Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 11:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.952.002.05
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 2.00 ---O--O-OXOXXOXXX
2 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 SB 1.85 ---OOXXOO-XXX
3 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 1.77 OOOXXOXXOXXX
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 5 1.72 --OXOXXX
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 3 1.72 OOOXXOXXX
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 2 1.62 OOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.461.511.561.611.661.711.761.791.821.851.881.91
1 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 SB 1.85 ---O-OO--XOXXX
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 SB 1.82 ---XOOOXO-OX-
3= Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 1.61 -OOOXXX
3= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1 1.61 -OOOXXX
5 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 1.61 -O-XOXXX
6 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.61 -OXXOXOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.421.471.501.531.561.591.621.651.671.691.711.74
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 1.71 -----OOOXOXXOXOXXX
2 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 1.69 -----OOXOXOXXOXXX
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5 1.65 ---OOOXXOOXXX
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 =SB 1.62 -OOOOOOXXX
5 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 1.56 ---OOXXX
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 3 1.50 OXOOXXX
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 1.50 OXOXOXXX
Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.341.391.441.471.501.531.561.591.611.631.651.671.691.711.731.75
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 1.73 ------O-OO-OXOXXOOXXX
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 10 1.69 -----O-XOO-XOXOXOXXX
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 SB 1.67 ---OOOXOOOOXOOXXX
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 1.63 --OOOOXXOOXOXXOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 SB 1.59 --OOOXOOOXXX
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 SB 1.59 OOOOOXXOOXXOXXX
MB Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 9 1.53 --XOOOXOXXX
8 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 1.53 --OOOXXOXXX
MB Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 3 1.50 OOXOOXXOXXX
10= Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 1.47 OOXOOXXX
10= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4 1.47 OOXOOXXX
12 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.44 OOOXXX
13 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12 1.39 XXOXOXXX
Celkem 13 závodníků