Back

 / Memoriály a rámcové závody - 25. ročník

Uherské Hradiště (6. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KnapJiří Knap
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 25.10 0.0
2 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 24.70 0.0
3 Jakub MotyčkaJakub Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.10 0.0
4 Jan MotyčkaJan Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 14.73 0.0
5 Bedřich JelínekBedřich Jelínek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 08.10 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela ČajkováDaniela Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 29.55 0.0
2 Nela VrobelováNela Vrobelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 26.10 0.0
3 Simona ProuzováSimona Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 21.00 0.0
4 Magdalena MichalcováMagdalena Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 20.00 0.0
5 Barbora HuskováBarbora Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 18.60 0.0
6 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.70 0.0
7 Rozalie JankůjováRozalie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 15.60 0.0
8 Karolína HiklováKarolína Hiklová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 14.20 0.0
9 Sofie StamatovičSofie Stamatovič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 13.30 0.0
10 Viktorie ErbováViktorie Erbová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 12.00 0.0
11 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 09.15 0.0
12 Julie KryslováJulie Kryslová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 08.00 0.0
13 Veronika TomšůVeronika Tomšů
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 06.70 0.0
14 Petra MojžíšováPetra Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 04.25 0.0
Anna WeisováAnna Weisová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 DNS
Celkem 15 závodníků