Back

 / Memoriály a rámcové závody - 25. ročník

Uherské Hradiště (6. 5. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.27 +3.5 m/s 6,27  +3.5xx6,27x--
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.26 +3.5 m/s 6,26  +3.56,06  +2.46,16  +3.56,266,20  +3.86,10  +4.95,98  +2.3
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6.04 +3.3 m/s 5,57  +2.6x6,04  +3.36,04x5,20  +2.86,04  +2.5
4 Matěj VencelMatěj Vencel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5.95 +3.1 m/s 5,64  +2.35,95  +3.15,28  +4.35,955,47  +3.05,73  +3.15,67  +3.8
5 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.85 +3.7 m/s 5,66  +2.6xx5,665,67  +3.1x5,85  +3.7
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 5.82 +2.6 m/s 5,82  +2.65,38  +3.7x5,82---
7 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.88 +2.7 m/s 4,86  +2.34,88  +2.74,73  +2.74,884,71  +3.24,87  +4.34,72  +5.0
8 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.81 +3.2 m/s 4,81  +3.2x4,59  +2.74,81x4,52  +2.94,61  +4.2
9 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.42 +2.7 m/s 4.05 +1.4 m/s 4,38  +2.9x4,42  +2.74,424,00  +4.2x4,05  +1.4
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.26 +5.3 m/s 5,26  +5.34,91  +3.45,12  +3.15,26x4,79  +4.34,90  +2.7
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.25 +3.5 m/s 4.93 +1.6 m/s x4,86  +1.95,25  +3.55,254,97  +4.54,93  +1.6x
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.21 +4.0 m/s 4.98 +1.9 m/s 4,98  +1.9x5,09  +3.45,095,21  +4.0xx
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.13 +3.8 m/s x5,00  +2.74,63  +2.45,005,13  +3.84,96  +2.54,85  +3.6
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.10 +3.7 m/s x4,95  +2.94,97  +2.34,974,90  +2.85,10  +3.74,57  +3.4
6 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.69 +5.2 m/s 4,56  +2.64,62  +3.84,55  +3.34,624,45  +3.14,69  +5.24,66  +2.2
7 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.43 +4.5 m/s 4.16 +1.3 m/s 4,16  +1.34,40  +2.74,32  +2.64,404,29  +2.74,43  +4.54,19  +4.5
8 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.77 +2.9 m/s 3,20  +3.22,96  +2.93,43  +2.83,433,54  +3.83,49  +3.33,77  +2.9
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MotyčkaJakub Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 3.00 0.0
2 Jiří KnapJiří Knap
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.88 0.0
3 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 2.71 0.0
4 Jan MotyčkaJan Motyčka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.63 0.0
5 Bedřich JelínekBedřich Jelínek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.70 0.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela VrobelováNela Vrobelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.45 0.0
2 Barbora HuskováBarbora Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 3.12 0.0
3 Daniela ČajkováDaniela Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.03 0.0
4 Simona ProuzováSimona Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 3.01 0.0
5 Magdalena MichalcováMagdalena Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 2.90 0.0
6 Karolína HiklováKarolína Hiklová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 2.88 0.0
7 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.82 0.0
8 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 2.75 0.0
9 Rozalie JankůjováRozalie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.72 0.0
10 Sofie StamatovičSofie Stamatovič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.70 0.0
11 Viktorie ErbováViktorie Erbová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 2.63 0.0
12 Julie KryslováJulie Kryslová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 2.02 0.0
13 Veronika TomšůVeronika Tomšů
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 1.73 0.0
14 Petra MojžíšováPetra Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 1.44 0.0
Anna WeisováAnna Weisová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
13 DNS
Celkem 15 závodníků