Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 14:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 38.81
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 39.93
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.02
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 40.43
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.32
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 14:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.82
2 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 43.52
3 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 44.75
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 38.81
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 39.93
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.02
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 40.43
5 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.82
6 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 43.52
7 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 44.32
8 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 44.75
9 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.04

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 45.73
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 46.05
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.46
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.62
MB Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 47.77
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 48.07
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 49.72
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.67
3 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.83
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 45.73
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 46.05
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.46
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.62
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 47.77
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 48.07
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 49.72
8 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.67
9 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.83
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS