Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:54.33
2 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:55.91
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:56.99
4 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:57.35
5 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 1:58.01
6 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:58.08
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:58.82
8 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.03
9 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:01.24
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003Paulíny Andrej (MOSBR)59.65
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.84
2 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 2:03.06
3 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:03.90
4 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:05.77
MB Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:06.66
MB Samuel LazarSamuel Lazar 00 SlovakiaSlovakia 8 2:08.75
7 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:11.88
8 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:12.27
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 59.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:54.33
2 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:55.91
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:56.99
4 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:57.35
5 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 1:58.01
6 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:58.08
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:58.82
8 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:01.03
9 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:01.24
10 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.84
11 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 2:03.06
12 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:03.90
13 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:05.77
14 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:06.66
15 Samuel LazarSamuel Lazar 00 SlovakiaSlovakia 8 2:08.75
16 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:11.88
17 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:12.27
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:01.11
MB Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 2:02.79
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:03.35
MB Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14 SB 2:03.81
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 2:04.36
6 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:04.47
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:06.01
8 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:09.31
9 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 SB 2:14.89
10 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:15.46
MB Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 PB 2:20.47
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 DNS
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4004Zecha Vojtěch (SLHAV)1:01.37
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 11:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:24.05
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 6 2:27.22
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 3 2:27.36
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 2 2:31.33
5 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 1 2:31.53
6 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:37.15
MB Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003 1:12.87
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:23.98
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:25.52
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:25.56
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:26.19
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:26.20
6 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:32.42
7 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:33.97
8 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:34.92
9 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:35.49
10 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:35.97
11 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 12 2:45.87
Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008Zemaníková Anna (VITKO)1:11.60
Celkem 12 závodníků