Zpět

 / Dětské olympijské hry v atletice

Turnov (15. 6. 2018)

-

01 (pá, 15.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalus, Ponocný, Šafář, Ngyuen Tan Kalus, Ponocný, Šafář, Ngyuen Tan ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 28.89
2 Tryzna, Beran, Petříček, Slavík Tryzna, Beran, Petříček, Slavík ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 2 30.48
3 Havlíček, Klíma, Matura, Klíma Havlíček, Klíma, Matura, Klíma ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 7 31.80
4 Dyntar, Junek, Pauček, Šimáček Dyntar, Junek, Pauček, Šimáček ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 32.85
5 Vávra, Černohouz, Coufal, Novotný Vávra, Černohouz, Coufal, Novotný ZŠ Dr.F.L. Riegra SemilyZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 4 33.07
6 Buchar, HAASE, CEJNAR, HOLUBEC Buchar, HAASE, CEJNAR, HOLUBEC ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 6 35.42
Celkem 6 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomíček, Skalský, Holubec, Bukáček Tomíček, Skalský, Holubec, Bukáček ZŠ PonikláZŠ Poniklá 4 30.55
2 Švandrlík, Martinec, Malý, Svoboda Švandrlík, Martinec, Malý, Svoboda ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 2 31.00
3 Hodr, Koucký, Chmelík, Marek Hodr, Koucký, Chmelík, Marek ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 6 32.02
4 ERBAN, VRÁNA, ČECH, SÜČ ERBAN, VRÁNA, ČECH, SÜČ ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 3 32.04
5 Hanyk, Pföhl, Najman, Bobek Hanyk, Pföhl, Najman, Bobek ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 32.65
Celkem 5 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hyka, Drbohlav, Loffler, Srb Hyka, Drbohlav, Loffler, Srb ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2 34.90
2 Herman, Novotný, Štefan, Plecháč Herman, Novotný, Štefan, Plecháč ZŠ StudenecZŠ Studenec 5 35.05
3 NECHANICKÝ, POHOŘALÝ, JEŽEK, Buchar NECHANICKÝ, POHOŘALÝ, JEŽEK, Buchar ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 3 35.42
4 KOUSAL, JINDŘIŠEK, RON, HOLUBEC KOUSAL, JINDŘIŠEK, RON, HOLUBEC ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 36.04
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holeček, Kůtek, Bříza, Rubeš Holeček, Kůtek, Bříza, Rubeš ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 4 33.80
2 Pham, Bárta, Kučírek, Opluštil Pham, Bárta, Kučírek, Opluštil ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 2 36.16
3 Doubek, Marek, Šafář, Poslušný Doubek, Marek, Šafář, Poslušný ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 38.99
Celkem 3 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Hobelantová, Mrázová, Loudová Havlová, Hobelantová, Mrázová, Loudová ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 4 33.70
2 Patočková, Nechanská, Jonová, Mládková Patočková, Nechanská, Jonová, Mládková ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 3 34.01
3 Bermannová, Hofmanová, Hochbergrová, Hruboňová Bermannová, Hofmanová, Hochbergrová, Hruboňová ZŠ Horní BrannáZŠ Horní Branná 5 34.45
4 Sokolová, Květová, Veitová, Kořínková Sokolová, Květová, Veitová, Kořínková ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 2 34.56
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ČERVINKOVÁ, ZLÁMALOVÁ, MARTINKOVÁ, POČINKOVÁ ČERVINKOVÁ, ZLÁMALOVÁ, MARTINKOVÁ, POČINKOVÁ ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 4 34.13
2 KOHOUTOVÁ, JANATOVÁ, JEČNÁ, ŠUPOVÁ KOHOUTOVÁ, JANATOVÁ, JEČNÁ, ŠUPOVÁ ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 2 34.89
3 Dolenská, Dolenská, Malečková, Patočková Dolenská, Dolenská, Malečková, Patočková ZŠ Vysoké n. J.ZŠ Vysoké n. J. 3 36.04
Celkem 3 závodníků

-

01 (pá, 15.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seifertová, Vaňková, Jakouběová, Buštová Seifertová, Vaňková, Jakouběová, Buštová ZŠ Jilemnice, KomenskéhoZŠ Jilemnice, Komenského 3 33.93
2 Marková, Christovová, Christova, Beldová Marková, Christovová, Christova, Beldová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 35.62
3 PFEIFEROVÁ, HOUDKOVÁ, NOSKOVÁ, KALENDOVÁ PFEIFEROVÁ, HOUDKOVÁ, NOSKOVÁ, KALENDOVÁ ZŠ ROKYTNICEZŠ ROKYTNICE 2 36.83
4 Kuželová, Pacholíková, PREISSLEROVÁ, PIŠTOROVÁ Kuželová, Pacholíková, PREISSLEROVÁ, PIŠTOROVÁ ZŠ JILEMNICE, HARRACHAZŠ JILEMNICE, HARRACHA 4 36.99
Celkem 4 závodníků
02 (pá, 15.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sokolová, Uhlířová, Dvořáková, Hrdinová Sokolová, Uhlířová, Dvořáková, Hrdinová ZŠ Žižkova, TurnovZŠ Žižkova, Turnov 5 35.19
2 Eršilová, Odhánělová, Pustajová, Plichtová Eršilová, Odhánělová, Pustajová, Plichtová ZŠ 28.října 18, TurnovZŠ 28.října 18, Turnov 2 35.29
3 Štefanová, Paučková, Huřťáková, Mašková Štefanová, Paučková, Huřťáková, Mašková ZŠ StudenecZŠ Studenec 3 37.05
4 Křížová, Poláková, Janoušková, Janoušková Křížová, Poláková, Janoušková, Janoušková ZŠ Jablonec nad Jiz.ZŠ Jablonec nad Jiz. 4 37.79
Celkem 4 závodníků