Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:13.45
2 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 09:25.72
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:27.14
4 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 09:57.51
5 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10:46.61
Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 SB 09:47.39
2 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 SB 09:49.67
3 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 SB 09:50.22
4 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 09:50.51
5 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10:32.74
6 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 11:10.73
7 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 11:54.28
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 11:32.45
MB Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:11.53
3 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13:00.89
4 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 14:08.08
Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků