pravidlo:170.7
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vejvarová, Houzarová, Koubková, Smolíková Vejvarová, Houzarová, Koubková, Smolíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 53.18
2 Gorecká, Hladíková, Marčíková, Schmid Gorecká, Hladíková, Marčíková, Schmid AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.94
3 Adamcová, Rybaříková, Leciánová, Ševčíková Adamcová, Rybaříková, Leciánová, Ševčíková Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 55.13
4 Fuksová, Dostálová, Havlíková, Podrábská Fuksová, Dostálová, Havlíková, Podrábská TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 55.90
5 Mynářová, Zukalová, Hlaváčková, Klinkovská Mynářová, Zukalová, Hlaváčková, Klinkovská ASK BlanskoASK Blansko 1 57.69
6 Badinová, Kleiberová, Langhammerová, Vacková Badinová, Kleiberová, Langhammerová, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 60.31
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.932.002.032.06
1 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 2.03 ----oo-xo-o-oxoxoxxx
2 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.87 ------oo-o-xxx
3 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1.81 -ooxoooxoo-xxx
4 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.75 ---oxooxxx
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 1.75 ---oxxooxxx
6 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 1.75 ooooxxoxxoxxx
7 Richard HerzogRichard Herzog
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 1.70 oooooxxx
8 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 1.70 --ooxoxxx
9 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.65 ooxoxxoxxx
10 Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.60 xoxooxxx
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1.301.361.411.451.491.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.74 -----ooxoxoooxxoxxoxxx
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 1.65 ----o-oxoxxooxxx
3 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 1.62 ---oooooxxoxxx
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1.59 ooooooxooxxx
5 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1.49 o--xooxxx
6 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1.49 oooxxoxxoxxx
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.45 ooxooxxx
8 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.45 oooxoxxx
9 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 1.45 ooxxoxxoxxx
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 DNS
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 2.332.532.732.933.033.133.233.333.433.533.633.733.833.934.034.13
1 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 3.93 --------ooooooxxx
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3.93 -------------xxo-xxx
3 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3.73 ------oxooooxoxxx
4 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.33 xoxoooooxooxxx
5 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.23 ----xxo-xxoxxx
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 3.13 ----oo-xxx
7 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 2.93 oooxxoxxx
8= Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 2.33 oxxx
8= Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2.33 oxxx
10 Jiří HajzlerJiří Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
63 2.33 xoxxx
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 2.112.262.412.562.662.762.862.963.063.163.263.363.463.563.663.763.863.964.06
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.56 ---------oo-ooxxx
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.06 -----xoxxooxxoxxx
3 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.66 -ooooxxx
4 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 2.66 --oxxoxoxxx
5 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
96 2.41 --oxxx
6 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 2.26 xoxxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 6.87 +0.6 m/s 6,58  +3.56,59  +1.9x6,596,51  +2.0x6,87  +0.6
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6.84 +2.0 m/s 6,33  +2.46,45  +2.06,57  +1.16,576,62  +2.06,84  +2.0x
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 6.73 +0.3 m/s 6,20  +3.06,30  +0.16,54  +1.66,546,36  +0.56,73  +0.36,59  +0.5
4 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 6.57 +1.8 m/s 6,10  +4.85,85  +2.95,54  +1.36,106,14  +0.56,57  +1.86,37  +2.3
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 6.53 +1.4 m/s 6,34  +2.25,91  +3.06,35  +0.36,356,12  +2.76,49  +1.46,53  +1.4
6 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.50 +3.1 m/s 6.48 +1.8 m/s x6,30  +3.16,50  +3.16,506,48  +1.8x6,46  +1.2
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 6.18 +3.1 m/s 5.98 +0.5 m/s 5,72  +1.36,10  +2.45,95  +3.36,106,05  +2.85,98  +0.56,18  +3.1
8 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 6.12 +3.8 m/s 5.93 +1.6 m/s 5,90  +3.23,51  +2.25,93  +1.65,935,89  +0.24,65  +1.36,12  +3.8
9 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 5.92 +2.3 m/s 5.81 +1.7 m/s 5,81  +0.95,81  +1.75,92  +2.35,920.00.00.0
10 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 5.60 +2.5 m/s 5.38 +0.5 m/s 5,38  +0.55,60  +2.55,37  +2.25,600.00.00.0
11 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 5.57 +2.9 m/s 5.55 +1.7 m/s 5,57  +2.95,02  +2.35,55  +1.75,570.00.00.0
12 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5.50 +2.0 m/s 5,50  +2.05,24  +2.95,48  +1.85,500.00.00.0
13 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.47 +2.1 m/s 5.41 +1.8 m/s 5,47  +2.1x5,41  +1.85,470.00.00.0
14 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.47 +2.2 m/s 4.98 +0.1 m/s 5,47  +2.24,98  +0.15,08  +3.85,470.00.00.0
15 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
85 5.46 +0.6 m/s x5,37  +2.85,46  +0.65,460.00.00.0
16 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 5.36 +2.9 m/s 4,69  +2.14,74  +2.55,36  +2.95,360.00.00.0
17 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5.22 +3.1 m/s 4.76 +1.4 m/s 5,19  +2.44,76  +1.45,22  +3.15,220.00.00.0
18 Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 5.14 +2.9 m/s 4.53 +1.8 m/s x4,53  +1.85,14  +2.95,140.00.00.0
19 Martin NeufussMartin Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.93 +1.9 m/s 4,49  +0.14,93  +1.94,23  +2.84,930.00.00.0
20 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4.58 +1.7 m/s 4,58  +1.74,56  +3.04,50  +2.14,580.00.00.0
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5.45 +2.8 m/s 5.19 +1.4 m/s 4,84  +2.25,19  +1.45,18  +0.25,195,07  +0.3x5,45  +2.8
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 5.33 +1.2 m/s 4,62  +0.85,29  +1.25,11  +0.55,295,09  +0.6x5,33  +1.2
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5.32 +2.0 m/s 4,93  +2.15,12  +1.24,89  +2.25,125,12  -0.55,18  +2.65,32  +2.0
4 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.25 +2.0 m/s 5,02  +1.35,18  +0.45,10  +1.75,185,11  +1.35,24  +3.15,25  +2.0
5 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 5.25 +0.5 m/s 4,99  +0.35,25  +0.5-5,25---
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.10 +1.1 m/s x5,03  +0.6x5,03x5,10  +1.1x
7 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 5.05 +2.7 m/s 4.98 +1.5 m/s 4,80  +0.64,93  +2.24,98  +1.54,984,86  +2.15,05  +2.7x
8 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 5.04 +1.0 m/s 4,97  +0.3xx4,975,04  +1.0xx
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 4.90 +1.0 m/s xx4,90  +1.04,900.00.00.0
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4.71 +0.6 m/s 4,71  +0.6x4,64  +0.34,710.00.00.0
11 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 4.69 +1.8 m/s 4,21  +0.44,64  +0.94,69  +1.84,690.00.00.0
12 Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 4.43 +0.8 m/s 4,43  +0.84,36  +1.2x4,430.00.00.0
13 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 4.40 -0.2 m/s 4,39  +1.84,40  -0.24,13  +1.44,400.00.00.0
14 Karolína KvochováKarolína Kvochová
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
01 4.33 +0.9 m/s 4,20  +1.74,33  +0.92,42  +1.24,330.00.00.0
15 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 4.26 +0.1 m/s 4,26  +0.14,06  +0.04,20  +1.24,260.00.00.0
16 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 4.22 +1.1 m/s x4,22  +1.1x4,220.00.00.0
17 Eliška MikováEliška Miková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 4.11 -0.3 m/s 3,90  +0.44,11  -0.33,74  +0.34,110.00.00.0
Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 DNS
Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
99 DNS
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 13.74 +3.4 m/s 13.29 +1.4 m/s 12,81  +2.413,06  +1.013,26  +2.113,2612,11  +2.313,29  +1.413,74  +3.4
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 13.72 +0.1 m/s 12,06  +1.312,91  +2.212,78  +0.412,9113,22  +3.113,28  +3.413,72  +0.1
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13.54 +0.1 m/s 13,54  +0.113,29  +2.513,40  +2.113,5413,37  +2.3xx
4 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 13.18 +4.9 m/s 12.73 +0.2 m/s x12,73  +0.2x12,7312,52  +2.113,18  +4.912,96  +2.3
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 13.08 +2.5 m/s 12.73 +0.7 m/s 11,16  +0.112,73  +0.7x12,73-13,08  +2.512,69  +3.5
6 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 13.00 +2.1 m/s 12.75 +1.9 m/s 12,43  +0.412,90  +2.412,84  +3.212,9013,00  +2.113,00  +2.712,75  +1.9
7 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 12.48 +1.5 m/s 12,19  +2.012,12  +1.712,44  +2.612,4412,13  +2.612,08  +0.012,48  +1.5
8 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 12.16 +1.5 m/s 12,16  +1.5x11,41  +1.612,160.00.00.0
9 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
85 11.88 +2.2 m/s 11.83 +1.5 m/s 11,83  +1.511,88  +2.2x11,880.00.00.0
10 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11.72 +0.0 m/s xx11,72  +0.011,720.00.00.0
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 11.22 +3.2 m/s xx11,22  +3.211,220.00.00.0
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 DNS
Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 11.73 +1.4 m/s 11,20  +1.611,05  +2.011,21  +0.811,2111,46  +3.211,45  +2.211,73  +1.4
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 11.23 +2.3 m/s 10.97 +0.0 m/s x11,23  +2.310,97  +0.011,23x10,88  +2.611,03  +3.2
3 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 10.70 +2.6 m/s 10.45 +1.6 m/s 10,45  +1.6xx10,4510,59  +4.410,40  +3.210,70  +2.6
4 Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 10.67 +0.4 m/s 09,85  +1.210,55  +2.310,67  +0.410,6710,67  +2.8x10,22  +3.3
5 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 10.19 -0.1 m/s 09,97  +2.9x09,76  +1.809,9710,19  -0.109,76  +1.210,02  +4.6
6 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 09.96 +3.8 m/s 09,96  +3.8x09,83  +3.609,96x09,83  +2.709,78  +2.9
7 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 09.58 +2.5 m/s 09.41 +0.9 m/s 09,58  +2.509,58  +3.409,50  +2.609,5809,41  +0.9x09,38  +4.0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 11.71 11,7011,4411,7111,71xxx
2 Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 11.38 11,2710,92x11,2711,38xx
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11.37 11,34x11,3711,3711,3711,33x
4 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11.25 11,2510,9711,1311,2510,85x10,83
5 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 10.25 10,0410,06x10,0610,2509,8410,07
6 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 09.96 09,6709,8809,9409,9409,9609,9109,86
7 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 09.87 08,7509,8708,9009,8709,5709,3209,44
8 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 09.81 09,81x09,4809,81x09,5009,35
9 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 09.34 09,34xx09,340.00.00.0
10 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 08.41 07,2807,8408,4108,410.00.00.0
11 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
ASK BlanskoASK Blansko
00 08.20 08,1608,1908,2008,200.00.00.0
12 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 07.42 07,1207,2707,4207,420.00.00.0
13 Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 07.10 06,5306,7607,1007,100.00.00.0
14 Andrea VáclavkováAndrea Václavková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
84 06.61 06,0606,0806,6106,610.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 12.76 12,3312,6412,0312,6412,43x12,76
2 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 12.67 11,5512,3412,2912,3411,9912,3312,67
3 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 11.89 10,4811,89x11,89xx11,61
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 11.80 11,0011,8011,2611,8011,62xx
5 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 11.64 11,2211,64x11,64xxx
6 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 11.44 10,7211,3211,4411,4411,3711,42x
7 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 10.70 10,5410,4410,6010,60x10,2210,70
8 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 10.31 10,0309,7810,0110,0309,9810,3110,01
9 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 09.65 09,4009,2809,6509,650.00.00.0
10 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 08.67 x08,67x08,670.00.00.0
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 DNS
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 38.42 2,35,3237,0137,01x38,4236,99
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 34.41 32,6231,81x32,6232,79x34,41
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 33.22 30,48x29,5630,48x33,2231,37
4 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 31.70 28,1628,1629,4929,4927,4031,70x
5 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 30.26 25,7527,5130,2630,2630,2528,47x
6 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 29.79 xx27,8927,89x29,79x
7 Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 24.15 20,4824,1522,5824,1522,9120,6323,00
8 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 21.45 21,4519,5821,3221,4520,89xx
9 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
03 20.57 xx20,5720,570.00.00.0
10 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 18.12 18,1214,66x18,120.00.00.0
11 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 14.91 13,0914,2514,9114,910.00.00.0
Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 NM
Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 NM
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 38.54 x38,54x38,54x35,7137,74
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 37.91 28,5236,17x36,1737,9137,2636,84
3 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 35.88 31,3432,29x32,2932,6335,8832,24
4 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 35.09 26,1133,8132,5933,8132,22x35,09
5 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 32.79 x32,79x32,79xxx
6 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 32.06 xx32,0632,06xx31,68
7 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 31.91 30,52x31,9131,91xxx
8 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 31.72 29,3131,1031,7231,7231,1730,99x
9 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 31.46 31,46xx31,460.00.00.0
10 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 30.55 x27,9730,5530,550.00.00.0
11 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 29.40 26,9525,8029,4029,400.00.00.0
12 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 29.33 xx29,3329,330.00.00.0
13 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 27.04 x27,04x27,040.00.00.0
14 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 26.01 26,01x26,0126,010.00.00.0
15 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 25.63 25,63xx25,630.00.00.0
16 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 18.64 x18,64x18,640.00.00.0
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 45.61 0.0
2 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 43.32 0.0
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 36.93 0.0
4 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 36.78 0.0
5 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 36.67 0.0
6 Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 35.29 0.0
7 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 34.95 0.0
8 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 28.80 0.0
9 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 20.40 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 45.56 0.0
2 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 37.73 0.0
3 Pavel HřibaPavel Hřiba
AC ČejkoviceAC Čejkovice
78 36.90 0.0
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 36.89 0.0
5 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 34.49 0.0
6 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 34.15 0.0
7 Luboš KonečnýLuboš Konečný
AC ČejkoviceAC Čejkovice
77 33.39 0.0
8 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 31.03 0.0
9 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 28.09 0.0
10 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 26.25 0.0
11 Libor OpluštilLibor Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
73 25.10 0.0
12 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 23.15 0.0
13 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 16.95 0.0
Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 41.45 39,66x41,4541,4538,57x39,08
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 36.57 35,2534,37x35,25x36,5336,57
3 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 36.18 31,6534,48x34,4833,2436,1835,50
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 35.53 29,8228,6029,1529,8235,5326,3930,00
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 33.82 33,82x32,9933,8233,58xx
6 Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 32.89 31,1832,89x32,8931,23xx
7 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 32.47 x26,6831,6931,6932,47x30,17
8 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 27.12 x27,0824,3827,0827,1225,70x
9 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 26.45 26,4524,09x26,45---
10 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 26.32 26,2825,5926,3226,32---
11 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 22.16 22,1618,8220,2722,16---
12 Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 18.94 18,3318,9414,0218,94---
13 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
03 18.34 13,5816,5518,3418,34---
14 Eliška MikováEliška Miková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 17.51 17,5117,0516,7417,51---
15 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 17.37 16,2917,37x17,37---
16 Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 16.37 12,2916,3714,5016,37---
17 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 13.43 13,4310,1112,6213,43---
18 Eva TešnarováEva Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 11.03 xx11,0311,03---
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 60.95 49,3051,1147,8951,1154,1357,6360,95
2 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 53.38 50,72x46,7650,72xx53,38
3 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 52.99 51,39x49,6851,3950,2552,99x
4 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 49.28 44,4349,2845,7549,28xxx
5 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 47.34 47,3446,57x47,34xxx
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 47.01 39,9843,9545,8745,8744,4947,01x
7 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 45.15 x42,1245,1545,1544,1943,96x
8 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 45.06 45,0644,21x45,06x41,6743,90
9 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 42.55 42,3240,8542,5542,550.00.00.0
10 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 39.35 36,9036,2539,3539,350.00.00.0
11 Jan HřibJan Hřib
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 36.61 36,6134,1336,2936,610.00.00.0
12 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 28.26 xx28,2628,260.00.00.0
Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 DNS
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 DNS
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
81 DNS
Celkem 15 závodníků