Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců

Blansko (30. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.84
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.05
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.12
4 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.12
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.16
6 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.24
7 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.19
2 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23
3 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.48
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.63
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.65
6 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.71
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.39
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.39
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.59
4 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.60
5 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.61
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.66
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.79
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.79
3 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.10
6 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.23
7 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.82
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 09.04
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.10
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.19
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.23
6 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.28
7 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.08
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.12
3 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.21
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.22
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.25
6 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.29
7 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 30.9.2018 - 11:10) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.53
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.54
3 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.73
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.84
5 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.04
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.06
7 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.84
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.05
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.12
3 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.12
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.16
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.19
7 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23
8 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.24
9 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.37
10 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.39
10 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.39
12 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.48
13 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.59
14 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.60
15 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.61
16 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 08.63
17 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.65
18 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.66
19 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.71
20 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.79
20 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.79
22 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.82
23 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.86
24 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 09.04
25 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
26 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.08
27 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.10
27 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.10
29 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.12
30 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.19
31 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.21
32 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.22
33 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.23
33 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.23
35 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.25
36 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.28
37 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.29
38 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.31
39 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.44
40 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.48
41 Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.53
42 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.54
43 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.73
44 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.84
45 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.04
46 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.06
47 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.38
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.78
2 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.02
3 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.03
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.10
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.16
6 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.18
7 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.29
8 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.37
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.13
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.41
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.44
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.51
5 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.60
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.69
7 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.73
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.30
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.44
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.51
4 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.57
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.69
6 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.84
7 Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.91
Nikola MaurerováNikola Maurerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.68
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.72
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.79
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.86
5 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.02
6 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.24
Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.70
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
3 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.96
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.03
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.09
6 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.12
7 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 8 09.22
8 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.81
2 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.89
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.01
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.03
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.07
6 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.09
7 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.37
8 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5 08.91
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.00
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.18
4 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.18
5 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.20
6 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.27
7 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.28
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.03
2 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.13
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.17
4 Terezie ŠpotákováTerezie Špotáková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.38
5 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.43
6 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.49
7 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.59
Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.13
2 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.29
3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.36
4 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.40
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.63
6 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.66
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.60
2 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.69
3 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.76
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.77
5 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.87
6 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.96
7 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.57
2 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.74
3 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.79
4 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.94
5 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.05
6 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.06
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 30.9.2018 - 11:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 09.43
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.53
3 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.68
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.92
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.12
6 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.53
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.75
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.30
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.44
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.51
4 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.57
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.68
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.69
7 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.70
8 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.72
9 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.79
9 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
11 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.81
12 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.84
13 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.86
14 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.89
15 Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.91
15 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5 08.91
17 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.96
18 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.00
19 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.01
20 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.02
21 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.03
21 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.03
21 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.03
24 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.07
25 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.09
25 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.09
27 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.12
28 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.13
28 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.13
30 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.17
31 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.18
31 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.18
33 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.20
34 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 8 09.22
35 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.24
35 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.24
37 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.27
38 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.28
39 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.29
40 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.36
41 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.37
42 Terezie ŠpotákováTerezie Špotáková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09.38
43 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.40
44 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.43
44 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.43
44 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 09.43
47 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.49
48 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.53
49 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.57
50 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.59
51 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.60
52 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.63
53 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.66
54 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.68
54 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.68
56 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.69
57 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.74
58 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.76
59 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.77
60 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.79
61 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.87
62 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.92
63 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.94
64 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.96
65 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.05
66 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.06
67 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.08
68 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.12
69 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.14
70 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.53
71 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.75
Nikola MaurerováNikola Maurerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 DNS
Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 DNS
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 30.9.2018 - 13:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.37
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.53
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.55
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.56
5 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.57
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.61
7 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.62
8 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.72
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 30.9.2018 - 13:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.76
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.80
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 08.85
4 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.86
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.87
6 Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.02
7 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 09.23
Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 18.54
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 19.58
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.61
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.31
5 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 20.70
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.68
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.83
3 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 20.38
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.58
5 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.71
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.73
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 20.84
3 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.05
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.35
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.11
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 21.97
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.88
Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.75
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.23
3 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 22.24
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.04
2 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.75
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 22.97
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.47
5 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 24.08
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.14
2 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.98
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.75
4 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.17
5 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 18.54
2 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 19.58
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.61
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.68
5 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.83
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.31
7 Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 20.38
8 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.58
9 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 20.70
10 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.71
11 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.73
12 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 20.84
13 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.85
14 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.05
15 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.11
16 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.75
17 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 21.97
18 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.04
19 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.14
20 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.23
21 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 22.24
22 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.35
23 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.75
24 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.88
25 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 22.97
26 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.98
27 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.47
28 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.75
29 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 24.08
30 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.17
31 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.96
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 DNS
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 20.86
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.95
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 21.32
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.01
Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.85
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 20.87
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 20.88
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.01
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.50
6 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.98
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.40
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.90
4 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 22.00
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.10
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.16
2 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.59
3 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.97
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 22.14
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.52
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.01
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.34
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.64
4 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.24
5 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.32
6 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.25
2 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.45
3 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.60
4 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.69
5 Terezie ŠpotákováTerezie Špotáková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.31
Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.40
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.85
3 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.19
4 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.34
5 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 23.42
6 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.04
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.75
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.83
3 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.04
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.25
5 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.59
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 23.66
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 23.37
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.03
3 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 24.11
4 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.81
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.10
Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.78
2 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.04
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 24.12
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.92
5 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.18
6 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.85
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 20.86
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 20.87
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 20.88
5 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.95
6 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 20.98
7 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.01
8 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.16
9 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 21.32
10 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.40
11 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.50
12 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.59
13 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.89
14 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.90
15 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.97
16 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 22.00
17 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.01
17 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.01
19 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.10
20 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 22.14
21 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.25
22 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.34
23 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.40
24 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.45
25 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.52
26 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.60
27 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.64
28 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.69
29 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.75
30 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.83
31 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.85
32 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 23.04
33 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.19
34 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.24
35 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.25
36 Terezie ŠpotákováTerezie Špotáková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.31
37 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.32
38 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.34
39 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 23.37
40 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 23.42
41 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.59
42 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64
43 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 23.66
44 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.78
45 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.03
46 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.04
46 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.04
48 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 24.11
49 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 24.12
50 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.81
51 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.92
52 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.10
53 Nicol NovákNicol Novák 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.18
54 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.44
Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 DNS
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 40.95
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.00
3 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 41.44
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.10
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 45.23
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 44.15
2 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.80
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.94
4 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.55
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 47.01
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.34
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 48.44
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 49.19
4 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 49.78
5 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 52.56
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.01
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 49.56
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.69
4 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.47
5 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 51.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 40.95
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.00
3 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 41.44
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 44.15
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.10
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 45.23
7 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 45.80
8 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.94
9 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.34
10 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.55
11 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 47.01
12 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 48.44
13 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.01
14 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 49.19
15 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 49.56
16 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 49.78
17 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.69
18 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.47
19 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 51.93
20 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 52.56

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 41.63
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.44
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.82
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 45.24
5 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 45.25
6 Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 46.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 45.58
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 46.23
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.84
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 47.06
5 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 48.92
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.21
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 47.36
3 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 47.46
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 47.70
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 48.67
6 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 49.53
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 48.44
2 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 49.01
3 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 49.20
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.46
5 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.99
6 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 54.52
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 30.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 50.03
2 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.69
3 Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 50.76
4 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 50.98
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 51.28
6 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 54.04
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 30.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.78
2 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 51.37
3 Veronika PerničkováVeronika Perničková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 53.23
4 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 54.63
5 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 55.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 41.63
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 43.44
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.82
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.21
5 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 45.24
6 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 45.25
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 45.58
8 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 46.23
9 Eva RohelováEva Rohelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 46.60
10 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.84
11 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 47.06
12 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 47.36
13 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 47.46
14 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 47.70
15 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 48.44
16 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 48.67
17 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 48.92
18 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 49.01
19 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 49.20
20 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 49.53
21 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 50.03
22 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.46
23 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.69
24 Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 50.76
25 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.78
26 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 50.98
27 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 51.28
28 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 51.37
29 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 52.99
30 Veronika PerničkováVeronika Perničková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 53.23
31 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 54.04
32 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 54.52
33 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 54.63
34 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 55.72
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:13.88
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.61
3 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:24.87
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:26.51
5 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 2:27.46
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:27.60
7 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:35.24
8 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:35.84
9 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:36.98
10 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 2:40.57
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:31.92
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:36.18
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:40.53
4 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 2:43.93
5 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:44.01
6 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:46.67
7 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.57
8 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:57.05
9 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:00.05
10 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 3:00.97
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:13.88
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.61
3 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:24.87
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:26.51
5 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 2:27.46
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:27.60
7 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:31.92
8 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:35.24
9 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:35.84
10 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:36.18
11 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:36.98
12 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:40.53
13 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 2:40.57
14 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 2:43.93
15 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:44.01
16 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:46.67
17 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:51.57
18 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:57.05
19 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:00.05
20 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 3:00.97
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.89
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:29.60
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.26
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:32.32
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:35.71
6 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:36.43
7 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:36.55
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:37.31
9 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:38.59
10 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:40.22
11 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:42.41
12 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:48.36
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:47.30
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:49.60
3 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 2:53.52
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:53.92
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:54.84
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:56.53
7 Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 2:58.62
8 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:59.42
9 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:00.10
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:39.39
2 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:48.24
3 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:49.28
4 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:58.95
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:59.01
6 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3:00.18
7 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:00.91
8 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:01.19
9 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 JAC BrnoJAC Brno 3:01.71
10 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:12.87
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.89
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:29.60
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.26
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:32.32
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:35.71
6 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:36.43
7 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:36.55
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:37.31
9 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:38.59
10 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:39.39
11 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:40.22
12 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:42.41
13 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:47.30
14 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:48.24
15 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:48.36
16 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:49.28
17 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:49.60
18 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 2:53.52
19 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:53.92
20 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:54.84
21 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:56.53
22 Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 2:58.62
23 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:58.95
24 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:59.01
25 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:59.42
26 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:00.10
27 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3:00.18
28 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:00.91
29 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:01.19
30 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 JAC BrnoJAC Brno 3:01.71
31 Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:12.87
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:56.47
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:57.26
3 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 5:00.77
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 5:02.04
5 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 5:09.56
6 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 5:10.00
7 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 5:18.98
8 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 5:20.02
9 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 5:23.34
10 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 5:24.47
11 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 5:26.63
12 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:28.15
13 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 5:33.36
14 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 5:36.63
15 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 5:52.63
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 5:16.48
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 5:18.00
3 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:26.03
4 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 5:29.78
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:30.34
6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 5:37.91
7 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 14 5:38.89
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 5:45.19
9 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:47.54
10 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 6:01.44
11 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 6:05.25
12 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 6:11.39
13 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 6:12.65
14 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 6:22.72
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.53
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.75
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.88
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.37
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.42
2 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.47
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.57
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 10.76
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.99
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 11.21
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.23
4 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.30
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.25
2 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.94
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.39
4 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.27
5 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.53
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.75
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.88
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.37
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.42
6 David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.47
7 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.52
8 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.57
9 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 10.76
10 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.99
11 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 11.21
12 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 11.23
13 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.25
14 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.30
15 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.94
16 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.39
17 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.27
18 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.34
Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.01
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.09
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.28
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.46
5 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.59
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.29
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.43
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10.55
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.76
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.77
2 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.87
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.06
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.08
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 11.45
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.98
2 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.68
3 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 11.75
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.17
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.53
6 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.65
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.27
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.40
3 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.04
4 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.42
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.73
6 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.06
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.91
2 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 12.30
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.30
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.34
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.34
6 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.38
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.95
2 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.61
3 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.89
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.92
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.68
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.09
2 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.36
3 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.84
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.92
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 30.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.71
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.86
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.11
4 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 13.20
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.01
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.09
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.28
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.29
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.43
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.46
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10.55
8 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.59
9 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.62
10 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.76
11 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.77
12 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.87
13 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.98
14 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.06
15 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.08
16 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.27
17 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.40
18 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 11.45
19 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.68
20 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 11.75
21 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.91
22 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.95
23 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.04
24 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.17
25 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 12.30
25 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.30
27 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.34
27 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.34
29 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.38
30 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.42
31 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.61
32 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.71
33 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.73
34 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.86
35 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.89
36 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.92
37 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.06
38 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.09
39 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.11
40 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 13.20
41 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.36
42 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.53
43 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.65
44 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.68
45 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.84
46 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.92
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dostál, Pavlíček, Pujin, Matula Dostál, Pavlíček, Pujin, Matula TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 32.40
2 Holík, Pavlíček, Sedlecký, Neugebauer Holík, Pavlíček, Sedlecký, Neugebauer AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 32.73
3 Orava, Zach, Martinkevič, Charvátek Orava, Zach, Martinkevič, Charvátek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.95
4 Mondek, Spurný, Vereskov, Hřebíček Mondek, Spurný, Vereskov, Hřebíček AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 35.91
Pleva, Černý, Pechmann, Drlík Pleva, Černý, Pechmann, Drlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanslík, Houdek, Karol, Kliment Hanslík, Houdek, Karol, Kliment Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 32.43
2 Dolník, Zbořil, Sukup, Mičke Dolník, Zbořil, Sukup, Mičke Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 33.56
3 Frýdl, Bartoň, Hanzelka, Lojek Frýdl, Bartoň, Hanzelka, Lojek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.36
4 Bartoň, Melčák, Jašek, Veselý Bartoň, Melčák, Jašek, Veselý Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.52
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ressler, Hanáček, Šípek, Hřib Ressler, Hanáček, Šípek, Hřib AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 32.48
2 Morcinek, Samiec, Bojko, Holub Morcinek, Samiec, Bojko, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 32.55
3 Sedlář, Koza, Matura, Navrátil Sedlář, Koza, Matura, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.35
Bílek, Jež, Lopour, Kovář Bílek, Jež, Lopour, Kovář BYAC BrnoBYAC Brno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dostál, Pavlíček, Pujin, Matula Dostál, Pavlíček, Pujin, Matula TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 32.40
2 Hanslík, Houdek, Karol, Kliment Hanslík, Houdek, Karol, Kliment Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 32.43
3 Ressler, Hanáček, Šípek, Hřib Ressler, Hanáček, Šípek, Hřib AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 32.48
4 Morcinek, Samiec, Bojko, Holub Morcinek, Samiec, Bojko, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 32.55
5 Holík, Pavlíček, Sedlecký, Neugebauer Holík, Pavlíček, Sedlecký, Neugebauer AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 32.73
6 Orava, Zach, Martinkevič, Charvátek Orava, Zach, Martinkevič, Charvátek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.95
7 Dolník, Zbořil, Sukup, Mičke Dolník, Zbořil, Sukup, Mičke Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 33.56
8 Frýdl, Bartoň, Hanzelka, Lojek Frýdl, Bartoň, Hanzelka, Lojek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.36
9 Sedlář, Koza, Matura, Navrátil Sedlář, Koza, Matura, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.35
10 Bartoň, Melčák, Jašek, Veselý Bartoň, Melčák, Jašek, Veselý Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 35.52
11 Mondek, Spurný, Vereskov, Hřebíček Mondek, Spurný, Vereskov, Hřebíček AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 35.91
Pleva, Černý, Pechmann, Drlík Pleva, Černý, Pechmann, Drlík Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Bílek, Jež, Lopour, Kovář Bílek, Jež, Lopour, Kovář BYAC BrnoBYAC Brno 3 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schneeberger, Holšánová, Válková, Válková Schneeberger, Holšánová, Válková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.13
2 Zemčíková, Krejčiříková, Piškulová, Sadílková Zemčíková, Krejčiříková, Piškulová, Sadílková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.23
3 Jurčeková, Klišíková, Novotná, Vlachynská Jurčeková, Klišíková, Novotná, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 33.27
4 Zeithamelová, Hanáková, Petrošová, Rohelová Zeithamelová, Hanáková, Petrošová, Rohelová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 33.46
5 Knéblová, Humpolíková, Bohdálková, Blažková Knéblová, Humpolíková, Bohdálková, Blažková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 35.73
6 Fusková, Hnátková, Straňáková, Taftová Fusková, Hnátková, Straňáková, Taftová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 36.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sikorová, Svobodová, Kluzová, Ciencialová Sikorová, Svobodová, Kluzová, Ciencialová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 35.40
2 Drábková, Samohýlová, Zelíková, Perničková Drábková, Samohýlová, Zelíková, Perničková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 35.83
3 Kovalská, Polková, Prášková, Teslová Kovalská, Polková, Prášková, Teslová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 35.98
4 Černocká, Grégrová, Hofhanslová, Bundilová Černocká, Grégrová, Hofhanslová, Bundilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 36.86
5 Mendreková, šurková, Pošvancová, Belásová Mendreková, šurková, Pošvancová, Belásová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 37.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 32.44
2 Poláčková, Šebková, Bezdíčková, Jakusidisová Poláčková, Šebková, Bezdíčková, Jakusidisová ASK BlanskoASK Blansko 3 32.49
3 Sochová, Melčáková, Šebestíková, Stanojković Sochová, Melčáková, Šebestíková, Stanojković Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.07
4 Špotáková, Krmíčková, Ledecká, Hošková Špotáková, Krmíčková, Ledecká, Hošková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 35.54
5 Sedlářová, Pátková, Skýpalová, Nesrstová Sedlářová, Pátková, Skýpalová, Nesrstová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.89
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ďuláková, Hefková, Vondráková, Večeřová Ďuláková, Hefková, Vondráková, Večeřová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 33.50
2 Zychová, Kočvarová, Holešová, Hoňková Zychová, Kočvarová, Holešová, Hoňková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.44
3 Vodičková, Kovářová, Láchová, Bryšová Vodičková, Kovářová, Láchová, Bryšová JAC BrnoJAC Brno 5 35.58
4 Vetešková, Kutějová, Jadrná, Janoušková Vetešková, Kutějová, Jadrná, Janoušková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 35.88
Vlčková, Šenkeříková, Vrbancová, Sasínová Vlčková, Šenkeříková, Vrbancová, Sasínová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Schneeberger, Holšánová, Válková, Válková Schneeberger, Holšánová, Válková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.13
2 Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Tkáčová, Pešlová, Bělunková, Feilhauerová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 32.44
3 Poláčková, Šebková, Bezdíčková, Jakusidisová Poláčková, Šebková, Bezdíčková, Jakusidisová ASK BlanskoASK Blansko 3 32.49
4 Zemčíková, Krejčiříková, Piškulová, Sadílková Zemčíková, Krejčiříková, Piškulová, Sadílková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.23
5 Jurčeková, Klišíková, Novotná, Vlachynská Jurčeková, Klišíková, Novotná, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 33.27
6 Zeithamelová, Hanáková, Petrošová, Rohelová Zeithamelová, Hanáková, Petrošová, Rohelová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 33.46
7 Ďuláková, Hefková, Vondráková, Večeřová Ďuláková, Hefková, Vondráková, Večeřová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 33.50
8 Sochová, Melčáková, Šebestíková, Stanojković Sochová, Melčáková, Šebestíková, Stanojković Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.07
9 Zychová, Kočvarová, Holešová, Hoňková Zychová, Kočvarová, Holešová, Hoňková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.44
10 Sikorová, Svobodová, Kluzová, Ciencialová Sikorová, Svobodová, Kluzová, Ciencialová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 35.40
11 Špotáková, Krmíčková, Ledecká, Hošková Špotáková, Krmíčková, Ledecká, Hošková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 35.54
12 Vodičková, Kovářová, Láchová, Bryšová Vodičková, Kovářová, Láchová, Bryšová JAC BrnoJAC Brno 5 35.58
13 Knéblová, Humpolíková, Bohdálková, Blažková Knéblová, Humpolíková, Bohdálková, Blažková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 35.73
14 Drábková, Samohýlová, Zelíková, Perničková Drábková, Samohýlová, Zelíková, Perničková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 35.83
15 Vetešková, Kutějová, Jadrná, Janoušková Vetešková, Kutějová, Jadrná, Janoušková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 35.88
16 Kovalská, Polková, Prášková, Teslová Kovalská, Polková, Prášková, Teslová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 35.98
17 Fusková, Hnátková, Straňáková, Taftová Fusková, Hnátková, Straňáková, Taftová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 36.65
18 Černocká, Grégrová, Hofhanslová, Bundilová Černocká, Grégrová, Hofhanslová, Bundilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 36.86
19 Mendreková, šurková, Pošvancová, Belásová Mendreková, šurková, Pošvancová, Belásová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 37.52
20 Sedlářová, Pátková, Skýpalová, Nesrstová Sedlářová, Pátková, Skýpalová, Nesrstová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 37.89
Vlčková, Šenkeříková, Vrbancová, Sasínová Vlčková, Šenkeříková, Vrbancová, Sasínová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.561.59
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.56 ooooooxxoxooxx-
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.53 ---ooxoxoxxoxxx
3 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1.45 --ooooxxx
4 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.45 oooooxoxxx
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.45 oooooxxoxxx
6 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.40 -ooooxxx
7 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.40 -oxooxoxxx
8 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1.40 ooxoxoxoxxx
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.40 --ooxxoxxx
10 Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1.40 ooxxoxoxxoxxx
11= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.35 -ooxoxxx
11= Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.35 oooxoxxx
13 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.35 oooxxoxxx
14 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.35 ooxoxxoxxx
15 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.30 xooxxoxxx
16 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.25 oxoxxx
17 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.20 xxoxxx
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 DNS
Ivo DubšIvo Dubš
BYAC BrnoBYAC Brno
05 DNS
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 NM
Dominik ZátopekDominik Zátopek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 NM
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.52
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.49 ---oooxooxoxxx
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.49 ---xoooxoxoxxoxxx
3 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1.46 --oooxoooxxx
4 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.46 --oooooxoxxx
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.43 -oooooxxoxxx
6 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.40 -oooooxxx
7 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.40 --ooxooxx
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.40 -ooooxoxx
9 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.40 --oooxxoxxx
10= Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.35 --oooxxx
10= Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 1.35 ---ooxxx
10= Adéla TurečkováAdéla Turečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.35 -ooooxxx
13 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1.35 --ooxoxxx
14 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.35 ooooxxoxxx
15 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 1.35 ---xoxxoxxx
16= Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.30 -oooxxx
16= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1.30 --ooxxx
16= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.30 ooooxxx
16= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.30 ooooxx
20 Eliška ŠerováEliška Šerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.30 -ooxoxxx
21 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1.25 -xooxxx
22 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.20 oxxoxxx
Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 25 5.56 +1.7 m/s 5.56  +1.70.00.05.560.00.00.0
2 Jan KremserJan Kremser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 22 5.12 +1.0 m/s 5.12  +1.00.00.05.120.00.00.0
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 23 5.01 +2.3 m/s 4.76 +1.8 m/s 5.01  +2.34.76  +1.80.05.010.00.00.0
4 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 4.94 +1.2 m/s 4.94  +1.20.00.04.940.00.00.0
5 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 4.68 +1.0 m/s 4.68  +1.00.00.04.680.00.00.0
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 4.66 +2.2 m/s 4.66  +2.2x0.04.660.00.00.0
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 21 4.63 +0.5 m/s 4.63  +0.50.00.04.630.00.00.0
8 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2 4.60 +2.1 m/s 4.60 +1.8 m/s 4.60  +2.14.60  +1.80.04.600.00.00.0
9 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1 4.60 +1.2 m/s 4.60  +1.20.00.04.600.00.00.0
10 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 4.55 +2.3 m/s 4.51 +1.6 m/s 4.55  +2.34.51  +1.60.04.550.00.00.0
11 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 4.55 +1.2 m/s 4.55  +1.20.00.04.550.00.00.0
12 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 4.53 +4.5 m/s 4.38 +1.9 m/s 4.53  +4.54.38  +1.90.04.530.00.00.0
13 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 15 4.51 +3.9 m/s 4.51  +3.90.00.04.510.00.00.0
14= Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 19 4.45 +1.9 m/s 4.45  +1.90.00.04.450.00.00.0
14= Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 20 4.45 +0.5 m/s 4.45  +0.50.00.04.450.00.00.0
16 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 4.42 +3.6 m/s 4.42  +3.60.00.04.420.00.00.0
17 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 4.33 +2.0 m/s 4.33  +2.00.00.04.330.00.00.0
18 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 4.22 +2.1 m/s 4.22  +2.1x0.04.220.00.00.0
19 Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 7 4.15 -0.1 m/s 4.15  -0.10.00.04.150.00.00.0
20 František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 4.10 +2.6 m/s 4.08 +1.7 m/s 4.10  +2.64.08  +1.70.04.100.00.00.0
21 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 4.07 -1.2 m/s 4.07  -1.20.00.04.070.00.00.0
22 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 4.04 +1.1 m/s 4.04  +1.10.00.04.040.00.00.0
23= Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 6 3.96 +1.2 m/s 3.96  +1.50.00.03.960.00.00.0
23= Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4 3.96 +1.5 m/s 3.96  +1.20.00.03.960.00.00.0
25 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 3.94 +2.9 m/s 3.94  +2.90.00.03.940.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 30.9.2018 - 10:30) official Excel