Back

 / Atletická středa

Břeclav (22. 8. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 22.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.35
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.47
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.72
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.76
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.84
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 22.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.02
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.48
3 Tomáš RathuzkýTomáš Rathuzký 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.72
4 Ondřej VargaOndřej Varga 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.12
Oldřich PražákOldřich Pražák 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.35
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.47
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.72
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.76
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.84
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.02
7 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.06
8 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.48
9 Tomáš RathuzkýTomáš Rathuzký 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.72
10 Ondřej VargaOndřej Varga 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.12
Oldřich PražákOldřich Pražák 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 17:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.53
2 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.76
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.80
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.00
5 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.35
6 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.93
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 22.8.2018 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.25
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.74
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 18.03
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.36
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 22.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.24
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 18.48
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.06
4 Ondřej VargaOndřej Varga 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 25.54
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 17.25
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.74
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 18.03
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.24
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.36
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 18.48
7 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 19.06
8 Ondřej VargaOndřej Varga 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 25.54

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 22.8.2018 - 18:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.45
2 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.40
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 21.51
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.73
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 22.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.78
2 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.81
3 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.27
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.45
2 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.40
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 21.51
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.73
5 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.78
6 natálie Dudovánatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.81
7 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.27

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12.30 +0.4 m/s xx11.96  +0.311.9612.20  +0.312.30  +0.412.24  +0.2
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.45 0.0
2 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 09.33 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 11.12 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 25.79 0.0
2 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 17.56 0.0
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15.99 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 14.47 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 45.14 0.0
2 Tomáš RathuzkýTomáš Rathuzký
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 25.11 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 27.92 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 39.64 0.0
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 34.11 0.0
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 27.89 0.0
4 Pavel LenomarPavel Lenomar
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 14.18 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (st, 22.8.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 56.69 0.0
2 Karel MichlKarel Michl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 42.25 0.0
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 36.23 0.0
4 Oldřich PražákOldřich Pražák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
85 35.61 0.0
5 Karel RebendaKarel Rebenda
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
81 31.40 0.0
Celkem 5 závodníků