Back

 / 5. závod Krajský vrhačský pohár mládeže

Ostrava - Vítkovice (28. 8. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 28.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 08.69 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 08.68 0.0
3 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 08.26 0.0
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.94 0.0
5 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.85 0.0
6 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.64 0.0
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 06.84 0.0
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 06.23 0.0
9 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 05.76 0.0
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Filip DejFilip Dej
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12.21 0.0
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.50 0.0
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 08.00 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13.60 0.0
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.52 0.0
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.24 0.0
4 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.77 0.0
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.99 0.0
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.70 0.0
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 07.60 0.0
8 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 06.69 0.0
9 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.37 0.0
10 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.25 0.0
Celkem 10 závodníků