Back

 / 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže

Ostrava - Vítkovice (28. 8. 2018)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 33.38 0.0
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 31.51 0.0
3 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31.11 0.0
4 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 26.95 0.0
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26.16 0.0
6 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 22.14 0.0
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21.81 0.0
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21.41 0.0
9 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17.74 0.0
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 44.96 0.0
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 33.82 0.0
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 31.31 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 39.49 0.0
2 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 32.87 0.0
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 32.38 0.0
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 26.62 0.0
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 25.47 0.0
6 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22.01 0.0
7 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 21.66 0.0
8 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 21.30 0.0
9 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 17.40 0.0
10 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 13.36 0.0
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 DNS
Celkem 11 závodníků