Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:09.14
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:11.54
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:14.29
4 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:14.85
5 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:16.06
6 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:18.40
7 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 4:27.42
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:29.30
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:07.77
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:13.06
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:17.11
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:19.23
5 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:22.22
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 SB 4:25.39
7 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 SB 4:25.99
8 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:26.42
9 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 4:30.93
10 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 SB 4:31.34
11 Marek SokolMarek Sokol 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:50.34
12 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:52.31
13 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 4:55.70
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 4:51.72
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 4:58.21
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 5:39.04
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:52.70
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 4:59.08
3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 4:59.20
4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 4:59.50
5 Tereza KutáčováTereza Kutáčová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:14.00
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:44.89
Celkem 6 závodníků