Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (30. 6. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (Sat, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 6.87 +0.6 m/s 6,58  +3.56,59  +1.9x6,596,51  +2.0x6,87  +0.6
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6.84 +2.0 m/s 6,33  +2.46,45  +2.06,57  +1.16,576,62  +2.06,84  +2.0x
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 6.73 +0.3 m/s 6,20  +3.06,30  +0.16,54  +1.66,546,36  +0.56,73  +0.36,59  +0.5
4 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 6.57 +1.8 m/s 6,10  +4.85,85  +2.95,54  +1.36,106,14  +0.56,57  +1.86,37  +2.3
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 6.53 +1.4 m/s 6,34  +2.25,91  +3.06,35  +0.36,356,12  +2.76,49  +1.46,53  +1.4
6 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.50 +3.1 m/s 6.48 +1.8 m/s x6,30  +3.16,50  +3.16,506,48  +1.8x6,46  +1.2
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 6.18 +3.1 m/s 5.98 +0.5 m/s 5,72  +1.36,10  +2.45,95  +3.36,106,05  +2.85,98  +0.56,18  +3.1
8 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 6.12 +3.8 m/s 5.93 +1.6 m/s 5,90  +3.23,51  +2.25,93  +1.65,935,89  +0.24,65  +1.36,12  +3.8
9 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 5.92 +2.3 m/s 5.81 +1.7 m/s 5,81  +0.95,81  +1.75,92  +2.35,920.00.00.0
10 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 5.60 +2.5 m/s 5.38 +0.5 m/s 5,38  +0.55,60  +2.55,37  +2.25,600.00.00.0
11 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 5.57 +2.9 m/s 5.55 +1.7 m/s 5,57  +2.95,02  +2.35,55  +1.75,570.00.00.0
12 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5.50 +2.0 m/s 5,50  +2.05,24  +2.95,48  +1.85,500.00.00.0
13 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.47 +2.1 m/s 5.41 +1.8 m/s 5,47  +2.1x5,41  +1.85,470.00.00.0
14 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.47 +2.2 m/s 4.98 +0.1 m/s 5,47  +2.24,98  +0.15,08  +3.85,470.00.00.0
15 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
85 5.46 +0.6 m/s x5,37  +2.85,46  +0.65,460.00.00.0
16 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 5.36 +2.9 m/s 4,69  +2.14,74  +2.55,36  +2.95,360.00.00.0
17 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5.22 +3.1 m/s 4.76 +1.4 m/s 5,19  +2.44,76  +1.45,22  +3.15,220.00.00.0
18 Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 5.14 +2.9 m/s 4.53 +1.8 m/s x4,53  +1.85,14  +2.95,140.00.00.0
19 Martin NeufussMartin Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.93 +1.9 m/s 4,49  +0.14,93  +1.94,23  +2.84,930.00.00.0
20 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4.58 +1.7 m/s 4,58  +1.74,56  +3.04,50  +2.14,580.00.00.0
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 DNS
Total 21 racers

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 30.6.2018 - 11:30) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5.45 +2.8 m/s 5.19 +1.4 m/s 4,84  +2.25,19  +1.45,18  +0.25,195,07  +0.3x5,45  +2.8
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 5.33 +1.2 m/s 4,62  +0.85,29  +1.25,11  +0.55,295,09  +0.6x5,33  +1.2
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5.32 +2.0 m/s 4,93  +2.15,12  +1.24,89  +2.25,125,12  -0.55,18  +2.65,32  +2.0
4 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.25 +2.0 m/s 5,02  +1.35,18  +0.45,10  +1.75,185,11  +1.35,24  +3.15,25  +2.0
5 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 5.25 +0.5 m/s 4,99  +0.35,25  +0.5-5,25---
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.10 +1.1 m/s x5,03  +0.6x5,03x5,10  +1.1x
7 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 5.05 +2.7 m/s 4.98 +1.5 m/s 4,80  +0.64,93  +2.24,98  +1.54,984,86  +2.15,05  +2.7x
8 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 5.04 +1.0 m/s 4,97  +0.3xx4,975,04  +1.0xx
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 4.90 +1.0 m/s xx4,90  +1.04,900.00.00.0
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4.71 +0.6 m/s 4,71  +0.6x4,64  +0.34,710.00.00.0
11 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 4.69 +1.8 m/s 4,21  +0.44,64  +0.94,69  +1.84,690.00.00.0
12 Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 4.43 +0.8 m/s 4,43  +0.84,36  +1.2x4,430.00.00.0
13 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 4.40 -0.2 m/s 4,39  +1.84,40  -0.24,13  +1.44,400.00.00.0
14 Karolína KvochováKarolína Kvochová
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
01 4.33 +0.9 m/s 4,20  +1.74,33  +0.92,42  +1.24,330.00.00.0
15 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 4.26 +0.1 m/s 4,26  +0.14,06  +0.04,20  +1.24,260.00.00.0
16 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 4.22 +1.1 m/s x4,22  +1.1x4,220.00.00.0
17 Eliška MikováEliška Miková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 4.11 -0.3 m/s 3,90  +0.44,11  -0.33,74  +0.34,110.00.00.0
Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 DNS
Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
99 DNS
Total 19 racers