Back

 / IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Otrokovice (13. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:20.52
2 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15 2:34.89
3 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:36.96
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:39.49
5 Petr HurtaPetr Hurta 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:43.94
6 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 2:45.95
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:49.68
8 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:49.92
9 Ondřej KomárekOndřej Komárek 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:50.94
10 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:51.15
11 Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13 2:51.25
12 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:52.81
13 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:54.02
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Martin KočařMartin Kočař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:42.28
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:42.93
3 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 2:47.81
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:49.59
5 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:53.65
6 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:56.36
7 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:57.17
8 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:59.48
9 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:01.46
10 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:18.06
11 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10 3:27.16
Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 DNF
Celkem 12 závodníků