Back

 / Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj

Břeclav (25. 9. 2018)

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubát, Balga, Vymazal, Vérosta Kubát, Balga, Vymazal, Vérosta SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 3 1:39.24
2 Neuman, Krejčí, Boďa, Holánek Neuman, Krejčí, Boďa, Holánek Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 4 1:40.16
3 Florus, Haumer, Smetana, Urban Florus, Haumer, Smetana, Urban Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1 1:40.95
4 Ondráček, Urbánek, Pučera, Králík Ondráček, Urbánek, Pučera, Králík Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 5 1:41.61
5 Pavlík, Petrjanoš, Juráš, Kostrhun Pavlík, Petrjanoš, Juráš, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:41.69
6 Kouřil, Štěpánek, Vítek, Rys Kouřil, Štěpánek, Vítek, Rys Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 1:42.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bix, Chadim, Vocílka, Sivila Bix, Chadim, Vocílka, Sivila Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1:38.27
2 Herman, Horčička, Pernický, Kristoň Herman, Horčička, Pernický, Kristoň Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1:40.81
3 Blaťák, Drhlík Blaťák, Drhlík Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1:41.97
4 Dvořák, Blaha, Pešek, Polák Dvořák, Blaha, Pešek, Polák Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1:47.91
5 Ševčík, Pavka, Malhocký, Neradil Ševčík, Pavka, Malhocký, Neradil SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 1:50.07
6 Pospíšil, Kozumplík, Misař, Říha Pospíšil, Kozumplík, Misař, Říha Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1:56.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Bix, Chadim, Vocílka, Sivila Bix, Chadim, Vocílka, Sivila Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1:38.27
2 Kubát, Balga, Vymazal, Vérosta Kubát, Balga, Vymazal, Vérosta SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 3 1:39.24
3 Neuman, Krejčí, Boďa, Holánek Neuman, Krejčí, Boďa, Holánek Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 4 1:40.16
4 Herman, Horčička, Pernický, Kristoň Herman, Horčička, Pernický, Kristoň Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1:40.81
5 Florus, Haumer, Smetana, Urban Florus, Haumer, Smetana, Urban Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1 1:40.95
6 Ondráček, Urbánek, Pučera, Králík Ondráček, Urbánek, Pučera, Králík Gymnazium, Brno, VídeňskáGymnazium, Brno, Vídeňská 5 1:41.61
7 Pavlík, Petrjanoš, Juráš, Kostrhun Pavlík, Petrjanoš, Juráš, Kostrhun Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 1:41.69
8 Blaťák, Drhlík Blaťák, Drhlík Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1:41.97
9 Kouřil, Štěpánek, Vítek, Rys Kouřil, Štěpánek, Vítek, Rys Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 1:42.39
10 Dvořák, Blaha, Pešek, Polák Dvořák, Blaha, Pešek, Polák Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1:47.91
11 Ševčík, Pavka, Malhocký, Neradil Ševčík, Pavka, Malhocký, Neradil SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 1:50.07
12 Pospíšil, Kozumplík, Misař, Říha Pospíšil, Kozumplík, Misař, Říha Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 1:56.70

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marečková, Skoumalová, Hlaváčková, Klinkovská Marečková, Skoumalová, Hlaváčková, Klinkovská Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 1:53.53
2 Zemánková, Mihalíková, Koulová, Herzová Zemánková, Mihalíková, Koulová, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:56.32
3 Ryndová, Matějáková, Miková, Neužilová Ryndová, Matějáková, Miková, Neužilová Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 4 1:56.58
4 Lenská, Burešová, Svobodová, Šmerdová Lenská, Burešová, Svobodová, Šmerdová Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 1 1:56.80
5 Vacková, Valerie, Dvořáčková, Havlátová Vacková, Valerie, Dvořáčková, Havlátová Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 5 1:59.78
6 Lusková, Němečková, Holíčková, Součková Lusková, Němečková, Holíčková, Součková Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 2:10.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Černá, Březovská, Dobešová, Dvořáková Černá, Březovská, Dobešová, Dvořáková Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 2 2:00.09
2 Brázdová, Balášová, Straková, Jelínková Brázdová, Balášová, Straková, Jelínková Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 3 2:07.83
3 Doležalová, Proniuková, Tihelková, Hrubá Doležalová, Proniuková, Tihelková, Hrubá Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 2:15.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marečková, Skoumalová, Hlaváčková, Klinkovská Marečková, Skoumalová, Hlaváčková, Klinkovská Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 1:53.53
2 Zemánková, Mihalíková, Koulová, Herzová Zemánková, Mihalíková, Koulová, Herzová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:56.32
3 Ryndová, Matějáková, Miková, Neužilová Ryndová, Matějáková, Miková, Neužilová Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 4 1:56.58
4 Lenská, Burešová, Svobodová, Šmerdová Lenská, Burešová, Svobodová, Šmerdová Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 1 1:56.80
5 Vacková, Valerie, Dvořáčková, Havlátová Vacková, Valerie, Dvořáčková, Havlátová Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 5 1:59.78
6 Černá, Březovská, Dobešová, Dvořáková Černá, Březovská, Dobešová, Dvořáková Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 2 2:00.09
7 Brázdová, Balášová, Straková, Jelínková Brázdová, Balášová, Straková, Jelínková Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 3 2:07.83
8 Lusková, Němečková, Holíčková, Součková Lusková, Němečková, Holíčková, Součková Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 2:10.97
9 Doležalová, Proniuková, Tihelková, Hrubá Doležalová, Proniuková, Tihelková, Hrubá Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 2:15.04