Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Voborník, Souka, Zeman, Mečíř Voborník, Souka, Zeman, Mečíř Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 44.93 0.196
2 Pražák, Holub M., Kučera M., Mrlík Pražák, Holub M., Kučera M., Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.76 0.169
Polák, Dvořák, Okruhlica, Horčička Polák, Dvořák, Okruhlica, Horčička VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 162.7
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Formánek, Groda, Vala, Holuscha Formánek, Groda, Vala, Holuscha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 44.21 0.182
2 Gaszczyk, Charbaka, Křivánek, Veleba Gaszczyk, Charbaka, Křivánek, Veleba AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.33 0.201
Pala, Kocourek, Duda, Dufelli Pala, Kocourek, Duda, Dufelli Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DQ 170.7 0.197
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikulčíková, Petrášová, Kašpárková, Červinková Mikulčíková, Petrášová, Kašpárková, Červinková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.04
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 16:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kunčarová, Kiedroňová, Suchánková, Pokorná Kunčarová, Kiedroňová, Suchánková, Pokorná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.80
2 Bumbálková, Šimerdová, Pallová, Svobodová Bumbálková, Šimerdová, Pallová, Svobodová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.41
3 B Kupková, Bartošová, Magerová, Kalousová B Kupková, Bartošová, Magerová, Kalousová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 53.54
4 A Jurčeková, Bittnerová, Stratilová, Bačinová A Jurčeková, Bittnerová, Stratilová, Bačinová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 54.51
5 Žurovcová, Pánková, Popová, Křenková Žurovcová, Pánková, Popová, Křenková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 59.53
Celkem 5 závodníků