Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (30. 6. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 30.6.2018 - 13:55) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.24
3 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 60.17
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 61.52
5 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 62.81
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 30.6.2018 - 13:55) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.68
2 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 65.26
3 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 65.73
4 Jakub HřibJakub Hřib 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 67.39
5 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 67.43
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 30.6.2018 - 13:55) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 64.85
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.77
3 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 75.59
Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Total 4 racers

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 30.6.2018 - 13:40) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 66.95
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 67.90
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 70.18
4 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 70.62
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 77.46
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 30.6.2018 - 13:40) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 69.32
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 75.00
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 77.70
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 80.36
5 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 92.95
Total 5 racers