Back

 / 3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 17:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Foller, Stáníček, Plaček, Kotyza Foller, Stáníček, Plaček, Kotyza VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:23.49 0.303
2 Baluch, Hvasta, Kacer, Stibal Baluch, Hvasta, Kacer, Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:27.94 0.232
3 Kalous, Škojec, Voborník, Malaník Kalous, Škojec, Voborník, Malaník Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 3:42.63 0.166
4 Kučera A., Opatrný, Minařík, Šustal Kučera A., Opatrný, Minařík, Šustal TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 3:45.28 0.206
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 17:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Groda, Vala, Češla, Valach Groda, Vala, Češla, Valach TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:30.72 0.305
2 Lehnart, Grégr, Žlutíř, Gogela Lehnart, Grégr, Žlutíř, Gogela Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:34.45 0.226
3 Bajánaru, Husek, Skypala, Lučan Bajánaru, Husek, Skypala, Lučan SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:37.50 0.182
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dobrovolná, Hladíková, Kleiblová, Kouřilová Dobrovolná, Hladíková, Kleiblová, Kouřilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:17.14 0.334
2 A Janíková, Holoubková, Magerová, Wagnerová A Janíková, Holoubková, Magerová, Wagnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:18.57 0.252
3 B Bartošová, Bačinová, Jurečková, Kupková B Bartošová, Bačinová, Jurečková, Kupková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:38.73 0.316
4 Pánková, Žůrovcová, Pavlíková, Kotásková Pánková, Žůrovcová, Pavlíková, Kotásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:18.47 0.182
Celkem 4 závodníků