Zpět

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (8. - 10. 2. 2019)

-
Stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub Praha{8} 4462 0
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub Praha{8} 4062 400
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub Praha{8} 3965 497
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub Praha{8} 3796 666
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 905705 ASK Slavia Praha{8} 3761 701
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub Praha{8} 3543 919
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 3474 988
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 ASK Slavia Praha{8} 3181 1281
9 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC Pardubice{8} 3074 1388
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha{8} 3060 1402
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 Slovensko{8} DNF
Celkem 11 závodníků
-
Stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.{8} 4047 0
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AC Pardubice{8} 3753 294
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC Pardubice{8} 3741 306
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 AK Olymp Brno, spolek{8} 3640 407
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha{8} 3397 650
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice{8} 3374 673
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 AK Olymp Brno, spolek{8} 3368 679
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK Vítkovice, z.s.{8} 3284 763
9 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK Jeseniova{8} 3273 774
10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto z.s.{8} 3163 884
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.{8} 3140 907
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 AC Pardubice{8} 3136 911
13 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha{8} 3130 917
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.{8} 3123 924
15 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim{8} 3100 947
16 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.{8} 2555 1492
Celkem 16 závodníků
-
Stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela VolnáDaniela Volná 025613 AC TJ Jičín{8} 3851 0
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České Budějovice{8} 3688 163
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.{8} 3621 230
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 3496 355
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 Atletický klub Prostějov, z. s.{8} 3378 473
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské Meziříčí{8} 3301 550
7 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4{8} 3257 594
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 3141 710
9 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 TRIATLET Karlovy Vary z.s.{8} 3096 755
10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 035704 AC Mladá Boleslav z.s.{8} 2996 855
11 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK Vítkovice, z.s.{8} 2984 867
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 025929 AK Bílina{8} 2952 899
13 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 2645 1206
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.{8} 2023 1828
Valerie JankůValerie Janků 025904 AK Olymp Brno, spolek{8} DNF
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 035609 AC Vysoké Mýto z.s.{8} DNF
Celkem 16 závodníků
-
Stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.{8} 3533 0
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České Budějovice{8} 3325 208
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, z.s.{8} 3302 231
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 045225 AC Turnov, z. s.{8} 3188 345
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.{8} 3159 374
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 3130 403
7 Adéla HusákováAdéla Husáková 045730 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 3093 440
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 3026 507
9 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK Blansko{8} 3023 510
10 Tereza LacinováTereza Lacinová 045729 AK Bílina{8} 2933 600
11 Marina KollárováMarina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady{8} 2914 619
12 Nela VaníčkováNela Vaníčková 045915 AC Turnov, z. s.{8} 2862 671
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 055525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 2843 690
14 Kristýna MigováKristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha{8} 2796 737
15 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské Meziříčí{8} 2791 742
16 Ema SebránkováEma Sebránková 055514 AK Bílina{8} 2634 899
17 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 SKM Valašské Meziříčí{8} 2582 951
18 Tereza HanákováTereza Hanáková 045123 SKM Valašské Meziříčí{8} 2552 981
19 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha, z.s.{8} 2343 1190
20 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ Třinec{8} 2271 1262
Celkem 20 závodníků
-
Stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.{8} 6006 0
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.{8} 5907 99
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.{8} 5619 387
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC Pardubice{8} 5537 469
5 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita Brno{8} 5161 845
6 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec Králové{8} 5098 908
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA Plzeň{8} 4992 1014
8 Jan RejhaJan Rejha 991006 AC Jablonec nad Nisou, z. s.{8} 4891 1115
9 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia Praha{8} 4804 1202
10 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské Meziříčí{8} 4739 1267
11 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta Praha{8} 4701 1305
12 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol Opava{8} 4481 1525
13 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha{8} 4466 1540
Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 PSK Olymp Praha, z.s.{8} DNF
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} DNF
Celkem 15 závodníků
-
Stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC Pardubice{8} 5099 0
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha{8} 4988 111
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.{8} 4884 215
4 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta Praha{8} 4811 288
5 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.{8} 4532 567
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia Praha{8} 4498 601
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 4466 633
8 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK Jeseniova{8} 4145 954
9 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová Paka{8} 4091 1008
10 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 4055 1044
11 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.{8} 3957 1142
12 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 ASK Slavia Praha{8} 3952 1147
Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK Bílina{8} DNF
Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} DNF
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} DNF
Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.{8} DNF
Celkem 16 závodníků
-
Stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.{8} 5231 0
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 4888 343
3 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO Kladno{8} 4684 547
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC Pardubice{8} 4563 668
5 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA Plzeň{8} 4557 674
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 4514 717
7 David RybaDavid Ryba 020121 AC Pardubice{8} 4428 803
8 Jan RabaJan Raba 030312 AC Pardubice{8} 4301 930
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia Praha{8} 4182 1049
10 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Jablonec nad Nisou, z. s.{8} 4059 1172
11 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK Bílina{8} 3976 1255
12 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 3945 1286
13 Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká Lípa{8} 3922 1309
14 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia Praha{8} 3850 1381
15 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 021112 AC Pardubice{8} 3737 1494
Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.{8} DNF
Celkem 16 závodníků
-
Stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.{8} 4598 0
2 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol Opava{8} 4299 299
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 4119 479
4 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA Plzeň{8} 4107 491
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.{8} 3905 693
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta Praha{8} 3849 749
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.{8} 3736 862
8 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha{8} 3707 891
9 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA Plzeň{8} 3664 934
10 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.{8} 3594 1004
11 Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla Praha{8} 3561 1037
12 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.{8} 3519 1079
13 Antonín PlachýAntonín Plachý 050609 ASK Slavia Praha{8} 3510 1088
14 Samuel GrulichSamuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s.{8} 3306 1292
15 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.{8} 3278 1320
16 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.{8} 3110 1488
17 Thai Bao TranThai Bao Tran 040511 SK Jeseniova{8} 3088 1510
18 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4{8} 2988 1610
Celkem 18 závodníků