Back

 / 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Zlín (25. 4. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanáček, Ressler, Vlachynský, Pekař Hanáček, Ressler, Vlachynský, Pekař AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 32.87
2 Svačina, Kozubík, Kupka, Koníček Svačina, Kozubík, Kupka, Koníček Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.25
3 Toman, Vašíček, Bětuňák, Tobola Toman, Vašíček, Bětuňák, Tobola SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 35.47
4 Matula, Pujin, Hejčl, Pavlíček Matula, Pujin, Hejčl, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.73
5 Houdek, Katrňák, Pořízka, Polák Houdek, Katrňák, Pořízka, Polák Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 38.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grebeníček, Běhal, Witczak, Hřib Grebeníček, Běhal, Witczak, Hřib AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.62
2 Sukaný, Jagoš, Kovačič, Holák Sukaný, Jagoš, Kovačič, Holák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 37.12
3 Zimák, Kamas, Markivsky, Langpaul Zimák, Kamas, Markivsky, Langpaul TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 37.20
MS Štourač, Nevařil, Pavlíček, Dostál Štourač, Nevařil, Pavlíček, Dostál TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 35.18
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grebeníčková, Novotná, Klišíková, Vlachynská Grebeníčková, Novotná, Klišíková, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 32.60
2 Maderová, Ďuláková, Ščepánová, Hefková Maderová, Ďuláková, Ščepánová, Hefková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 34.51
3 Swierschová, Klemšová, Matějíčková, Petrošová Swierschová, Klemšová, Matějíčková, Petrošová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 35.36
4 Drábková, Perničková, Hrozová, Samohýlová Drábková, Perničková, Hrozová, Samohýlová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 36.22
5 Nesrstová, Skýpalová, Pátková, Petrželová Nesrstová, Skýpalová, Pátková, Petrželová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 37.25
6 Jurdová, Tinková, Bártková, Mertová Jurdová, Tinková, Bártková, Mertová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 38.08
7 Valeriánová, Molková, Veselá, Tylová Valeriánová, Molková, Veselá, Tylová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 38.14
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáková, Jurčeková, Škrabalová, Straková Horáková, Jurčeková, Škrabalová, Straková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 36.52
2 Fusková, Kolářová, Braunerová, Valeriánová Fusková, Kolářová, Braunerová, Valeriánová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 38.56
3 Procházková, Jelínková, Orbesová, Andrýsková Procházková, Jelínková, Orbesová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 38.58
4 Jasná, Kruťová, Címalová, Šipulová Jasná, Kruťová, Címalová, Šipulová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 38.71
MS Hnátková, Zimčíková, Kužílková, Kolajová Hnátková, Zimčíková, Kužílková, Kolajová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.86
Kruťová, Dohnalová, Bláhová, Folknerová Kruťová, Dohnalová, Bláhová, Folknerová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků