Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.313.413.513.613.713.813.914.014.214.414.534.63
MB ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 4.53 -------------OOOOXXX
MB Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 4.21 -------------OXOXXX
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 3.71 -----O-OOXXOXOXXX
4 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 3.01 --XOOOXX-
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.313.413.513.613.713.813.914.01
1 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 10 SB 3.91 -------OOOXXOOXOXXX
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 3.61 ----OO-OOOXXX
3 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 7 SB 3.51 ---OOXXO-OXOXXX
4 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 3.41 ----OO-OXXX
5= Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 3.01 --OOOXXX
5= Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 3.01 --OOOXXX
5= Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 3.01 --OOOXXX
8= Theo BébarTheo Bébar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 3.01 --XOOOXXX
8= Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 3.01 --XOOOXXX
10 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 SB 2.61 -OXXOXXX
Lukáš StraškaLukáš Straška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 DNS
Justin DutellyJustin Dutelly
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.032.232.332.432.532.632.732.832.933.033.133.233.333.433.533.63
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 6 3.53 -----------OOXOXOXXX
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 5 3.43 ---------O-OOXOXXX
MB Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4 3.13 --------XOOOXXX
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3 3.03 -----OOOXOOXXX
5 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 2.73 ----XOOOXXX
MB Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 2.53 OOXOOOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.032.232.332.432.532.632.732.832.933.033.133.233.333.433.53
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 3.43 ---------O-XOOOXXX
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 3.13 -------OOOXOXXX
3 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 SB 2.83 ---OOOXXOXOXXX
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 2.83 ---XOO-XXOXOXXX
5 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2 SB 2.63 OOOXOXOOXXX
6 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3 2.53 -OXOXXOOXXX
7 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 SB 2.53 -XOOOXXOXXX
Celkem 7 závodníků