Back

 / Krajské finále SAP - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (20. 9. 2018)

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 20.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.00
1 Samuel BořutaSamuel Bořuta
SPŠS VsetínSPŠS Vsetín
00 1.80 oooooooxoooxoxoxxx
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 1.80 ooooooxoxooxooxoxxx
3 Jakub KoberJakub Kober
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
01 1.80 -----ooooooxxoxxx
4 David JiříčekDavid Jiříček
SPŠS VsetínSPŠS Vsetín
00 1.76 ooooooooooxoxxx
5 Jan HoráčekJan Horáček
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
99 1.76 ----ooooooxxoxxx
6 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 1.72 ooooooooxooxxx
7 Michal ParolekMichal Parolek
SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž
00 1.68 ---oooxoxxoxoxxx
8 Roman HlaváčRoman Hlaváč
SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž
01 1.64 ooxxoooxoxooxxx
9 Michal PlevaMichal Pleva
SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž
00 1.64 ---ooxoxxoxoxxx
10 Vojtěch SuchánekVojtěch Suchánek
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
01 1.60 -ooooxoxxoxxx
11 Tomáš KamasTomáš Kamas
SPŠS VsetínSPŠS Vsetín
01 1.56 ooooxoxoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín
03 1.52 ---oooooxxx
2 Barbora KahajováBarbora Kahajová
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
01 1.48 ooooxooxxoxxx
3 Veronika ChrástováVeronika Chrástová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 1.48 oooooxxoxxoxxx
4 Veronika GregárkováVeronika Gregárková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 1.48 --oxoxoxoxxoxxx
5 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 1.44 ooxooooxxx
6= Anna BorákováAnna Boráková
SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín
00 1.44 oooooxxoxxx
6= Tereza ŽenčákováTereza Ženčáková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
02 1.44 oooooxxoxxx
8 Markéta SláčikováMarkéta Sláčiková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 1.36 ooooxxx
9 Markéta MaléřováMarkéta Maléřová
SŠ Kostka VsetínSŠ Kostka Vsetín
01 1.36 ooxxoxoxxx
10= Petra JakešováPetra Jakešová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 1.36 oooxxoxxx
10= Jana ŽufánkováJana Žufánková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 1.36 oooxxoxxx
12 Kristýna ZáhorováKristýna Záhorová
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 1.32 oooxxx
13 Barbora SotákováBarbora Sotáková
Gymnázium KroměřížGymnázium Kroměříž
01 1.32 ooxxoxxx
Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 DNS
Lucie JelínkováLucie Jelínková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 NM
Celkem 15 závodníků