Back

 / Okresní finále atletického čtyřboje ZŠ

Kopřivnice (18. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SynekMiroslav Synek 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 08.0
2 Martin BenýšekMartin Benýšek 04 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 08.3
3 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.7
4 Jiří BriaJiří Bria 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 09.4
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Lukáš ZelíkLukáš Zelík 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 07.9
1= Tomáš GazdaTomáš Gazda 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 07.9
3 Jan CibulecJan Cibulec 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.5
4 Lukáš KutáčLukáš Kutáč 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 09.0
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.1
2 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 08.2
3 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 08.4
4 Marian CibulecMarian Cibulec 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.6
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 07.9
2 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.0
3 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.2
4 Fabián KotlárFabián Kotlár 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 08.2
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DrastíkAdam Drastík 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 07.9
2 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 08.3
3 David SmítalDavid Smítal 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 08.5
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.5
2 Blažena OrlitováBlažena Orlitová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 08.9
3 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 09.0
4 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 09.5
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JaškováAneta Jašková 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.5
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.6
3 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 08.8
4 Nela NasswetterováNela Nasswetterová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.3
2 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.4
3 Eliška BuriánováEliška Buriánová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 09.3
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 10.5
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.5
2 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.8
3 Barbora LosertováBarbora Losertová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 09.3
4 Veronika MarkováVeronika Marková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 08.6
2 Katka PytlováKatka Pytlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 09.1
3 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 09.6
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2:32.3
2 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 2:38.3
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2:45.0
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 2:55.2
5 Blažena OrlitováBlažena Orlitová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 2:57.0
6 Eliška BuriánováEliška Buriánová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:08.0
7 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 3:08.6
8 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 3:08.7
9 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3:30.8
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katka PytlováKatka Pytlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 2:50.1
2 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 2:54.1
3 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2:57.3
4 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 3:00.2
5 Aneta JaškováAneta Jašková 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 3:04.5
6 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3:09.1
7 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 3:15.2
8 Veronika MarkováVeronika Marková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 3:16.2
9 Nela NasswetterováNela Nasswetterová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:22.3
10 Barbora LosertováBarbora Losertová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:24.1
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam DrastíkAdam Drastík 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 3:17.7
2 Miroslav SynekMiroslav Synek 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:19.9
3 Jan CibulecJan Cibulec 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 3:28.5
4 Martin BenýšekMartin Benýšek 04 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 3:30.8
5 Tomáš GazdaTomáš Gazda 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 3:31.5
6 Lukáš ZelíkLukáš Zelík 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:47.2
7 Jiří BriaJiří Bria 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 4:25.2
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 3:17.2
2 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 3:30.3
3 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 3:33.3
4 David SmítalDavid Smítal 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 3:34.5
5 Fabián KotlárFabián Kotlár 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 3:40.6
6 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:41.4
7 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 3:41.7
8 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 3:50.5
9 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3:51.9
10 Lukáš KutáčLukáš Kutáč 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 3:53.8
11 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 4:33.7
12 Marian CibulecMarian Cibulec 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 4:33.7
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Tomáš GazdaTomáš Gazda
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 1.60
2= Lukáš ZelíkLukáš Zelík
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
02 1.55
2= Fabián KotlárFabián Kotlár
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 1.55
4 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 1.45
5= Dalibor OttDalibor Ott
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
03 1.40
5= Jan CibulecJan Cibulec
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
02 1.40
7 Lukáš KutáčLukáš Kutáč
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 1.35
8 Jiří BriaJiří Bria
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
02 1.30
9 Miroslav SynekMiroslav Synek
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 1.20
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
03 1.55
2= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 1.45
2= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 1.45
4 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 1.35
5 Blažena OrlitováBlažena Orlitová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 1.25
6= Adéla PavlasováAdéla Pavlasová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
04 1.20
6= Nela NasswetterováNela Nasswetterová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 1.20
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
06 1.15
9 Natálie MaternováNatálie Maternová
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 1.10
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam DrastíkAdam Drastík
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 4.88
2 David ŠtefekDavid Štefek
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 4.69
3 Martin BenýšekMartin Benýšek
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
04 4.69
4 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 4.67
5 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 4.65
6 David SmítalDavid Smítal
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 4.60
78 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 4.55
136 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
05 4.16
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana SoukalováHana Soukalová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 4.44
2 Katka PytlováKatka Pytlová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 4.30
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 4.20
4 Lucie BačováLucie Bačová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 4.18
5 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 4.11
6 Aneta JaškováAneta Jašková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
04 4.02
7 Eliška BuriánováEliška Buriánová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 3.89
8 Nela NasswetterováNela Nasswetterová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 3.77
9 Veronika MarkováVeronika Marková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 3.51
10 Sabina ŠipošováSabina Šipošová
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
04 3.28
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana SoukalováHana Soukalová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 09.01
2 Nela NasswetterováNela Nasswetterová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 08.92
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
03 07.91
4 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
04 07.50
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 07.11
6 Blažena OrlitováBlažena Orlitová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 06.51
7 Sabina ŠipošováSabina Šipošová
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
04 06.19
8 Veronika MarkováVeronika Marková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 05.81
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam DrastíkAdam Drastík
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 10.16
2 Lukáš ZelíkLukáš Zelík
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
02 09.78
3 Marian CibulecMarian Cibulec
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 09.29
4 Dalibor OttDalibor Ott
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
03 09.12
5 Jan CibulecJan Cibulec
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
02 08.86
6 Lukáš KutáčLukáš Kutáč
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 08.20
7 Fabián KotlárFabián Kotlár
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 08.13
8 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 06.92
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BenýšekMartin Benýšek
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
04 70.60
2 Tomáš GazdaTomáš Gazda
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
03 67.70
3 David ŠtefekDavid Štefek
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 57.00
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice
05 54.30
5 Miroslav SynekMiroslav Synek
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 53.90
6 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 53.50
7 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R.
04 52.00
8 Jiří BriaJiří Bria
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
02 51.60
9 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 48.10
10 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 40.70
11 David SmítalDavid Smítal
ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek
03 40.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(út, 18.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BačováLucie Bačová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
04 52.92
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 46.40
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
05 46.13
4 Barbora LosertováBarbora Losertová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 44.79
5 Natálie MaternováNatálie Maternová
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 37.75
6 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
05 36.18
7 Katka PytlováKatka Pytlová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 34.84
8 Eliška BuriánováEliška Buriánová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 33.85
9 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 32.28
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk
06 31.75
11 Aneta JaškováAneta Jašková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
04 30.93
Celkem 11 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam DrastíkAdam Drastík 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1876
2 Tomáš GazdaTomáš Gazda 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1834
3 Lukáš ZelíkLukáš Zelík 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1695
4 Martin BenýšekMartin Benýšek 04 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1617
5 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1574
6 Fabián KotlárFabián Kotlár 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1561
7 Jan CibulecJan Cibulec 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 1510
8 Miroslav SynekMiroslav Synek 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1503
9 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1473
10 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1404
11 Tomáš TisovskýTomáš Tisovský 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1375
12 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 1362
13 Tomáš TichavskýTomáš Tichavský 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 1277
14 David SmítalDavid Smítal 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 1262
15 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1209
16 Lukáš KutáčLukáš Kutáč 04 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 1149
17 Jaroslav VaclavíkJaroslav Vaclavík 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1059
18 Marian CibulecMarian Cibulec 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 0835
19 Jiří BriaJiří Bria 02 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 0830
Celkem 19 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2334
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2219
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 2030
4 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1987
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1866
6 Nikola ChovanečkováNikola Chovanečková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1801
7 Nela NasswetterováNela Nasswetterová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1755
8 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1711
9 Katka PytlováKatka Pytlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1676
10 Blažena OrlitováBlažena Orlitová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1649
11 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1630
12 Aneta JaškováAneta Jašková 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1584
13 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1457
14 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 04 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 1360
15 Eliška BuriánováEliška Buriánová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1350
16 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 04 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1225
17 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1186
18 Veronika MarkováVeronika Marková 05 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 1090
19 Barbora LosertováBarbora Losertová 04 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1081
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ 17. listopadu Kopřivnice ZŠ 17. listopadu Kopřivnice 03 ZŠ 17. listopadu KopřivniceZŠ 17. listopadu Kopřivnice 6888
2 ZŠ Tyršova Frenštát p. R. ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 03 ZŠ Tyršova Frenštát p. R.ZŠ Tyršova Frenštát p. R. 5660
3 ZŠ Starý Jičín ZŠ Starý Jičín 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5632
4 ZŠ J.A. Komenského Fulnek ZŠ J.A. Komenského Fulnek 03 ZŠ J.A. Komenského FulnekZŠ J.A. Komenského Fulnek 4884
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 03 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 8570
2 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín ZŠ Komenského 66 Nový Jičín 03 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 6756
3 ZŠ Starý Jičín ZŠ Starý Jičín 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5835
4 ZŠ Štramberk ZŠ Štramberk 03 ZŠ ŠtramberkZŠ Štramberk 5669
Celkem 4 závodníků