60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 559 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.99 | Q | 0.192 | |||||||||||
2 | 623 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | PB 07.07 | Q | 0.145 | |||||||||||
3 | 347 | Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | 6 | PB 07.11 | 0.161 | ||||||||||||
4 | 6 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.12 | 0.170 | ||||||||||||
5 | 259 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | =PB 07.23 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 629 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.26 | 0.148 | ||||||||||||
7 | 694 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 1 | 07.34 | 0.224 | ||||||||||||
8 | 548 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 07.39 | 0.195 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 06.93 | Q | 0.201 | |||||||||||
2 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | PB 07.01 | Q | 0.135 | |||||||||||
3 | 448 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | SB 07.08 | q | 0.170 | |||||||||||
4 | 558 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 07.15 | 0.195 | ||||||||||||
5 | 160 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.17 | 0.129 | ||||||||||||
6 | 392 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 07.25 | 0.141 | ||||||||||||
7 | 229 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.32 | 0.154 | ||||||||||||
8 | 693 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 07.34 | 0.210 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 12:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 501 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | PB 07.00 | Q | 0.192 | |||||||||||
2 | 564 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | =PB 07.02 | Q | 0.168 | |||||||||||
3 | 612 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | SB 07.09 | q | 0.203 | |||||||||||
4 | 159 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 07.15 | 0.200 | ||||||||||||
5 | 449 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.19 | 0.179 | ||||||||||||
6 | 338 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.31 | 0.159 | ||||||||||||
7 | 4 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.32 | 0.166 | ||||||||||||
8 | 275 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 07.35 | 0.205 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 06.93 | Q | 0.201 |
2 | 559 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.99 | Q | 0.192 |
3 | 501 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | PB 07.00 | Q | 0.192 |
4 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | PB 07.01 | Q | 0.135 |
5 | 564 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | =PB 07.02 | Q | 0.168 |
6 | 623 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | PB 07.07 | Q | 0.145 |
7 | 448 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | SB 07.08 | q | 0.170 |
8 | 612 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | SB 07.09 | q | 0.203 |
9 | 347 | Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | 6 | PB 07.11 | 0.161 | |
10 | 6 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.12 | 0.170 | |
11 | 558 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 07.15 | 0.195 | |
12 | 159 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 07.15 | 0.200 | |
13 | 160 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.17 | 0.129 | |
14 | 449 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.19 | 0.179 | |
15 | 259 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | =PB 07.23 | 0.173 | |
16 | 392 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 07.25 | 0.141 | |
17 | 629 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.26 | 0.148 | |
18 | 338 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.31 | 0.159 | |
19 | 229 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.32 | 0.154 | |
20 | 4 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.32 | 0.166 | |
21 | 694 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 1 | 07.34 | 0.224 | |
22 | 693 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 07.34 | 0.210 | |
23 | 275 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 07.35 | 0.205 | |
24 | 548 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 07.39 | 0.195 |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 06.76 | 0.136 | ||||||||||||
2 | 559 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 06.85 | 0.162 | ||||||||||||
3 | 501 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | PB 06.94 | 0.146 | ||||||||||||
4 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | PB 06.98 | 0.189 | ||||||||||||
5 | 564 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 06.99 | 0.155 | ||||||||||||
6 | 623 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | PB 07.06 | 0.142 | ||||||||||||
7 | 612 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | =SB 07.09 | 0.179 | ||||||||||||
8 | 448 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 07.09 | 0.158 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.12 | Q | 0.161 | |||||||||||
2 | 180 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | PB 07.23 | Q | 0.132 | |||||||||||
3 | 273 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 07.27 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 499 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | =PB 07.30 | 0.199 | ||||||||||||
5 | 565 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 07.31 | 0.166 | ||||||||||||
6 | 187 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.32 | 0.180 | ||||||||||||
7 | 87 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 07.35 | 0.173 | ||||||||||||
8 | 38 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 07.43 | 0.195 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 672 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | SB 07.10 | Q | 0.157 | |||||||||||
2 | 191 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 07.18 | Q | 0.149 | |||||||||||
3 | 492 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | PB 07.25 | 0.142 | ||||||||||||
4 | 413 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 07.26 | 0.125 | ||||||||||||
5 | 83 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 07.29 | 0.165 | ||||||||||||
6 | 301 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 07.31 | 0.251 | ||||||||||||
7 | 164 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.34 | 0.151 | ||||||||||||
8 | 566 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.37 | 0.165 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 07.13 | Q | 0.161 | |||||||||||
2 | 267 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | SB 07.21 | Q | 0.173 | |||||||||||
3 | 360 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 07.22 | q | 0.205 | |||||||||||
4 | 346 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 4 | 07.23 | q | 0.190 | |||||||||||
5 | 37 | Patrik MedáčekPatrik Medáček | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.25 | 0.187 | ||||||||||||
6 | 84 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 07.27 | 0.202 | ||||||||||||
7 | 291 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.30 | 0.192 | ||||||||||||
8 | 714 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.50 | 0.154 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 672 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | SB 07.10 | Q | 0.157 |
2 | 466 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.12 | Q | 0.161 |
3 | 237 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 07.13 | Q | 0.161 |
4 | 191 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 07.18 | Q | 0.149 |
5 | 267 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | SB 07.21 | Q | 0.173 |
6 | 360 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 07.22 | q | 0.205 |
7 | 346 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 4 | 07.23 | q | 0.190 |
7 | 180 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 7 | PB 07.23 | Q | 0.132 |
9 | 37 | Patrik MedáčekPatrik Medáček | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.25 | 0.187 | |
10 | 492 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | PB 07.25 | 0.142 | |
11 | 413 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 07.26 | 0.125 | |
12 | 273 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 07.27 | 0.158 | |
13 | 84 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 07.27 | 0.202 | |
14 | 83 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 07.29 | 0.165 | |
15 | 291 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.30 | 0.192 | |
16 | 499 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | =PB 07.30 | 0.199 | |
17 | 565 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 07.31 | 0.166 | |
18 | 301 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 07.31 | 0.251 | |
19 | 187 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.32 | 0.180 | |
20 | 164 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.34 | 0.151 | |
21 | 87 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 07.35 | 0.173 | |
22 | 566 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.37 | 0.165 | |
23 | 38 | Marek ŠebekMarek Šebek | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 07.43 | 0.195 | |
24 | 714 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.50 | 0.154 |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 672 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | SB 07.04 | 0.157 | ||||||||||||
2 | 466 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 07.07 | 0.160 | ||||||||||||
3 | 237 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 07.10 | 0.159 | ||||||||||||
4 | 191 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 07.17 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 346 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 1 | 07.26 | 0.161 | ||||||||||||
6 | 180 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 8 | 07.30 | 0.152 | ||||||||||||
7 | 267 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 07.31 | 0.158 | ||||||||||||
8 | 360 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 2 | 07.32 | 0.186 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 369 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 4 | PB 07.61 | 0.127 | ||||||||||||
2 | 367 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 5 | PB 07.63 | 0.167 | ||||||||||||
3 | 166 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 07.67 | 0.154 | ||||||||||||
4 | 129 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | =PB 07.68 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 508 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | PB 07.72 | 0.176 | ||||||||||||
6 | 374 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.73 | 0.158 | ||||||||||||
7 | 119 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 1 | 07.90 | 0.189 | ||||||||||||
99 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 367 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 4 | PB 07.68 | Q | 0.196 | |||||||||||
2 | 166 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.68 | Q | 0.157 | |||||||||||
3 | 119 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | PB 07.83 | q | 0.163 | |||||||||||
4 | 204 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.95 | 0.163 | ||||||||||||
5 | 26 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 7 | 08.12 | 0.145 | ||||||||||||
6 | 519 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | SB 08.12 | 0.145 | ||||||||||||
7 | 326 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.14 | 0.199 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 369 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 07.65 | Q | 0.105 | |||||||||||
2 | 99 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | PB 07.76 | Q | 0.142 | |||||||||||
3 | 374 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.77 | q | 0.146 | |||||||||||
4 | 208 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.97 | 0.194 | ||||||||||||
5 | 530 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | PB 08.02 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 485 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.14 | 0.196 | ||||||||||||
7 | 206 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.30 | 0.197 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 07.74 | Q | 0.149 | |||||||||||
2 | 508 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.76 | Q | 0.197 | |||||||||||
3 | 77 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 6 | 07.89 | 0.141 | ||||||||||||
4 | 639 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 07.94 | 0.176 | ||||||||||||
5 | 76 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 2 | PB 08.01 | 0.196 | ||||||||||||
6 | 527 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.18 | 0.344 | ||||||||||||
7 | 620 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | SB 08.26 | 0.318 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 369 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 07.65 | Q | 0.105 |
2 | 367 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 4 | PB 07.68 | Q | 0.196 |
3 | 166 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.68 | Q | 0.157 |
4 | 129 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 07.74 | Q | 0.149 |
5 | 99 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | PB 07.76 | Q | 0.142 |
6 | 508 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.76 | Q | 0.197 |
7 | 374 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.77 | q | 0.146 |
8 | 119 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | PB 07.83 | q | 0.163 |
9 | 77 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 6 | 07.89 | 0.141 | |
10 | 639 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 07.94 | 0.176 | |
11 | 204 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.95 | 0.163 | |
12 | 208 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.97 | 0.194 | |
13 | 76 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 2 | PB 08.01 | 0.196 | |
14 | 530 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | PB 08.02 | 0.173 | |
15 | 26 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 7 | 08.12 | 0.145 | |
16 | 519 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | SB 08.12 | 0.145 | |
17 | 485 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.14 | 0.196 | |
18 | 326 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.14 | 0.199 | |
19 | 527 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.18 | 0.344 | |
20 | 620 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | SB 08.26 | 0.318 | |
21 | 206 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.30 | 0.197 |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 510 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 07.69 | Q | 0.161 | |||||||||||
2 | 651 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 07.75 | Q | 0.178 | |||||||||||
3 | 578 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.90 | 0.233 | ||||||||||||
4 | 442 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 6 | 07.95 | 0.192 | ||||||||||||
5 | 94 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 08.08 | 0.225 | ||||||||||||
6 | 345 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.27 | 0.202 | ||||||||||||
363 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | DQ 162.7 | ||||||||||||||
479 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 511 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 07.78 | Q | 0.185 | |||||||||||
2 | 481 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | =SB 07.78 | Q | 0.173 | |||||||||||
3 | 577 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.83 | q | 0.190 | |||||||||||
4 | 423 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.99 | 0.152 | ||||||||||||
5 | 663 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.06 | 0.239 | ||||||||||||
6 | 372 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 08.17 | 0.167 | ||||||||||||
7 | 271 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 08.23 | 0.195 | ||||||||||||
8 | 692 | Martina AchcenitováMartina Achcenitová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.30 | 0.165 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 248 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | SB 07.75 | Q | 0.235 | |||||||||||
2 | 152 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 4 | 07.82 | Q | 0.179 | |||||||||||
3 | 518 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 07.85 | q | 0.210 | |||||||||||
4 | 294 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.11 | 0.138 | ||||||||||||
5 | 621 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 08.16 | 0.220 | ||||||||||||
6 | 691 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 08.17 | 0.167 | ||||||||||||
7 | 323 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 08.17 | 0.211 | ||||||||||||
289 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | Atletika Klatovy | 6 | DQ 162.8 | -0.200 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 510 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 07.69 | Q | 0.161 |
2 | 651 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 07.75 | Q | 0.178 |
3 | 248 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | SB 07.75 | Q | 0.235 |
4 | 511 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 07.78 | Q | 0.185 |
5 | 481 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | =SB 07.78 | Q | 0.173 |
6 | 152 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 4 | 07.82 | Q | 0.179 |
7 | 577 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.83 | q | 0.190 |
8 | 518 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 07.85 | q | 0.210 |
9 | 578 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.90 | 0.233 | |
10 | 442 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 6 | 07.95 | 0.192 | |
11 | 423 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.99 | 0.152 | |
12 | 663 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.06 | 0.239 | |
13 | 94 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 08.08 | 0.225 | |
14 | 294 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.11 | 0.138 | |
15 | 621 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 08.16 | 0.220 | |
16 | 691 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 08.17 | 0.167 | |
17 | 323 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 08.17 | 0.211 | |
18 | 372 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 08.17 | 0.167 | |
19 | 271 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 08.23 | 0.195 | |
20 | 345 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.27 | 0.202 | |
21 | 692 | Martina AchcenitováMartina Achcenitová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.30 | 0.165 | |
363 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | DQ 162.7 | |||
479 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | |||
289 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | Atletika Klatovy | 6 | DQ 162.8 | -0.200 |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 510 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | SB 07.59 | 0.149 | ||||||||||||
2 | 248 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 07.61 | 0.222 | ||||||||||||
3 | 511 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 07.69 | 0.155 | ||||||||||||
4 | 651 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 07.76 | 0.162 | ||||||||||||
5 | 152 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 8 | =PB 07.81 | 0.140 | ||||||||||||
6 | 577 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 07.83 | 0.216 | ||||||||||||
7 | 481 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 07.85 | 0.179 | ||||||||||||
8 | 518 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 07.87 | 0.337 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 501 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 21.71 | Q | 0.157 | |||||||||||
2 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | PB 22.31 | 0.193 | ||||||||||||
3 | 564 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 22.55 | 0.190 | ||||||||||||
4 | 347 | Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 23.03 | 0.175 | ||||||||||||
5 | 185 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.08 | 0.150 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 456 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | SB 21.47 | Q | 0.141 | |||||||||||
2 | 160 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.39 | 0.173 | ||||||||||||
3 | 373 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | PB 22.57 | 0.189 | ||||||||||||
4 | 193 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 22.96 | 0.167 | ||||||||||||
5 | 637 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.14 | 0.152 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 11:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 335 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.80 | Q | 0.155 | |||||||||||
2 | 159 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.39 | 0.211 | ||||||||||||
3 | 357 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 3 | PB 22.71 | 0.184 | ||||||||||||
4 | 190 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.82 | 0.183 | ||||||||||||
5 | 623 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 23.29 | 0.160 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 11:33) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 559 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 21.99 | Q | 0.174 | |||||||||||
2 | 336 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 22.27 | q | 0.204 | |||||||||||
3 | 45 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 23.18 | 0.152 | ||||||||||||
4 | 192 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.33 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 259 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 23.54 | 0.316 | ||||||||||||
158 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNF | 0.198 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 456 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | SB 21.47 | Q | 0.141 |
2 | 501 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 21.71 | Q | 0.157 |
3 | 335 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.80 | Q | 0.155 |
4 | 559 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 21.99 | Q | 0.174 |
5 | 336 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 22.27 | q | 0.204 |
6 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | PB 22.31 | 0.193 | |
7 | 160 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.39 | 0.173 | |
8 | 159 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.39 | 0.211 | |
9 | 564 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 22.55 | 0.190 | |
10 | 373 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | PB 22.57 | 0.189 | |
11 | 357 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 3 | PB 22.71 | 0.184 | |
12 | 190 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.82 | 0.183 | |
13 | 193 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 22.96 | 0.167 | |
14 | 347 | Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 23.03 | 0.175 | |
15 | 185 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.08 | 0.150 | |
16 | 637 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 23.14 | 0.152 | |
17 | 45 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 23.18 | 0.152 | |
18 | 623 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 23.29 | 0.160 | |
19 | 192 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.33 | 0.177 | |
20 | 259 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 23.54 | 0.316 | |
158 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNF | 0.198 |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 456 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | SB 21.46 | 0.154 | ||||||||||||
2 | 501 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 21.61 | 0.143 | ||||||||||||
3 | 335 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.79 | 0.156 | ||||||||||||
4 | 559 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 22.14 | 0.195 | ||||||||||||
5 | 336 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 22.80 | 0.170 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 184 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.36 | Q | 0.181 | |||||||||||
2 | 328 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | PB 22.59 | q | 0.195 | |||||||||||
3 | 499 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 23.14 | 0.175 | ||||||||||||
4 | 63 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 2 | PB 23.23 | 0.183 | ||||||||||||
5 | 279 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 23.45 | 0.162 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:56) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 386 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 22.53 | Q | 0.207 | |||||||||||
2 | 180 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 22.90 | 0.174 | ||||||||||||
3 | 164 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 22.97 | 0.170 | ||||||||||||
4 | 187 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 23.10 | 0.180 | ||||||||||||
5 | 389 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 24.43 | 0.180 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 11:02) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 22.57 | Q | 0.201 | |||||||||||
2 | 504 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 22.69 | 0.138 | ||||||||||||
3 | 90 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | PB 22.94 | 0.161 | ||||||||||||
4 | 681 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 23.41 | 0.157 | ||||||||||||
5 | 391 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 24.13 | 0.144 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 11:08) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 291 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 22.57 | Q | 0.158 | |||||||||||
2 | 231 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.99 | 0.200 | ||||||||||||
3 | 694 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 23.17 | 0.194 | ||||||||||||
4 | 87 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 23.20 | 0.203 | ||||||||||||
5 | 301 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 23.79 | 0.168 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 184 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.36 | Q | 0.181 |
2 | 386 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 22.53 | Q | 0.207 |
3 | 466 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 22.57 | Q | 0.201 |
4 | 291 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 22.57 | Q | 0.158 |
5 | 328 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | PB 22.59 | q | 0.195 |
6 | 504 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 22.69 | 0.138 | |
7 | 180 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | PB 22.90 | 0.174 | |
8 | 90 | Michal ŠevčíkMichal Ševčík | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | PB 22.94 | 0.161 | |
9 | 164 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 22.97 | 0.170 | |
10 | 231 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.99 | 0.200 | |
11 | 187 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 23.10 | 0.180 | |
12 | 499 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 23.14 | 0.175 | |
13 | 694 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 23.17 | 0.194 | |
14 | 87 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 23.20 | 0.203 | |
15 | 63 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 2 | PB 23.23 | 0.183 | |
16 | 681 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 23.41 | 0.157 | |
17 | 279 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 23.45 | 0.162 | |
18 | 301 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 23.79 | 0.168 | |
19 | 391 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 24.13 | 0.144 | |
20 | 389 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 24.43 | 0.180 |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 184 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 22.20 | 0.205 | ||||||||||||
2 | 466 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.65 | 0.190 | ||||||||||||
3 | 291 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.82 | 0.183 | ||||||||||||
4 | 328 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 2 | 22.84 | 0.195 | ||||||||||||
386 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DQ 162.7 | ||||||||||||||
Poznámky:Oficiální výsledky budou zveřejněny až po dořešení protestu. Závodník Lukáš Petrikovič běžel pod protestem. 22.33(0.197) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 202 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | MR 24.08 | 0.543 | ||||||||||||
2 | 166 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | MR 24.08 | 0.185 | ||||||||||||
3 | 129 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 24.81 | 0.174 | ||||||||||||
4 | 508 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 25.09 | 0.359 | ||||||||||||
5 | 669 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 25.25 | 0.174 | ||||||||||||
Poznámky:Po doběhu skolabovala závodnice Hůlková Barbora, ošetřena lékařem závodu a předána do péče ZZS. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 202 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.42 | Q | 0.240 | |||||||||||
2 | 173 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 25.25 | 0.170 | ||||||||||||
3 | 208 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.40 | 0.219 | ||||||||||||
4 | 519 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 26.23 | 0.289 | ||||||||||||
5 | 485 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | 26.55 | 0.178 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:31) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 508 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 24.88 | Q | 0.204 | |||||||||||
2 | 374 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | PB 25.28 | 0.144 | ||||||||||||
3 | 204 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.51 | 0.214 | ||||||||||||
4 | 377 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | PB 25.83 | 0.249 | ||||||||||||
262 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNF | 0.614 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 10:37) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 166 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 24.20 | Q | 0.151 | |||||||||||
2 | 150 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 6 | 25.18 | 0.164 | ||||||||||||
3 | 199 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 25.28 | 0.205 | ||||||||||||
4 | 639 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.14 | 0.186 | ||||||||||||
5 | 209 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.37 | 0.350 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 10:43) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 24.84 | Q | 0.160 | |||||||||||
2 | 669 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.02 | q | 0.195 | |||||||||||
3 | 22 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 25.78 | 0.263 | ||||||||||||
4 | 282 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | SB 26.23 | 0.188 | ||||||||||||
5 | 95 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 26.72 | 0.381 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 166 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 24.20 | Q | 0.151 |
2 | 202 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.42 | Q | 0.240 |
3 | 129 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 24.84 | Q | 0.160 |
4 | 508 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 24.88 | Q | 0.204 |
5 | 669 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.02 | q | 0.195 |
6 | 150 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 6 | 25.18 | 0.164 | |
7 | 173 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 25.25 | 0.170 | |
8 | 199 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 25.28 | 0.205 | |
8 | 374 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | PB 25.28 | 0.144 | |
10 | 208 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.40 | 0.219 | |
11 | 204 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.51 | 0.214 | |
12 | 22 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 25.78 | 0.263 | |
13 | 377 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | PB 25.83 | 0.249 | |
14 | 639 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.14 | 0.186 | |
15 | 519 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 26.23 | 0.289 | |
16 | 282 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | SB 26.23 | 0.188 | |
17 | 209 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.37 | 0.350 | |
18 | 485 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | 26.55 | 0.178 | |
19 | 95 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 26.72 | 0.381 | |
262 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNF | 0.614 |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 24.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 344 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 24.48 | Q | 0.359 | |||||||||||
2 | 137 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 25.42 | 0.194 | ||||||||||||
3 | 423 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 25.59 | 0.140 | ||||||||||||
4 | 363 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 3 | 26.48 | 0.175 | ||||||||||||
5 | 24 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 27.16 | 0.196 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.2.2019 - 10:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 510 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 24.82 | Q | 0.168 | |||||||||||
2 | 365 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 25.56 | 0.185 | ||||||||||||
3 | 165 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 25.71 | 0.188 | ||||||||||||
4 | 662 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 26.33 | 0.270 | ||||||||||||
5 | 705 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.94 | 0.234 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.2.2019 - 10:12) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 341 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 24.77 | Q | 0.271 | |||||||||||
2 | 458 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 25.29 | q | 0.158 | |||||||||||
3 | 651 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 25.72 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 578 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 26.08 | 0.210 | ||||||||||||
5 | 395 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | SB 26.20 | 0.185 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 24.2.2019 - 10:18) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 248 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 25.22 | Q | 0.214 | |||||||||||
2 | 663 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 25.76 | 0.208 | ||||||||||||
3 | 621 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 26.41 | 0.417 | ||||||||||||
4 | 477 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 26.72 | 0.375 | ||||||||||||
152 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 5 | DNF | 0.281 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 344 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 24.48 | Q | 0.359 |
2 | 341 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 24.77 | Q | 0.271 |
3 | 510 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 24.82 | Q | 0.168 |
4 | 248 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 25.22 | Q | 0.214 |
5 | 458 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 25.29 | q | 0.158 |
6 | 137 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 25.42 | 0.194 | |
7 | 365 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 25.56 | 0.185 | |
8 | 423 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 25.59 | 0.140 | |
9 | 165 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 25.71 | 0.188 | |
10 | 651 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 25.72 | 0.158 | |
11 | 663 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 25.76 | 0.208 | |
12 | 578 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 26.08 | 0.210 | |
13 | 395 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | SB 26.20 | 0.185 | |
14 | 662 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 26.33 | 0.270 | |
15 | 621 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 26.41 | 0.417 | |
16 | 363 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 3 | 26.48 | 0.175 | |
17 | 477 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 26.72 | 0.375 | |
18 | 705 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.94 | 0.234 | |
19 | 24 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 27.16 | 0.196 | |
152 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | AK Sokolov | 5 | DNF | 0.281 |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 344 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | MR 23.88 | 0.140 | ||||||||||||
2 | 510 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 24.55 | 0.144 | ||||||||||||
3 | 341 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 24.76 | 0.290 | ||||||||||||
4 | 458 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 25.46 | 0.176 | ||||||||||||
5 | 248 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 25.60 | 0.226 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 49.12 | Q | 0.183 | |||||||||||
2 | 149 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | PB 50.11 | 0.210 | ||||||||||||
3 | 407 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.37 | 0.164 | ||||||||||||
4 | 192 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 51.29 | 0.178 | ||||||||||||
5 | 561 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 51.50 | 0.167 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.49 | Q | 0.207 | |||||||||||
2 | 337 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 50.01 | 0.244 | ||||||||||||
3 | 193 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 50.69 | 0.212 | ||||||||||||
4 | 627 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 51.12 | 0.195 | ||||||||||||
5 | 190 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 51.65 | 0.204 | ||||||||||||
6 | 701 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 52.63 | 0.179 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 17:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 49.52 | Q | 0.150 | |||||||||||
2 | 106 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 49.74 | q | 0.228 | |||||||||||
3 | 637 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 50.21 | 0.174 | ||||||||||||
4 | 338 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 53.05 | 0.248 | ||||||||||||
5 | 47 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 53.83 | 0.198 | ||||||||||||
319 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | 0.147 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | SB 49.41 | Q | 0.178 | |||||||||||
2 | 334 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 49.79 | q | 0.148 | |||||||||||
3 | 373 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 50.95 | 0.184 | ||||||||||||
4 | 315 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 51.31 | 0.190 | ||||||||||||
5 | 8 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 51.50 | 0.190 | ||||||||||||
6 | 219 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 52.64 | 0.184 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 49.12 | Q | 0.183 |
2 | 105 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | SB 49.41 | Q | 0.178 |
3 | 6 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.49 | Q | 0.207 |
4 | 5 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 49.52 | Q | 0.150 |
5 | 106 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 49.74 | q | 0.228 |
6 | 334 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 49.79 | q | 0.148 |
7 | 337 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 50.01 | 0.244 | |
8 | 149 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | PB 50.11 | 0.210 | |
9 | 637 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 50.21 | 0.174 | |
10 | 407 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.37 | 0.164 | |
11 | 193 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 50.69 | 0.212 | |
12 | 373 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 50.95 | 0.184 | |
13 | 627 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 51.12 | 0.195 | |
14 | 192 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 51.29 | 0.178 | |
15 | 315 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 51.31 | 0.190 | |
16 | 561 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 51.50 | 0.167 | |
16 | 8 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 51.50 | 0.190 | |
18 | 190 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 51.65 | 0.204 | |
19 | 701 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 52.63 | 0.179 | |
20 | 219 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 52.64 | 0.184 | |
21 | 338 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 53.05 | 0.248 | |
22 | 47 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 53.83 | 0.198 | |
319 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | 0.147 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | NR 46.77 | 0.138 | ||||||||||||
2 | 157 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 47.64 | 0.185 | ||||||||||||
3 | 6 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 47.74 | 0.202 | ||||||||||||
4 | 105 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | PB 48.43 | 0.185 | ||||||||||||
5 | 106 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | PB 48.49 | 0.209 | ||||||||||||
6 | 334 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 50.51 | 0.149 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 652 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | PB 49.51 | 0.218 | ||||||||||||
2 | 685 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 50.00 | 0.145 | ||||||||||||
3 | 416 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 50.10 | 0.353 | ||||||||||||
4 | 297 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 50.22 | 0.208 | ||||||||||||
5 | 683 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 51.55 | 0.231 | ||||||||||||
6 | 279 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 52.59 | 0.152 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 685 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.00 | Q | 0.167 | |||||||||||
2 | 279 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 51.22 | q | 0.183 | |||||||||||
3 | 88 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 52.07 | 0.178 | ||||||||||||
4 | 600 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | PB 52.75 | 0.172 | ||||||||||||
5 | 700 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | PB 54.37 | 0.188 | ||||||||||||
469 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | DNF | 0.178 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 652 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 50.27 | Q | 0.181 | |||||||||||
2 | 297 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 50.36 | q | 0.157 | |||||||||||
3 | 681 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 51.69 | 0.203 | ||||||||||||
4 | 614 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 53.59 | 0.160 | ||||||||||||
5 | 699 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | PB 54.04 | 0.179 | ||||||||||||
6 | 252 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 54.69 | 0.236 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 416 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 50.50 | Q | 0.180 | |||||||||||
2 | 242 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 51.44 | 0.166 | ||||||||||||
3 | 177 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 52.35 | 0.211 | ||||||||||||
4 | 278 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 52.85 | 0.155 | ||||||||||||
5 | 475 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 53.19 | 0.148 | ||||||||||||
6 | 113 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 55.13 | 0.177 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 683 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.57 | Q | 0.196 | |||||||||||
2 | 124 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 51.63 | 0.187 | ||||||||||||
3 | 352 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 2 | PB 53.55 | 0.177 | ||||||||||||
4 | 48 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 53.94 | 0.233 | ||||||||||||
216 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DQ 162.8 | ||||||||||||||
516 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | DNF | 0.179 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 652 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 50.27 | Q | 0.181 |
2 | 297 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 50.36 | q | 0.157 |
3 | 416 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 50.50 | Q | 0.180 |
4 | 685 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.00 | Q | 0.167 |
5 | 279 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 51.22 | q | 0.183 |
6 | 242 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 51.44 | 0.166 | |
7 | 683 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.57 | Q | 0.196 |
8 | 124 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 51.63 | 0.187 | |
9 | 681 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 51.69 | 0.203 | |
10 | 88 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 52.07 | 0.178 | |
11 | 177 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 52.35 | 0.211 | |
12 | 600 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | PB 52.75 | 0.172 | |
13 | 278 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 52.85 | 0.155 | |
14 | 475 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 53.19 | 0.148 | |
15 | 352 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 2 | PB 53.55 | 0.177 | |
16 | 614 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 53.59 | 0.160 | |
17 | 48 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 53.94 | 0.233 | |
18 | 699 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | PB 54.04 | 0.179 | |
19 | 700 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | PB 54.37 | 0.188 | |
20 | 252 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 54.69 | 0.236 | |
21 | 113 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 55.13 | 0.177 | |
469 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | DNF | 0.178 | ||
216 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DQ 162.8 | |||
516 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | DNF | 0.179 |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 655 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 57.13 | Q | 0.249 | |||||||||||
2 | 34 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 57.42 | q | 0.307 | |||||||||||
3 | 126 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | SB 57.68 | 0.154 | ||||||||||||
4 | 25 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | =PB 59.22 | 0.347 | ||||||||||||
5 | 302 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | SB 59.77 | 0.181 | ||||||||||||
6 | 364 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 60.95 | 0.285 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 306 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 56.90 | Q | 0.181 | |||||||||||
2 | 348 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 57.21 | q | 0.191 | |||||||||||
3 | 167 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 58.37 | 0.227 | ||||||||||||
4 | 377 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 59.37 | 0.245 | ||||||||||||
5 | 43 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | PB 59.84 | 0.183 | ||||||||||||
6 | 480 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | 63.43 | 0.163 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 445 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 6 | 58.23 | Q | 0.185 | |||||||||||
2 | 22 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 58.41 | 0.255 | ||||||||||||
3 | 211 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 59.88 | 0.410 | ||||||||||||
4 | 376 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 61.44 | 0.203 | ||||||||||||
5 | 32 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 65.05 | 0.158 | ||||||||||||
356 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNF | 0.596 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 262 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 58.03 | Q | 0.249 | |||||||||||
2 | 23 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 58.90 | 0.227 | ||||||||||||
3 | 150 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 5 | 59.09 | 0.380 | ||||||||||||
4 | 223 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 60.06 | 0.188 | ||||||||||||
5 | 40 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | PB 60.55 | 0.152 | ||||||||||||
6 | 59 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 61.88 | 0.201 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 306 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 56.90 | Q | 0.181 |
2 | 655 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 57.13 | Q | 0.249 |
3 | 348 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 57.21 | q | 0.191 |
4 | 34 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 57.42 | q | 0.307 |
5 | 126 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | SB 57.68 | 0.154 | |
6 | 262 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 58.03 | Q | 0.249 |
7 | 445 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 6 | 58.23 | Q | 0.185 |
8 | 167 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 58.37 | 0.227 | |
9 | 22 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 58.41 | 0.255 | |
10 | 23 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 58.90 | 0.227 | |
11 | 150 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 5 | 59.09 | 0.380 | |
12 | 25 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | =PB 59.22 | 0.347 | |
13 | 377 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 59.37 | 0.245 | |
14 | 302 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | SB 59.77 | 0.181 | |
15 | 43 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | PB 59.84 | 0.183 | |
16 | 211 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 59.88 | 0.410 | |
17 | 223 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 60.06 | 0.188 | |
18 | 40 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | PB 60.55 | 0.152 | |
19 | 364 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 60.95 | 0.285 | |
20 | 376 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 61.44 | 0.203 | |
21 | 59 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 61.88 | 0.201 | |
22 | 480 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | 63.43 | 0.163 | |
23 | 32 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 65.05 | 0.158 | |
356 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNF | 0.596 |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 655 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 56.50 | 0.248 | ||||||||||||
2 | 445 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 3 | PB 56.80 | 0.387 | ||||||||||||
3 | 306 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 57.00 | 0.365 | ||||||||||||
4 | 348 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 57.48 | 0.313 | ||||||||||||
5 | 262 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 58.17 | 0.587 | ||||||||||||
34 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 144 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 56.66 | 0.345 | ||||||||||||
2 | 114 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | PB 57.47 | 0.176 | ||||||||||||
3 | 97 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 57.61 | 0.380 | ||||||||||||
4 | 658 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 58.07 | 0.340 | ||||||||||||
5 | 437 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 59.40 | 0.400 | ||||||||||||
6 | 351 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 59.76 | 0.203 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 144 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 57.43 | Q | 0.213 | |||||||||||
2 | 555 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | PB 59.59 | 0.188 | ||||||||||||
3 | 521 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 60.27 | 0.382 | ||||||||||||
4 | 593 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 62.52 | 0.373 | ||||||||||||
217 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | |||||||||||||||
484 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 0.164 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 58.74 | Q | 0.369 | |||||||||||
2 | 351 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | PB 59.35 | q | 0.196 | |||||||||||
3 | 676 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 60.21 | 0.236 | ||||||||||||
4 | 544 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 61.69 | 0.606 | ||||||||||||
5 | 286 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 61.97 | 0.389 | ||||||||||||
261 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | DQ | -0.019 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 658 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 59.15 | Q | 0.437 | |||||||||||
2 | 477 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 60.63 | 0.303 | ||||||||||||
3 | 24 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 61.63 | 0.231 | ||||||||||||
4 | 486 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | =PB 61.69 | 0.234 | ||||||||||||
5 | 384 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 62.58 | 0.345 | ||||||||||||
355 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNF | 0.255 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 437 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 59.34 | Q | 0.603 | |||||||||||
2 | 114 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 59.36 | q | 0.169 | |||||||||||
3 | 665 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 60.49 | 0.463 | ||||||||||||
4 | 120 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2 | SB 61.40 | 0.326 | ||||||||||||
5 | 573 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 61.52 | 0.163 | ||||||||||||
220 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNF | 0.235 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 144 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 57.43 | Q | 0.213 |
2 | 97 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 58.74 | Q | 0.369 |
3 | 658 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 59.15 | Q | 0.437 |
4 | 437 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 59.34 | Q | 0.603 |
5 | 351 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | PB 59.35 | q | 0.196 |
6 | 114 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 59.36 | q | 0.169 |
7 | 555 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | PB 59.59 | 0.188 | |
8 | 676 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 60.21 | 0.236 | |
9 | 521 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 60.27 | 0.382 | |
10 | 665 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 60.49 | 0.463 | |
11 | 477 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 60.63 | 0.303 | |
12 | 120 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2 | SB 61.40 | 0.326 | |
13 | 573 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 61.52 | 0.163 | |
14 | 24 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 61.63 | 0.231 | |
15 | 544 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 61.69 | 0.606 | |
16 | 486 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | =PB 61.69 | 0.234 | |
17 | 286 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 61.97 | 0.389 | |
18 | 593 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 62.52 | 0.373 | |
19 | 384 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 62.58 | 0.345 | |
217 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | ||||
484 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 0.164 | |||
261 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | DQ | -0.019 | ||
355 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNF | 0.255 | ||
220 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNF | 0.235 |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 613 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:56.31 | Q | ||||||||||||||||
2 | 319 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 1:56.35 | Q | ||||||||||||||||
3 | 19 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 1:57.78 | q | ||||||||||||||||
4 | 472 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 1:59.06 | |||||||||||||||||
5 | 9 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 2:00.18 | |||||||||||||||||
6 | 225 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 2:02.06 | |||||||||||||||||
7 | 371 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:02.74 | |||||||||||||||||
8 | 56 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 2:06.46 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:36) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 2:00.08 | Q | ||||||||||||||||
2 | 686 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:00.44 | Q | ||||||||||||||||
3 | 228 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:01.45 | |||||||||||||||||
4 | 195 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:02.79 | |||||||||||||||||
5 | 47 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:04.39 | |||||||||||||||||
6 | 224 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 2:05.45 | |||||||||||||||||
7 | 539 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.51 | |||||||||||||||||
314 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:57.81 | Q | ||||||||||||||||
2 | 409 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:57.93 | Q | ||||||||||||||||
3 | 533 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | PB 1:58.75 | q | ||||||||||||||||
4 | 379 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 1:59.29 | |||||||||||||||||
5 | 455 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:59.97 | |||||||||||||||||
6 | 417 | Miroslav ValčíkMiroslav Valčík | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 1:59.97 | |||||||||||||||||
7 | 318 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 2:01.10 | |||||||||||||||||
8 | 500 | Filip ŠmátralaFilip Šmátrala | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 2:10.92 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 613 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:56.31 | Q | |
2 | 319 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 1:56.35 | Q | |
3 | 19 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 1:57.78 | q | |
4 | 54 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:57.81 | Q | |
5 | 409 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:57.93 | Q | |
6 | 533 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | PB 1:58.75 | q | |
7 | 472 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 1:59.06 | ||
8 | 379 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 1:59.29 | ||
9 | 455 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:59.97 | ||
10 | 417 | Miroslav ValčíkMiroslav Valčík | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 1:59.97 | ||
11 | 31 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 2:00.08 | Q | |
12 | 9 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 2:00.18 | ||
13 | 686 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:00.44 | Q | |
14 | 318 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 2:01.10 | ||
15 | 228 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:01.45 | ||
16 | 225 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 2:02.06 | ||
17 | 371 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:02.74 | ||
18 | 195 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:02.79 | ||
19 | 47 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:04.39 | ||
20 | 224 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 2:05.45 | ||
21 | 56 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 2:06.46 | ||
22 | 539 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.51 | ||
23 | 500 | Filip ŠmátralaFilip Šmátrala | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 2:10.92 | ||
314 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 6 | PB 1:53.48 | |||||||||||||||||
2 | 319 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 1:54.28 | |||||||||||||||||
3 | 54 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:55.41 | |||||||||||||||||
4 | 409 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:55.48 | |||||||||||||||||
5 | 613 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 1:55.98 | |||||||||||||||||
6 | 19 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | PB 1:56.37 | |||||||||||||||||
7 | 686 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:58.76 | |||||||||||||||||
8 | 533 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:05.85 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 12:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 538 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 1:57.03 | |||||||||||||||||
2 | 176 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | PB 1:57.84 | |||||||||||||||||
3 | 388 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 1:58.07 | |||||||||||||||||
4 | 469 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 1:58.97 | |||||||||||||||||
5 | 189 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 1:59.37 | |||||||||||||||||
6 | 290 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | PB 2:00.28 | |||||||||||||||||
7 | 490 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:01.04 | |||||||||||||||||
8 | 35 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:01.04 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 538 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:00.27 | Q | ||||||||||||||||
2 | 189 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:01.25 | Q | ||||||||||||||||
3 | 405 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:01.43 | |||||||||||||||||
4 | 265 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 2:03.65 | |||||||||||||||||
5 | 20 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | PB 2:03.96 | |||||||||||||||||
6 | 471 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:04.53 | |||||||||||||||||
7 | 387 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 2:05.92 | |||||||||||||||||
8 | 487 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:10.49 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:59.59 | Q | ||||||||||||||||
2 | 469 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 1:59.92 | Q | ||||||||||||||||
3 | 35 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 2:00.61 | q | ||||||||||||||||
4 | 216 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:00.84 | |||||||||||||||||
5 | 147 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2 | PB 2:02.20 | |||||||||||||||||
6 | 698 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 2:03.93 | |||||||||||||||||
7 | 406 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 2:04.29 | |||||||||||||||||
8 | 680 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:05.97 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 388 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 2:00.69 | Q | ||||||||||||||||
2 | 290 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 2:00.89 | Q | ||||||||||||||||
490 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:00.89 | Q | |||||||||||||||||
4 | 687 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:01.07 | |||||||||||||||||
5 | 463 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | PB 2:02.83 | |||||||||||||||||
6 | 451 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 2:03.36 | |||||||||||||||||
7 | 101 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:05.51 | |||||||||||||||||
8 | 414 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:07.99 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 176 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:59.59 | Q | |
2 | 469 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 1:59.92 | Q | |
3 | 538 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:00.27 | Q | |
4 | 35 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 2:00.61 | q | |
5 | 388 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 2:00.69 | Q | |
6 | 216 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:00.84 | ||
7 | 290 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 3 | 2:00.89 | Q | |
7 | 490 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:00.89 | Q | |
9 | 687 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:01.07 | ||
10 | 189 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:01.25 | Q | |
11 | 405 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:01.43 | ||
12 | 147 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2 | PB 2:02.20 | ||
13 | 463 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | PB 2:02.83 | ||
14 | 451 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 2:03.36 | ||
15 | 265 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 2:03.65 | ||
16 | 698 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 2:03.93 | ||
17 | 20 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | PB 2:03.96 | ||
18 | 406 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 2:04.29 | ||
19 | 471 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:04.53 | ||
20 | 101 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:05.51 | ||
21 | 387 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 2:05.92 | ||
22 | 680 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:05.97 | ||
23 | 414 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:07.99 | ||
24 | 487 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:10.49 |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:17.36 | Q | ||||||||||||||||
2 | 174 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:17.59 | Q | ||||||||||||||||
3 | 542 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:21.65 | q | ||||||||||||||||
4 | 631 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 2:23.71 | |||||||||||||||||
5 | 57 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:24.12 | |||||||||||||||||
6 | 349 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 2:24.76 | |||||||||||||||||
7 | 604 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:29.42 | |||||||||||||||||
8 | 18 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:31.55 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:56) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 522 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 2:22.36 | Q | ||||||||||||||||
2 | 34 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 2:22.67 | Q | ||||||||||||||||
3 | 288 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 2 | 2:23.54 | |||||||||||||||||
4 | 60 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:24.21 | |||||||||||||||||
5 | 17 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:24.26 | |||||||||||||||||
6 | 108 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | SB 2:25.01 | |||||||||||||||||
7 | 535 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:34.16 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 305 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:20.55 | Q | ||||||||||||||||
2 | 260 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:20.74 | Q | ||||||||||||||||
3 | 356 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 2:21.78 | q | ||||||||||||||||
4 | 281 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 2:22.03 | |||||||||||||||||
5 | 429 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:24.85 | |||||||||||||||||
6 | 61 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:25.32 | |||||||||||||||||
7 | 32 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 2:31.25 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:17.36 | Q | |
2 | 174 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:17.59 | Q | |
3 | 305 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:20.55 | Q | |
4 | 260 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:20.74 | Q | |
5 | 542 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:21.65 | q | |
6 | 356 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 2:21.78 | q | |
7 | 281 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 2:22.03 | ||
8 | 522 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 2:22.36 | Q | |
9 | 34 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 2:22.67 | Q | |
10 | 288 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 2 | 2:23.54 | ||
11 | 631 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 2:23.71 | ||
12 | 57 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:24.12 | ||
13 | 60 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:24.21 | ||
14 | 17 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:24.26 | ||
15 | 349 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 2:24.76 | ||
16 | 429 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:24.85 | ||
17 | 108 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | SB 2:25.01 | ||
18 | 61 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:25.32 | ||
19 | 604 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:29.42 | ||
20 | 32 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 2:31.25 | ||
21 | 18 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:31.55 | ||
22 | 535 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 2:34.16 |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 2:14.46 | |||||||||||||||||
2 | 305 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 2:15.08 | |||||||||||||||||
3 | 174 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:15.12 | |||||||||||||||||
4 | 303 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:15.82 | |||||||||||||||||
5 | 522 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 2:17.23 | |||||||||||||||||
6 | 260 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:18.47 | |||||||||||||||||
7 | 542 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:22.57 | |||||||||||||||||
8 | 356 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | 2:23.11 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 182 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:20.41 | Q | ||||||||||||||||
2 | 143 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 2:21.40 | Q | ||||||||||||||||
3 | 217 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | PB 2:21.60 | q | ||||||||||||||||
4 | 438 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:23.02 | q | ||||||||||||||||
5 | 171 | Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 2:26.25 | |||||||||||||||||
6 | 198 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:26.35 | |||||||||||||||||
7 | 697 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | 2:31.95 | |||||||||||||||||
8 | 536 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 2:32.72 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:36) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 375 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 2:24.91 | Q | ||||||||||||||||
2 | 128 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 2:25.12 | Q | ||||||||||||||||
3 | 607 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 2:26.09 | |||||||||||||||||
4 | 545 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 2:27.75 | |||||||||||||||||
5 | 62 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:28.45 | |||||||||||||||||
6 | 270 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 2:29.64 | |||||||||||||||||
7 | 696 | Markéta LakomáMarkéta Lakomá | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:30.39 | |||||||||||||||||
8 | 21 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:31.41 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 14:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 355 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 2:26.28 | Q | ||||||||||||||||
2 | 484 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:26.37 | Q | ||||||||||||||||
3 | 617 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:27.44 | |||||||||||||||||
4 | 606 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:28.80 | |||||||||||||||||
5 | 422 | Karolína CzepcováKarolína Czepcová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.47 | |||||||||||||||||
6 | 123 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 5 | 2:29.78 | |||||||||||||||||
695 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 182 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:20.41 | Q | |
2 | 143 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 2:21.40 | Q | |
3 | 217 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | PB 2:21.60 | q | |
4 | 438 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:23.02 | q | |
5 | 375 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 2:24.91 | Q | |
6 | 128 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 2:25.12 | Q | |
7 | 607 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 2:26.09 | ||
8 | 171 | Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 2:26.25 | ||
9 | 355 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 2:26.28 | Q | |
10 | 198 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:26.35 | ||
11 | 484 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:26.37 | Q | |
12 | 617 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:27.44 | ||
13 | 545 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 2:27.75 | ||
14 | 62 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:28.45 | ||
15 | 606 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:28.80 | ||
16 | 422 | Karolína CzepcováKarolína Czepcová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.47 | ||
17 | 270 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 2:29.64 | ||
18 | 123 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 5 | 2:29.78 | ||
19 | 696 | Markéta LakomáMarkéta Lakomá | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:30.39 | ||
20 | 21 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:31.41 | ||
21 | 697 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | 2:31.95 | ||
22 | 536 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 2:32.72 | ||
695 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.2.2019 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 182 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:15.49 | |||||||||||||||||
2 | 375 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:16.73 | |||||||||||||||||
3 | 484 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 2:19.56 | |||||||||||||||||
4 | 143 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 2:20.81 | |||||||||||||||||
5 | 217 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | PB 2:21.32 | |||||||||||||||||
6 | 355 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | SB 2:22.61 | |||||||||||||||||
7 | 128 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:26.04 | |||||||||||||||||
8 | 438 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:26.19 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 24.2.2019 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 682 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 4:04.14 | |||||||||||||||||
2 | 382 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 4:05.68 | |||||||||||||||||
3 | 529 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 4:06.11 | |||||||||||||||||
4 | 299 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 4:09.37 | |||||||||||||||||
5 | 474 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | 4:10.97 | |||||||||||||||||
6 | 410 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:11.33 | |||||||||||||||||
7 | 50 | Radim KliglRadim Kligl | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:13.66 | |||||||||||||||||
8 | 213 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 4:14.31 | |||||||||||||||||
9 | 19 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 11 | 4:15.00 | |||||||||||||||||
10 | 541 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 15 | 4:15.08 | |||||||||||||||||
11 | 7 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 4:17.54 | |||||||||||||||||
12 | 688 | Martin ZajícMartin Zajíc | 00 | VSK Univerzita Brno | 13 | 4:19.57 | |||||||||||||||||
13 | 496 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 12 | 4:19.80 | |||||||||||||||||
14 | 51 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 4:22.32 | |||||||||||||||||
452 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 24.2.2019 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 659 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:06.19 | |||||||||||||||||
2 | 103 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 4:11.46 | |||||||||||||||||
3 | 109 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 3 | 4:12.72 | |||||||||||||||||
4 | 689 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 9 | PB 4:14.80 | |||||||||||||||||
5 | 91 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 4:15.52 | |||||||||||||||||
6 | 470 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 10 | 4:16.75 | |||||||||||||||||
7 | 462 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12 | 4:17.59 | |||||||||||||||||
8 | 232 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:17.66 | |||||||||||||||||
9 | 226 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 14 | 4:18.27 | |||||||||||||||||
10 | 540 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 4:19.37 | |||||||||||||||||
11 | 154 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 13 | 4:19.96 | |||||||||||||||||
12 | 300 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 16 | 4:20.48 | |||||||||||||||||
13 | 313 | Petr KavičkaPetr Kavička | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 15 | 4:21.57 | |||||||||||||||||
14 | 497 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 4:21.71 | |||||||||||||||||
15 | 121 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 4:24.07 | |||||||||||||||||
16 | 450 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | 4:26.16 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 24.2.2019 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 4:37.91 | |||||||||||||||||
2 | 366 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 1 | 4:37.96 | |||||||||||||||||
3 | 590 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:46.10 | |||||||||||||||||
4 | 670 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 4:51.04 | |||||||||||||||||
5 | 591 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:51.07 | |||||||||||||||||
6 | 39 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11 | SB 4:51.63 | |||||||||||||||||
7 | 249 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | PB 4:52.15 | |||||||||||||||||
8 | 61 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 13 | PB 4:56.01 | |||||||||||||||||
9 | 459 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | PB 4:56.35 | |||||||||||||||||
10 | 264 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 4:56.36 | |||||||||||||||||
11 | 60 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 5:01.28 | |||||||||||||||||
12 | 127 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 5:02.20 | |||||||||||||||||
13 | 640 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:02.68 | |||||||||||||||||
14 | 139 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 14 | PB 5:05.59 | |||||||||||||||||
632 | Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 15 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 24.2.2019 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 642 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:39.92 | |||||||||||||||||
2 | 440 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 4:44.92 | |||||||||||||||||
3 | 75 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 3 | PB 4:50.75 | |||||||||||||||||
4 | 283 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 4:59.71 | |||||||||||||||||
5 | 178 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 10 | PB 5:03.20 | |||||||||||||||||
6 | 370 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | SB 5:04.30 | |||||||||||||||||
7 | 570 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | SB 5:06.17 | |||||||||||||||||
8 | 111 | Jana PekařováJana Pekařová | 02 | AC Turnov, z. s. | 6 | 5:07.45 | |||||||||||||||||
9 | 353 | Dana PřikrylováDana Přikrylová | 03 | SK Aritma Praha | 8 | PB 5:07.67 | |||||||||||||||||
10 | 122 | Lucie MiklišováLucie Miklišová | 02 | AK Kroměříž | 4 | 5:07.77 | |||||||||||||||||
11 | 222 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | PB 5:08.39 | |||||||||||||||||
12 | 368 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | SK Jeseniova | 9 | 5:10.49 | |||||||||||||||||
13 | 656 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13 | PB 5:10.99 | |||||||||||||||||
14 | 706 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 16 | PB 5:17.82 | |||||||||||||||||
15 | 117 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 14 | 5:20.76 | |||||||||||||||||
276 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 15 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Junioři
(so, 23.2.2019 - 18:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 682 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 15 | PB 08:38.23 | |||||||||||||
2 | 474 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | 08:40.46 | |||||||||||||
3 | 452 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 08:40.49 | |||||||||||||
4 | 688 | Martin ZajícMartin Zajíc | 00 | VSK Univerzita Brno | 7 | PB 08:41.73 | |||||||||||||
5 | 401 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 08:48.26 | |||||||||||||
6 | 515 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 08:51.79 | |||||||||||||
7 | 309 | Borek PožárBorek Požár | 00 | Běžecký klub F-C Kadaň | 4 | PB 08:52.77 | |||||||||||||
8 | 299 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 08:53.78 | |||||||||||||
9 | 7 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 8 | PB 08:58.88 | |||||||||||||
10 | 679 | Jan HavlenaJan Havlena | 00 | VSK Univerzita Brno | 9 | PB 09:06.37 | |||||||||||||
11 | 385 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 10 | 09:18.12 | |||||||||||||
12 | 81 | Kryštof VránaKryštof Vrána | 01 | AC Praha 1890 | 14 | SB 09:19.12 | |||||||||||||
13 | 298 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 11 | 09:29.32 | |||||||||||||
533 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 13 | DNF | ||||||||||||||
378 | Jan SkaličkaJan Skalička | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 12 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 23.2.2019 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 08:59.54 | |||||||||||||
2 | 461 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 09:01.10 | |||||||||||||
3 | 310 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | PB 09:07.23 | |||||||||||||
4 | 540 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 09:11.79 | |||||||||||||
5 | 457 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 9 | PB 09:12.49 | |||||||||||||
6 | 331 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 8 | PB 09:20.00 | |||||||||||||
7 | 450 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 09:20.12 | |||||||||||||
8 | 495 | David BílekDavid Bílek | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 11 | PB 09:22.77 | |||||||||||||
9 | 300 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | PB 09:26.42 | |||||||||||||
10 | 292 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09:31.11 | |||||||||||||
11 | 447 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 13 | PB 09:37.18 | |||||||||||||
12 | 312 | Jakub HorákJakub Horák | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09:42.88 | |||||||||||||
13 | 52 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15 | 09:47.65 | |||||||||||||
14 | 654 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 14 | 09:52.88 | |||||||||||||
15 | 704 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 16 | 09:56.74 | |||||||||||||
16 | 162 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 12 | 10:34.74 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 23.2.2019 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | PB 09:47.75 | |||||||||||||
2 | 127 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | PB 10:11.40 | |||||||||||||
3 | 39 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 10:12.00 | |||||||||||||
4 | 502 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | PB 10:21.40 | |||||||||||||
5 | 670 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 10:24.96 | |||||||||||||
6 | 640 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 11:07.17 | |||||||||||||
7 | 93 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | PB 11:15.93 | |||||||||||||
8 | 322 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | SB 11:19.01 | |||||||||||||
9 | 98 | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 11:20.93 | |||||||||||||
10 | 58 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 11:44.36 | |||||||||||||
11 | 571 | Eliška KlikováEliška Kliková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | PB 11:48.90 | |||||||||||||
12 | 343 | Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 12 | PB 11:53.96 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(so, 23.2.2019 - 17:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 2 | 10:40.83 | |||||||||||||
2 | 283 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 10:45.20 | |||||||||||||
3 | 353 | Dana PřikrylováDana Přikrylová | 03 | SK Aritma Praha | 6 | PB 10:51.15 | |||||||||||||
4 | 122 | Lucie MiklišováLucie Miklišová | 02 | AK Kroměříž | 5 | PB 10:55.32 | |||||||||||||
5 | 111 | Jana PekařováJana Pekařová | 02 | AC Turnov, z. s. | 3 | 11:09.34 | |||||||||||||
6 | 243 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | PB 11:17.40 | |||||||||||||
7 | 498 | Vendula StránskáVendula Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 9 | PB 11:20.28 | |||||||||||||
8 | 148 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 1 | 11:25.83 | |||||||||||||
9 | 169 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | PB 11:26.78 | |||||||||||||
10 | 296 | Julie ŠuškováJulie Šušková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 11:26.93 | |||||||||||||
11 | 276 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 10 | 11:42.75 | |||||||||||||
12 | 117 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 12 | 11:47.16 | |||||||||||||
13 | 703 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 15 | PB 11:53.47 | |||||||||||||
14 | 702 | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | SK Jeseniova | 16 | PB 11:54.22 | |||||||||||||
15 | 609 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 13 | 11:59.13 | |||||||||||||
16 | 605 | Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14 | 12:17.40 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 336 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.02 | Q | 0.196 | |||||||||||
2 | 45 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.35 | Q | 0.184 | |||||||||||
3 | 188 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.36 | q | 0.154 | |||||||||||
4 | 158 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.45 | 0.137 | ||||||||||||
5 | 89 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | PB 08.58 | 0.147 | ||||||||||||
6 | 275 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 08.70 | 0.194 | ||||||||||||
7 | 233 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.88 | 0.188 | ||||||||||||
393 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 0.182 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 08.02 | Q | 0.165 | |||||||||||
2 | 340 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | =PB 08.23 | Q | 0.234 | |||||||||||
3 | 258 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.47 | 0.192 | ||||||||||||
4 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 08.52 | 0.203 | ||||||||||||
5 | 419 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.62 | 0.168 | ||||||||||||
6 | 219 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 08.66 | 0.220 | ||||||||||||
7 | 92 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | PB 08.90 | 0.168 | ||||||||||||
192 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 661 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.20 | Q | 0.137 | |||||||||||
2 | 628 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.26 | Q | 0.169 | |||||||||||
3 | 339 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.41 | q | 0.183 | |||||||||||
4 | 548 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.47 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 3 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | =PB 08.65 | 0.184 | ||||||||||||
6 | 185 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.75 | 0.144 | ||||||||||||
7 | 186 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.89 | 0.227 | ||||||||||||
411 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ 162.8 | 0.075 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 08.02 | Q | 0.165 |
2 | 336 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.02 | Q | 0.196 |
3 | 661 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.20 | Q | 0.137 |
4 | 340 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | =PB 08.23 | Q | 0.234 |
5 | 628 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.26 | Q | 0.169 |
6 | 45 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.35 | Q | 0.184 |
7 | 188 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.36 | q | 0.154 |
8 | 339 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.41 | q | 0.183 |
9 | 158 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.45 | 0.137 | |
10 | 258 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.47 | 0.192 | |
11 | 548 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.47 | 0.177 | |
12 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 08.52 | 0.203 | |
13 | 89 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | PB 08.58 | 0.147 | |
14 | 419 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.62 | 0.168 | |
15 | 3 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | =PB 08.65 | 0.184 | |
16 | 219 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 08.66 | 0.220 | |
17 | 275 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 08.70 | 0.194 | |
18 | 185 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.75 | 0.144 | |
19 | 233 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.88 | 0.188 | |
20 | 186 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.89 | 0.227 | |
21 | 92 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | PB 08.90 | 0.168 | |
393 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 0.182 | |||
192 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | |||
411 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ 162.8 | 0.075 |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 12:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 581 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | PB 07.81 | 0.174 | ||||||||||||
2 | 336 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.97 | 0.145 | ||||||||||||
3 | 661 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 08.03 | 0.138 | ||||||||||||
4 | 628 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.17 | 0.130 | ||||||||||||
5 | 340 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | PB 08.19 | 0.170 | ||||||||||||
6 | 45 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 08.34 | 0.155 | ||||||||||||
7 | 188 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.09 | 0.152 | ||||||||||||
339 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 4 | PB 08.04 | 0.167 | ||||||||||||
2 | 386 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 08.08 | 0.164 | ||||||||||||
3 | 33 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | PB 08.12 | 0.144 | ||||||||||||
4 | 504 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.16 | 0.202 | ||||||||||||
5 | 196 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.38 | 0.177 | ||||||||||||
6 | 194 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.48 | 0.161 | ||||||||||||
7 | 626 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.50 | 0.134 | ||||||||||||
8 | 253 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.64 | 0.193 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 4 | PB 08.07 | Q | 0.184 | |||||||||||
2 | 626 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 08.37 | Q | 0.151 | |||||||||||
3 | 194 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 08.38 | q | 0.191 | |||||||||||
4 | 328 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 6 | PB 08.51 | 0.207 | ||||||||||||
5 | 489 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | PB 08.69 | 0.147 | ||||||||||||
6 | 516 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 08.71 | 0.174 | ||||||||||||
7 | 67 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 2 | 08.76 | 0.156 | ||||||||||||
8 | 713 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 08.94 | 0.211 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 386 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 08.09 | Q | 0.154 | |||||||||||
2 | 196 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 08.30 | Q | 0.181 | |||||||||||
3 | 253 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 08.50 | q | 0.226 | |||||||||||
4 | 362 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 7 | PB 08.54 | 0.179 | ||||||||||||
5 | 560 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 08.63 | 0.184 | ||||||||||||
6 | 476 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 08.87 | 0.185 | ||||||||||||
7 | 327 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | 08.96 | 0.187 | ||||||||||||
66 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 8 | DQ 162.8 | -0.113 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | PB 08.15 | Q | 0.161 | |||||||||||
2 | 504 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 08.19 | Q | 0.231 | |||||||||||
3 | 70 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.64 | 0.205 | ||||||||||||
4 | 29 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 08.68 | 0.161 | ||||||||||||
5 | 567 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.71 | 0.151 | ||||||||||||
6 | 161 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.74 | 0.198 | ||||||||||||
7 | 556 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 08.83 | 0.198 | ||||||||||||
8 | 214 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.22 | 0.170 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 4 | PB 08.07 | Q | 0.184 |
2 | 386 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 08.09 | Q | 0.154 |
3 | 33 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | PB 08.15 | Q | 0.161 |
4 | 504 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 08.19 | Q | 0.231 |
5 | 196 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 08.30 | Q | 0.181 |
6 | 626 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 08.37 | Q | 0.151 |
7 | 194 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 08.38 | q | 0.191 |
8 | 253 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 08.50 | q | 0.226 |
9 | 328 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 6 | PB 08.51 | 0.207 | |
10 | 362 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 7 | PB 08.54 | 0.179 | |
11 | 560 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 08.63 | 0.184 | |
12 | 70 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.64 | 0.205 | |
13 | 29 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 08.68 | 0.161 | |
14 | 489 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | PB 08.69 | 0.147 | |
15 | 567 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.71 | 0.151 | |
16 | 516 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 08.71 | 0.174 | |
17 | 161 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.74 | 0.198 | |
18 | 67 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 2 | 08.76 | 0.156 | |
19 | 556 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 08.83 | 0.198 | |
20 | 476 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 08.87 | 0.185 | |
21 | 713 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 08.94 | 0.211 | |
22 | 327 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | 08.96 | 0.187 | |
23 | 214 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 09.22 | 0.170 | |
66 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 8 | DQ 162.8 | -0.113 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 202 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.63 | Q | 0.222 | |||||||||||
2 | 79 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 4 | 08.73 | Q | 0.208 | |||||||||||
3 | 427 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.74 | q | 0.172 | |||||||||||
4 | 140 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.99 | 0.362 | ||||||||||||
5 | 199 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.08 | 0.215 | ||||||||||||
6 | 657 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | SB 09.17 | 0.174 | ||||||||||||
7 | 285 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | PB 09.22 | 0.177 | ||||||||||||
8 | 263 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.33 | 0.179 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 668 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.55 | Q | 0.152 | |||||||||||
2 | 80 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3 | 08.87 | Q | 0.208 | |||||||||||
3 | 116 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | PB 08.96 | 0.166 | ||||||||||||
4 | 530 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | PB 09.14 | 0.155 | ||||||||||||
5 | 71 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 6 | 09.15 | 0.174 | ||||||||||||
6 | 141 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.36 | 0.198 | ||||||||||||
7 | 460 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.37 | 0.186 | ||||||||||||
145 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | DNF | 0.192 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 99 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 5 | 08.62 | Q | 0.151 | |||||||||||
2 | 669 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.64 | Q | 0.153 | |||||||||||
3 | 282 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 08.91 | q | 0.139 | |||||||||||
4 | 173 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 09.05 | 0.175 | ||||||||||||
5 | 439 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 09.19 | 0.330 | ||||||||||||
6 | 622 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2 | =PB 09.21 | 0.198 | ||||||||||||
7 | 205 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 09.26 | 0.321 | ||||||||||||
8 | 690 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 09.55 | 0.197 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 668 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.55 | Q | 0.152 |
2 | 99 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 5 | 08.62 | Q | 0.151 |
3 | 202 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.63 | Q | 0.222 |
4 | 669 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.64 | Q | 0.153 |
5 | 79 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 4 | 08.73 | Q | 0.208 |
6 | 427 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.74 | q | 0.172 |
7 | 80 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3 | 08.87 | Q | 0.208 |
8 | 282 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 08.91 | q | 0.139 |
9 | 116 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | PB 08.96 | 0.166 | |
10 | 140 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.99 | 0.362 | |
11 | 173 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 09.05 | 0.175 | |
12 | 199 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.08 | 0.215 | |
13 | 530 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | PB 09.14 | 0.155 | |
14 | 71 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 6 | 09.15 | 0.174 | |
15 | 657 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | SB 09.17 | 0.174 | |
16 | 439 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 09.19 | 0.330 | |
17 | 622 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2 | =PB 09.21 | 0.198 | |
18 | 285 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | PB 09.22 | 0.177 | |
19 | 205 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 09.26 | 0.321 | |
20 | 263 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 09.33 | 0.179 | |
21 | 141 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.36 | 0.198 | |
22 | 460 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.37 | 0.186 | |
23 | 690 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 09.55 | 0.197 | |
145 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | DNF | 0.192 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 668 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 08.41 | 0.142 | ||||||||||||
2 | 202 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | =PB 08.42 | 0.316 | ||||||||||||
3 | 99 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 6 | 08.60 | 0.146 | ||||||||||||
4 | 669 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 08.60 | 0.158 | ||||||||||||
5 | 427 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 08.65 | 0.167 | ||||||||||||
6 | 282 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 09.07 | 0.180 | ||||||||||||
80 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 8 | DNS | ||||||||||||||
79 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 23.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | PB 08.48 | 0.139 | ||||||||||||
2 | 341 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 08.49 | 0.169 | ||||||||||||
3 | 168 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.57 | 0.178 | ||||||||||||
4 | 513 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.73 | 0.225 | ||||||||||||
5 | 344 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.74 | 0.145 | ||||||||||||
6 | 268 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | PB 08.76 | 0.158 | ||||||||||||
7 | 365 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 2 | PB 08.80 | 0.207 | ||||||||||||
8 | 509 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.90 | 0.207 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.76 | Q | 0.161 | |||||||||||
2 | 268 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 08.82 | Q | 0.195 | |||||||||||
3 | 509 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.89 | q | 0.188 | |||||||||||
4 | 380 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | PB 09.08 | 0.169 | ||||||||||||
5 | 483 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 09.28 | 0.248 | ||||||||||||
6 | 221 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.30 | 0.168 | ||||||||||||
7 | 689 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 09.57 | 0.597 | ||||||||||||
8 | 134 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.60 | 0.183 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 341 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 08.54 | Q | 0.151 | |||||||||||
2 | 513 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.77 | Q | 0.202 | |||||||||||
3 | 618 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 09.09 | 0.174 | ||||||||||||
4 | 478 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 09.22 | 0.193 | ||||||||||||
5 | 430 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.39 | 0.398 | ||||||||||||
6 | 579 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.39 | 0.362 | ||||||||||||
7 | 308 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 8 | 09.46 | 0.168 | ||||||||||||
616 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.74 | Q | 0.178 | |||||||||||
2 | 344 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.79 | Q | 0.135 | |||||||||||
3 | 365 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 3 | PB 08.82 | q | 0.197 | |||||||||||
4 | 137 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.99 | 0.211 | ||||||||||||
5 | 573 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 09.15 | 0.325 | ||||||||||||
6 | 201 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | =PB 09.25 | 0.170 | ||||||||||||
7 | 207 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 09.30 | 0.218 | ||||||||||||
8 | 293 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.42 | 0.240 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 341 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | PB 08.54 | Q | 0.151 |
2 | 168 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.74 | Q | 0.178 |
3 | 458 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.76 | Q | 0.161 |
4 | 513 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.77 | Q | 0.202 |
5 | 344 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.79 | Q | 0.135 |
6 | 268 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 08.82 | Q | 0.195 |
7 | 365 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 3 | PB 08.82 | q | 0.197 |
8 | 509 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.89 | q | 0.188 |
9 | 137 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.99 | 0.211 | |
10 | 380 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | PB 09.08 | 0.169 | |
11 | 618 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 09.09 | 0.174 | |
12 | 573 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 09.15 | 0.325 | |
13 | 478 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 09.22 | 0.193 | |
14 | 201 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | =PB 09.25 | 0.170 | |
15 | 483 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 09.28 | 0.248 | |
16 | 207 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 09.30 | 0.218 | |
17 | 221 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.30 | 0.168 | |
18 | 430 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.39 | 0.398 | |
19 | 579 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.39 | 0.362 | |
20 | 293 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.42 | 0.240 | |
21 | 308 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 8 | 09.46 | 0.168 | |
22 | 689 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 09.57 | 0.597 | |
23 | 134 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.60 | 0.183 | |
616 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:28.63 | 0.152 | |||||||||||||
2 | 3 | Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:28.84 | 0.151 | |||||||||||||
3 | 5 | Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 1:29.45 | 0.152 | |||||||||||||
4 | 2 | Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:30.87 | 0.177 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:29.28 | 0.163 | |||||||||||||
2 | 5 | Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:29.73 | 0.189 | |||||||||||||
3 | 2 | Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:34.65 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 1:33.50 | 0.169 | |||||||||||||
2 | 3 | Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:34.64 | 0.214 | |||||||||||||
3 | 2 | Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:39.05 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:28.63 | 0.152 | ||
2 | 3 | Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:28.84 | 0.151 | ||
3 | 6 | Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:29.28 | 0.163 | ||
4 | 5 | Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 1:29.45 | 0.152 | ||
5 | 5 | Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:29.73 | 0.189 | ||
6 | 2 | Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:30.87 | 0.177 | ||
7 | 5 | Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 1:33.50 | 0.169 | ||
8 | 3 | Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:34.64 | 0.214 | ||
9 | 2 | Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:34.65 | 0.160 | ||
10 | 2 | Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:39.05 | 0.156 | ||
3 | Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | DNS |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.23 | 0.157 | |||||||||||||
2 | 3 | Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:35.54 | 0.189 | |||||||||||||
3 | 6 | Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 1:36.06 | 0.144 | |||||||||||||
2 | A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DQ 170.7 | 0.183 | ||||||||||||||
4 | Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | 0.196 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 1:32.77 | 0.156 | |||||||||||||
2 | 4 | Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 1:32.86 | 0.182 | |||||||||||||
3 | 3 | A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:33.24 | 0.133 | |||||||||||||
4 | 2 | Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 1:36.52 | 0.136 | |||||||||||||
6 | Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. | SK Jeseniova | 6 | DNF | 0.223 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. | AC Pardubice | 5 | 1:32.44 | 0.156 | |||||||||||||
2 | 3 | Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:33.71 | 0.157 | |||||||||||||
3 | 4 | Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 1:38.35 | 0.165 | |||||||||||||
4 | 2 | Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:39.04 | 0.195 | |||||||||||||
5 | 6 | Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:40.21 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. | SC Radotín Praha | 2 | 1:37.49 | 0.165 | |||||||||||||
2 | 5 | B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:37.56 | 0.198 | |||||||||||||
3 | 3 | B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:37.60 | 0.170 | |||||||||||||
4 | 6 | Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:38.57 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.23 | 0.157 | ||
2 | 5 | Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. | AC Pardubice | 5 | 1:32.44 | 0.156 | ||
3 | 5 | Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 1:32.77 | 0.156 | ||
4 | 4 | Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 1:32.86 | 0.182 | ||
5 | 3 | A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:33.24 | 0.133 | ||
6 | 3 | Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:33.71 | 0.157 | ||
7 | 3 | Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:35.54 | 0.189 | ||
8 | 6 | Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 1:36.06 | 0.144 | ||
9 | 2 | Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 1:36.52 | 0.136 | ||
10 | 2 | Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. | SC Radotín Praha | 2 | 1:37.49 | 0.165 | ||
11 | 5 | B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:37.56 | 0.198 | ||
12 | 3 | B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:37.60 | 0.170 | ||
13 | 4 | Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 1:38.35 | 0.165 | ||
14 | 6 | Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:38.57 | 0.181 | ||
15 | 2 | Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:39.04 | 0.195 | ||
16 | 6 | Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:40.21 | 0.191 | ||
2 | A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DQ 170.7 | 0.183 | |||
4 | Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | 0.196 | |||
6 | Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. | SK Jeseniova | 6 | DNF | 0.223 |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | MR 1:39.87 | 0.204 | ||||||||||||||
2 | A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. | ASK Slavia Praha | 4 | 1:40.71 | 0.386 | ||||||||||||||
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DQ | -0.082 | |||||||||||||||
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. | SK Jeseniova | 2 | DNF | 0.200 | |||||||||||||||
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 1:44.31 | 0.188 | ||||||||||||||
2 | B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:44.38 | 0.211 | ||||||||||||||
3 | Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:45.27 | 0.168 | ||||||||||||||
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. | AC Pardubice | 6 | DQ 142,4 | 0.363 | |||||||||||||||
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DQ 170.7 | 0.220 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 6 | 1:45.02 | 0.186 | ||||||||||||||
2 | Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 1:46.62 | 0.208 | ||||||||||||||
3 | Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:54.49 | 0.163 | ||||||||||||||
4 | Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:54.78 | 0.266 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | MR 1:39.87 | 0.204 | |||
2 | A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. | ASK Slavia Praha | 4 | 1:40.71 | 0.386 | |||
3 | Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 1:44.31 | 0.188 | |||
4 | B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:44.38 | 0.211 | |||
5 | Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 6 | 1:45.02 | 0.186 | |||
6 | Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:45.27 | 0.168 | |||
7 | Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 1:46.62 | 0.208 | |||
8 | Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:54.49 | 0.163 | |||
9 | Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 1:54.78 | 0.266 | |||
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DQ | -0.082 | ||||
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. | SK Jeseniova | 2 | DNF | 0.200 | ||||
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | DNS | |||||
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. | AC Pardubice | 6 | DQ 142,4 | 0.363 | ||||
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DQ 170.7 | 0.220 |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | NR 1:40.43 | 0.156 | ||||||||||||||
2 | Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:44.18 | 0.340 | ||||||||||||||
3 | Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. | TJ Dukla Praha | 6 | 1:44.56 | 0.194 | ||||||||||||||
4 | Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 1:44.56 | 0.351 | ||||||||||||||
5 | Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 1:44.62 | 0.214 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:44.23 | 0.331 | ||||||||||||||
2 | Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:45.61 | 0.194 | ||||||||||||||
3 | Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. | Spartak Praha 4 | 5 | 1:47.40 | 0.332 | ||||||||||||||
4 | Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 1:48.98 | 0.196 | ||||||||||||||
5 | Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:49.52 | 0.234 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 1:46.81 | 0.173 | ||||||||||||||
2 | Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 1:48.72 | 0.218 | ||||||||||||||
3 | A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. | SC Radotín Praha | 2 | 1:50.86 | 0.176 | ||||||||||||||
4 | Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 1:52.23 | 0.200 | ||||||||||||||
5 | Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:53.68 | 0.322 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 1:49.77 | 0.289 | ||||||||||||||
2 | Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 1:50.20 | 0.170 | ||||||||||||||
3 | Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. | SK Hranice, z.s. | 3 | 1:56.38 | 0.400 | ||||||||||||||
4 | B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. | SC Radotín Praha | 2 | 2:02.54 | 0.188 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | NR 1:40.43 | 0.156 | |||
2 | Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:44.18 | 0.340 | |||
3 | Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:44.23 | 0.331 | |||
4 | Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. | TJ Dukla Praha | 6 | 1:44.56 | 0.194 | |||
5 | Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 1:44.56 | 0.351 | |||
6 | Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 1:44.62 | 0.214 | |||
7 | Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:45.61 | 0.194 | |||
8 | Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 1:46.81 | 0.173 | |||
9 | Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. | Spartak Praha 4 | 5 | 1:47.40 | 0.332 | |||
10 | Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 1:48.72 | 0.218 | |||
11 | Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 1:48.98 | 0.196 | |||
12 | Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:49.52 | 0.234 | |||
13 | Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 1:49.77 | 0.289 | |||
14 | Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 1:50.20 | 0.170 | |||
15 | A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. | SC Radotín Praha | 2 | 1:50.86 | 0.176 | |||
16 | Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 1:52.23 | 0.200 | |||
17 | Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:53.68 | 0.322 | |||
18 | Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. | SK Hranice, z.s. | 3 | 1:56.38 | 0.400 | |||
19 | B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. | SC Radotín Praha | 2 | 2:02.54 | 0.188 |
Skok vysoký - Junioři
(ne, 24.2.2019 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.761.811.851.891.931.961.992.022.042.06 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 13 | PB 2.06 | --OOXOXOXXOO-O | ||||||||||||||
2 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | 2.02 | --O-OOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 11 | 1.96 | --OOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 12 | 1.93 | OOOXXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 8 | 1.89 | -OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 1.89 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10 | 1.89 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 9 | 1.89 | OXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 6 | 1.85 | XOOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
AC Pardubice |
01 | 4 | 1.81 | OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5 | 1.81 | XXOXXOXXX | ||||||||||||||
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s. |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(ne, 24.2.2019 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.731.781.831.871.901.931.952.01 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 14 | 1.95 | --OOOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 13 | PB 1.93 | -OXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 12 | 1.90 | -OOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 11 | 1.87 | OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 4 | 1.83 | OXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 9 | 1.83 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 3 | 1.78 | OOXXX | ||||||||||||||
7= |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5 | 1.78 | OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 6 | 1.78 | XOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 2 | 1.78 | XOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 1.73 | OXXX | ||||||||||||||
12 |
Filip ŠtěpánFilip Štěpán
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 7 | 1.73 | XOXXX | ||||||||||||||
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(so, 23.2.2019 - 16:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.861.88 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 18 | 1.81 | --OO-OOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 17 | PB 1.81 | --OOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 16 | 1.72 | -OXOXXOOXXOX | ||||||||||||||
4 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | PB 1.69 | OOXOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 13 | 1.69 | -XOOOXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 10 | PB 1.69 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 14 | 1.69 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 2 | SB 1.66 | OXOOXXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 12 | 1.63 | OOOXXX | ||||||||||||||
9= |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 11 | 1.63 | OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5 | 1.63 | XOXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 15 | 1.63 | OOXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 9 | 1.63 | XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6 | 1.60 | OOXXX | ||||||||||||||
14= |
Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 3 | 1.60 | OOXXX | ||||||||||||||
16 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 7 | 1.60 | OXOXXX | ||||||||||||||
17 |
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1 | 1.55 | OXXX | ||||||||||||||
Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(so, 23.2.2019 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.501.551.601.631.661.691.721.751.781.821.85 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 16 | 1.82 | ---O-OO-XXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 15 | =PB 1.72 | --OOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 10 | PB 1.66 | OOXOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 11 | 1.63 | OOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK Lovosice |
03 | 14 | 1.60 | -OOXXX | ||||||||||||||
6 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 1.60 | OXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 13 | 1.60 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
03 | 8 | 1.55 | OOXXX | ||||||||||||||
8= |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1 | 1.55 | OOXXX | ||||||||||||||
10 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 7 | 1.55 | XOOXXX | ||||||||||||||
11= |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | 1.50 | OXXX | ||||||||||||||
11= |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 6 | 1.50 | OXXX | ||||||||||||||
11= |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4 | 1.50 | OXXX | ||||||||||||||
14 |
Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 2 | 1.50 | XOXXX | ||||||||||||||
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(so, 23.2.2019 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.533.683.833.984.074.164.254.314.374.434.494.704.865.005.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 14 | PB 5.00 | ----------OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | PB 4.43 | ----XO-O-OXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 10 | PB 4.25 | --XOOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 11 | 4.16 | ----OXXOX-XX | ||||||||||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | PB 4.07 | OXOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | SB 3.98 | ---OXXX | ||||||||||||||
6= |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 8 | 3.98 | ---OXXX | ||||||||||||||
8= |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 7 | 3.83 | XOOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 3 | PB 3.83 | XOOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 6 | 3.68 | OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 4 | 3.68 | XXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 3.68 | XOXOXXX | ||||||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 23.2.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.353.553.693.793.893.994.094.164.234.284.334.384.434.484.57 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 16 | PB 4.48 | ----XO--O-O-OXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 15 | PB 4.43 | ---O--XXO-XOXXOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 13 | PB 4.38 | ----O-OOOOX-XOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 14 | 4.16 | ---OOOOXXOX | ||||||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 9 | PB 4.16 | -XOOXXOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | PB 4.09 | --XOOXOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 12 | 3.99 | -XOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 8 | PB 3.89 | -OXXOOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | PB 3.79 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 5 | 3.69 | OOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 6 | 3.69 | OOOXXX | ||||||||||||||
12 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 7 | 3.69 | -XXOXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 10 | 3.69 | --XXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 2 | 3.35 | XOXXX | ||||||||||||||
14= |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4 | 3.35 | XOXXX | ||||||||||||||
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Při soutěži se při dopadu zranil závodník Jáchym Štancl (poranění pravé ruky). |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(so, 23.2.2019 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.302.502.702.853.003.143.283.383.483.583.683.753.803.853.903.954.004.11 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | PB 4.00 | ---------OXO--O--XXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 12 | SB 3.58 | ----OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC Pardubice |
00 | 13 | 3.48 | ------OOOX-XX | ||||||||||||||
4 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 11 | PB 3.38 | ----OXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 6 | SB 3.00 | -XOOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 10 | 3.00 | --OXOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 7 | 2.85 | -OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5 | PB 2.85 | -OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | 2.85 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK Bílina |
01 | 2 | PB 2.70 | OOOXXX | ||||||||||||||
11= |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 9 | 2.70 | -OXOXXX | ||||||||||||||
11= |
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1 | PB 2.70 | -OXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC Pardubice |
01 | 4 | 2.50 | -XOXXX | ||||||||||||||
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(ne, 24.2.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.592.792.933.073.213.353.453.553.653.71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 15 | 3.65 | ---O-O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 16 | 3.65 | ------XOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 12 | PB 3.55 | ----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 14 | 3.45 | ---OXXOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 11 | 3.35 | --OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 4 | PB 3.21 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 7 | PB 3.21 | --XOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 13 | 3.21 | --OOXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 9 | 3.07 | -OOOXXX | ||||||||||||||
9= |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 10 | 3.07 | -OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 5 | PB 3.07 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | PB 2.93 | OXXOOXXX | ||||||||||||||
13 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | PB 2.93 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3 | 2.79 | OXOXXX | ||||||||||||||
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 23.2.2019 - 09:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 13 | SB 7.14 | 6.60 | X | X | 6.60 | X | X | 7.14 | ||||||||
2 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 10 | PB 6.95 | 6.70 | 6.89 | 6.88 | 6.89 | 6.95 | 6.93 | 6.91 | ||||||||
3 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 14 | 6.92 | 6.92 | 6.86 | X | 6.92 | 6.59 | 6.83 | X | ||||||||
4 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 8 | PB 6.92 | 6.82 | 6.92 | 6.59 | 6.92 | X | 6.56 | X | ||||||||
5 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 9 | PB 6.89 | 6.57 | 6.75 | 6.57 | 6.75 | 6.83 | 6.89 | 6.71 | ||||||||
6 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 11 | 6.88 | 6.88 | 6.83 | 6.74 | 6.88 | 6.46 | X | 6.44 | ||||||||
7 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 12 | 6.87 | 6.87 | X | X | 6.87 | 6.77 | X | X | ||||||||
8 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 6 | 6.55 | 6.40 | 6.55 | 6.49 | 6.55 | X | X | X | ||||||||
9 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 7 | 6.54 | 6.22 | 6.54 | X | 6.54 | |||||||||||
10 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 5 | =PB 6.54 | X | 6.54 | X | 6.54 | |||||||||||
11 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | 6.35 | 6.25 | 6.35 | X | 6.35 | |||||||||||
12 |
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | 6.13 | 6.03 | 6.09 | 6.13 | 6.13 | |||||||||||
13 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova |
01 | 2 | 6.08 | 6.08 | 6.05 | 6.02 | 6.08 | |||||||||||
14 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 4 | 5.73 | 5.73 | 5.64 | X | 5.73 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 23.2.2019 - 13:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 16 | 7.22 | 7.22 | 7.12 | X | 7.22 | 7.09 | X | X | ||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 14 | PB 7.05 | 6.53 | 6.92 | 6.84 | 6.92 | 6.93 | 6.97 | 7.05 | ||||||||
3 |
Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 11 | PB 6.77 | 5.00 | 4.66 | 6.77 | 6.77 | 4.74 | 6.54 | 6.48 | ||||||||
4 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 15 | 6.73 | 6.73 | 6.54 | X | 6.73 | X | 6.60 | X | ||||||||
5 |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 8 | PB 6.73 | 6.73 | X | X | 6.73 | X | X | X | ||||||||
6 |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 13 | 6.64 | 6.59 | 6.36 | 6.64 | 6.64 | 6.54 | 6.55 | 6.52 | ||||||||
7 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 12 | 6.58 | 6.20 | 6.58 | 4.64 | 6.58 | 6.36 | 6.44 | 6.36 | ||||||||
8 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 6.45 | 6.27 | 6.30 | 6.45 | 6.45 | 6.43 | 6.16 | X | ||||||||
9 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 7 | 6.41 | X | 6.41 | 6.30 | 6.41 | |||||||||||
10 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 10 | 6.41 | 6.00 | 6.41 | 6.24 | 6.41 | |||||||||||
11 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1 | PB 6.40 | 6.06 | 6.26 | 6.40 | 6.40 | |||||||||||
12 |
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | 6.38 | 6.05 | 6.37 | 6.38 | 6.38 | |||||||||||
13 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5 | 6.36 | 6.35 | 6.36 | 6.27 | 6.36 | |||||||||||
14 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 2 | 6.29 | 6.01 | 6.29 | 6.29 | 6.29 | |||||||||||
15 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 6 | 6.21 | X | 6.15 | 6.21 | 6.21 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 23.2.2019 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 15 | 5.99 | X | 5.99 | 5.87 | 5.99 | X | X | 5.92 | ||||||||
2 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 14 | 5.84 | 5.84 | X | X | 5.84 | X | X | X | ||||||||
3 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 10 | PB 5.75 | X | X | 5.59 | 5.59 | 5.63 | 5.61 | 5.75 | ||||||||
4 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 12 | SB 5.72 | 5.49 | 5.52 | 5.69 | 5.69 | X | X | 5.72 | ||||||||
5 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 7 | PB 5.52 | X | X | 5.52 | 5.52 | 3.55 | X | X | ||||||||
6 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | PB 5.48 | 5.48 | X | 5.44 | 5.48 | 5.25 | 5.19 | 5.41 | ||||||||
7 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 5.48 | X | 5.48 | 5.25 | 5.48 | X | 5.30 | 5.38 | ||||||||
8 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | SB 5.46 | 5.34 | X | 5.41 | 5.41 | 5.43 | 5.46 | X | ||||||||
9 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 11 | 5.40 | X | 5.40 | 5.39 | 5.40 | |||||||||||
10 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 4 | 5.29 | 5.24 | 5.16 | 5.29 | 5.29 | |||||||||||
11 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 2 | 5.17 | 4.94 | 5.17 | 5.02 | 5.17 | |||||||||||
12 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 13 | 5.15 | 5.02 | X | 5.15 | 5.15 | |||||||||||
13 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 3 | 5.14 | 5.14 | 5.05 | X | 5.14 | |||||||||||
14 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 6 | 5.10 | 5.05 | X | 5.10 | 5.10 | |||||||||||
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 23.2.2019 - 15:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 16 | PB 5.83 | 5.75 | X | 5.76 | 5.76 | 5.83 | 4.55 | X | ||||||||
2 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 13 | PB 5.76 | 5.61 | 5.56 | 5.64 | 5.64 | 5.40 | 5.60 | 5.76 | ||||||||
3 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 17 | 5.74 | 5.58 | X | 5.74 | 5.74 | 5.72 | 5.51 | |||||||||
4 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 14 | PB 5.70 | X | X | 5.67 | 5.67 | X | 5.70 | 5.69 | ||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | PB 5.54 | X | 5.38 | 5.25 | 5.38 | 5.54 | 5.21 | 5.29 | ||||||||
6 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 2 | PB 5.46 | X | X | 5.46 | 5.46 | 5.41 | X | X | ||||||||
7 |
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11 | 5.39 | 3.97 | 5.38 | 5.32 | 5.38 | 5.24 | 5.39 | X | ||||||||
8 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 9 | 5.37 | 5.30 | 5.17 | 5.31 | 5.31 | 5.36 | 5.26 | 5.37 | ||||||||
9 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 8 | 5.29 | X | 5.29 | X | 5.29 | |||||||||||
10 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 15 | 5.28 | 5.09 | 5.22 | 5.28 | 5.28 | |||||||||||
11 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 12 | 5.27 | X | X | 5.27 | 5.27 | |||||||||||
12 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 5.26 | 4.78 | 5.07 | 5.26 | 5.26 | |||||||||||
13 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1 | 5.23 | 5.20 | 5.23 | X | 5.23 | |||||||||||
14 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 3 | 5.23 | 4.95 | 5.23 | X | 5.23 | |||||||||||
15 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 7 | 5.17 | X | X | 5.17 | 5.17 | |||||||||||
16 |
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK Sokolov |
02 | 5 | 4.94 | X | X | 4.94 | 4.94 | |||||||||||
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Trojskok - Junioři
(so, 23.2.2019 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 16 | 14.91 | 14.54 | X | 14.53 | 14.54 | 14.70 | 14.71 | 14.91 | ||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 15 | PB 14.56 | 14.31 | 14.36 | 14.33 | 14.36 | 14.29 | 11.75 | 14.56 | ||||||||
3 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 14 | PB 14.44 | 13.79 | X | 12.16 | 13.79 | X | 14.44 | 14.25 | ||||||||
4 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 12 | PB 14.29 | 13.44 | 12.97 | 13.87 | 13.87 | 14.29 | 13.86 | 14.18 | ||||||||
5 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 9 | PB 14.10 | 13.79 | 12.75 | 12.33 | 13.79 | 13.97 | 14.10 | 14.04 | ||||||||
6 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 10 | PB 13.85 | 13.69 | 13.84 | 13.85 | 13.85 | 13.78 | - | - | ||||||||
7 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 13 | 13.56 | 13.04 | 13.45 | X | 13.45 | 12.82 | 13.56 | 12.32 | ||||||||
8 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 11 | 13.46 | X | X | 13.30 | 13.30 | 13.46 | X | X | ||||||||
9 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova |
01 | 1 | PB 13.28 | X | 13.18 | 13.28 | 13.28 | |||||||||||
10 |
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla Praha |
01 | 8 | 13.25 | X | 13.25 | 11.51 | 13.25 | |||||||||||
11 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 7 | 13.23 | 13.13 | 12.68 | 13.23 | 13.23 | |||||||||||
12 |
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4 | 13.18 | 12.92 | 12.77 | 13.18 | 13.18 | |||||||||||
13 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 2 | 12.98 | X | X | 12.98 | 12.98 | |||||||||||
14 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 3 | 12.96 | 12.88 | 12.91 | 12.96 | 12.96 | |||||||||||
15 |
Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 6 | 12.83 | 12.83 | 12.79 | 12.45 | 12.83 | |||||||||||
16 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 5 | 12.76 | 12.53 | 12.59 | 12.76 | 12.76 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Dorostenci
(ne, 24.2.2019 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 17 | PB 13.88 | 12.36 | 13.51 | 13.78 | 13.78 | 13.60 | 13.43 | 13.88 | ||||||||
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 16 | PB 13.74 | 13.49 | 13.41 | 13.63 | 13.63 | 13.63 | 13.74 | 11.74 | ||||||||
3 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 15 | 13.60 | 13.35 | 13.17 | 13.53 | 13.53 | 13.51 | 13.53 | 13.60 | ||||||||
4 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 14 | PB 13.48 | 13.13 | 13.15 | 13.48 | 13.48 | X | 13.45 | X | ||||||||
5 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 11 | PB 12.94 | 12.65 | 12.94 | X | 12.94 | 11.24 | 11.24 | - | ||||||||
6 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 13 | 12.88 | 12.72 | 12.08 | X | 12.72 | 12.67 | 12.42 | 12.88 | ||||||||
7 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 9 | PB 12.79 | 12.77 | 12.74 | 12.79 | 12.79 | 12.55 | 12.31 | X | ||||||||
8 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 7 | PB 12.70 | 12.68 | 12.49 | 12.70 | 12.70 | X | X | 12.15 | ||||||||
9 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 6 | PB 12.60 | 12.42 | 12.60 | 12.41 | 12.60 | |||||||||||
10 |
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5 | 12.52 | 12.49 | 12.52 | 12.15 | 12.52 | |||||||||||
11 |
Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12 | 12.46 | 12.03 | 12.46 | 12.37 | 12.46 | |||||||||||
12 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 4 | =PB 12.39 | 11.75 | 12.21 | 12.39 | 12.39 | |||||||||||
13 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 8 | 12.27 | X | 11.53 | 12.27 | 12.27 | |||||||||||
14 |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 3 | 11.98 | 11.86 | 11.98 | 11.79 | 11.98 | |||||||||||
15 |
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ Třinec |
02 | 2 | 11.97 | 11.92 | 11.97 | 11.66 | 11.97 | |||||||||||
16 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 1 | 11.84 | 11.84 | X | X | 11.84 | |||||||||||
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(ne, 24.2.2019 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 16 | MR 12.75 | 12.39 | 12.75 | 12.15 | 12.75 | 12.45 | X | 12.06 | ||||||||
2 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 14 | PB 12.11 | 11.94 | X | 12.11 | 12.11 | X | X | 12.08 | ||||||||
3 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 12 | PB 12.00 | 11.71 | 11.89 | 9.82 | 11.89 | 11.94 | 11.71 | 12.00 | ||||||||
4 |
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla Praha |
00 | 15 | 11.86 | 11.44 | 11.67 | 11.84 | 11.84 | 11.48 | 11.83 | 11.86 | ||||||||
5 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 13 | 11.86 | 11.45 | 11.86 | 11.71 | 11.86 | X | 11.72 | 11.02 | ||||||||
6 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 11 | 11.80 | 11.00 | 11.35 | 11.80 | 11.80 | 11.64 | 11.54 | 11.72 | ||||||||
7 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 10 | 11.69 | 11.31 | 11.48 | 11.46 | 11.48 | 11.69 | 11.64 | X | ||||||||
8 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 8 | PB 11.52 | 11.52 | X | 11.30 | 11.52 | X | 11.17 | X | ||||||||
9 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 9 | 11.47 | 11.20 | 11.47 | 11.26 | 11.47 | |||||||||||
10 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 6 | PB 11.44 | 11.17 | 11.44 | 11.12 | 11.44 | |||||||||||
11 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | PB 11.17 | X | 11.17 | 11.08 | 11.17 | |||||||||||
12 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | PB 11.11 | 10.81 | 11.11 | 10.96 | 11.11 | |||||||||||
13 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 11.09 | 11.09 | 10.43 | 11.00 | 11.09 | |||||||||||
14 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 4 | 11.09 | 10.78 | X | 11.09 | 11.09 | |||||||||||
15 |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 7 | 10.97 | 10.73 | 10.97 | 10.69 | 10.97 | |||||||||||
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Dorostenky
(ne, 24.2.2019 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 16 | 11.53 | 11.38 | 11.28 | X | 11.38 | 11.46 | 10.93 | 11.53 | ||||||||
2 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 15 | 11.50 | X | 11.35 | 11.50 | 11.50 | 9.52 | - | 11.39 | ||||||||
3 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 14 | 11.43 | 11.39 | 11.43 | 11.31 | 11.43 | 11.27 | 11.40 | 11.28 | ||||||||
4 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 10 | PB 11.43 | 10.90 | 10.77 | 11.21 | 11.21 | 10.93 | 11.13 | 11.43 | ||||||||
5 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 12 | PB 11.42 | 10.77 | X | 11.26 | 11.26 | 11.32 | 11.24 | 11.42 | ||||||||
6 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 13 | 11.18 | 9.57 | 10.81 | 10.90 | 10.90 | 11.18 | 11.13 | 9.48 | ||||||||
7 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | PB 11.07 | 10.79 | 10.67 | 10.65 | 10.79 | 10.34 | 10.82 | 11.07 | ||||||||
8 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 7 | SB 10.85 | 10.61 | 10.65 | 10.85 | 10.85 | 10.56 | 10.58 | 10.80 | ||||||||
9 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 6 | PB 10.76 | 10.71 | 10.68 | 10.76 | 10.76 | |||||||||||
10 |
Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 8 | 10.73 | 10.45 | 10.73 | 9.77 | 10.73 | |||||||||||
11 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4 | PB 10.66 | 10.61 | 10.66 | 10.58 | 10.66 | |||||||||||
12 |
Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 9 | 10.40 | 10.40 | 10.33 | X | 10.40 | |||||||||||
13 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 5 | 10.36 | 10.35 | 10.35 | 10.36 | 10.36 | |||||||||||
14 |
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 2 | 10.33 | 10.25 | 10.33 | 10.14 | 10.33 | |||||||||||
15 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 11 | 10.33 | X | 10.33 | X | 10.33 | |||||||||||
16 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1 | 10.22 | 10.12 | 10.22 | X | 10.22 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(ne, 24.2.2019 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 16 | 14.54 | 14.54 | X | X | 14.54 | 14.54 | 14.37 | X | ||||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | PB 13.87 | X | X | 13.01 | 13.01 | X | X | 13.87 | ||||||||
3 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 12 | PB 13.24 | 12.20 | 12.02 | 12.92 | 12.92 | 13.16 | 11.87 | 13.24 | ||||||||
4 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 9 | PB 13.23 | 13.06 | 12.72 | 12.95 | 13.06 | 13.23 | 13.03 | X | ||||||||
5 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 14 | 13.06 | 12.16 | X | 12.76 | 12.76 | 12.63 | X | 13.06 | ||||||||
6 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 11 | 12.92 | 11.25 | X | 12.46 | 12.46 | 12.26 | 12.92 | 12.29 | ||||||||
7 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 10 | 12.61 | 12.32 | 11.76 | X | 12.32 | 11.39 | 12.61 | 12.36 | ||||||||
8 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 3 | PB 12.45 | 12.45 | 11.35 | 12.40 | 12.45 | 10.58 | 12.00 | X | ||||||||
9 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 6 | 12.28 | 11.96 | 12.28 | 11.81 | 12.28 | |||||||||||
10 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 7 | 12.24 | X | X | 12.24 | 12.24 | |||||||||||
11 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4 | 12.22 | 11.85 | 12.22 | X | 12.22 | |||||||||||
12 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 8 | 11.80 | 11.69 | 11.80 | 11.52 | 11.80 | |||||||||||
13 |
Agáta MikundováAgáta Mikundová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 2 | 11.59 | 11.59 | 11.24 | 11.27 | 11.59 | |||||||||||
14 |
Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1 | 11.43 | 11.43 | 10.91 | 11.32 | 11.43 | |||||||||||
15 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | 11.40 | 11.40 | 09.93 | 11.11 | 11.40 | |||||||||||
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
03 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 24.2.2019 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 15 | 13.28 | 12.94 | 13.12 | 12.39 | 13.12 | X | 13.09 | 13.28 | ||||||||
2 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | 12.42 | 11.40 | X | 10.81 | 11.40 | 11.31 | 11.91 | 12.42 | ||||||||
3 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 12 | PB 12.05 | 11.26 | 10.71 | 11.78 | 11.78 | 11.74 | 12.05 | 11.03 | ||||||||
4 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 11 | PB 11.87 | 11.41 | 11.67 | 10.99 | 11.67 | 11.36 | 11.87 | 11.51 | ||||||||
5 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 14 | 11.60 | 11.53 | X | X | 11.53 | 11.60 | 11.41 | X | ||||||||
6 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 6 | PB 11.19 | 10.69 | 11.19 | 11.07 | 11.19 | 10.56 | 10.81 | 10.93 | ||||||||
7 |
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 8 | 10.67 | 10.67 | X | 10.11 | 10.67 | 10.54 | 10.58 | 10.27 | ||||||||
8 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 10.52 | 09.55 | 10.52 | 09.25 | 10.52 | X | 10.12 | 09.93 | ||||||||
9 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 1 | PB 10.47 | 10.27 | 09.66 | 10.47 | 10.47 | |||||||||||
10 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 3 | 10.13 | 10.13 | 09.62 | 09.44 | 10.13 | |||||||||||
11 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 5 | 10.06 | 10.06 | 09.48 | X | 10.06 | |||||||||||
12 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 2 | 09.91 | 09.91 | 08.37 | 08.74 | 09.91 | |||||||||||
13 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 4 | 09.87 | 09.86 | 09.87 | 09.84 | 09.87 | |||||||||||
14 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 9 | 09.85 | 09.85 | 09.54 | 09.71 | 09.85 | |||||||||||
15 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 09.59 | 08.99 | X | 09.59 | 09.59 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 24.2.2019 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 16 | PB 16.70 | 16.70 | 15.19 | 15.37 | 16.70 | X | X | X | ||||||||
2 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 12 | PB 15.24 | 14.57 | 14.57 | 15.24 | 15.24 | 15.00 | 14.82 | 15.20 | ||||||||
3 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 14 | 14.79 | 13.54 | 14.64 | 14.79 | 14.79 | 14.68 | 14.44 | 14.71 | ||||||||
4 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 13 | 14.68 | 14.07 | 14.68 | X | 14.68 | 13.81 | 14.21 | X | ||||||||
5 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 15 | 14.57 | 13.34 | 13.08 | 14.57 | 14.57 | 13.09 | X | X | ||||||||
6 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | PB 13.74 | X | 12.52 | 13.38 | 13.38 | 12.74 | 12.92 | 13.74 | ||||||||
7 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 10 | 13.70 | 13.70 | X | 13.01 | 13.70 | 13.38 | 12.96 | X | ||||||||
8 |
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 7 | PB 13.30 | 13.19 | 13.30 | 12.96 | 13.30 | X | X | 12.81 | ||||||||
9 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4 | 13.08 | 12.96 | 13.02 | 13.08 | 13.08 | |||||||||||
10 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 3 | 12.92 | 12.92 | 11.99 | X | 12.92 | |||||||||||
11 |
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES Pacov |
03 | 8 | 12.59 | 10.55 | 12.59 | 12.45 | 12.59 | |||||||||||
12 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 2 | 12.19 | 12.19 | 11.82 | X | 12.19 | |||||||||||
13 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 11 | 12.14 | 11.59 | 12.14 | 12.13 | 12.14 | |||||||||||
14 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 5 | 11.74 | 11.74 | X | X | 11.74 | |||||||||||
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | NM | ||||||||||||||||
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 24.2.2019 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 15 | PB 18.20 | 17.59 | 18.20 | X | 18.20 | 17.79 | 18.02 | 18.13 | ||||||||
2 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 16 | 17.90 | 17.08 | 17.10 | 17.90 | 17.90 | 16.63 | X | 17.31 | ||||||||
3 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | SB 17.16 | 16.95 | 17.16 | 16.91 | 17.16 | X | 17.03 | X | ||||||||
4 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | 16.61 | 16.61 | X | X | 16.61 | X | X | X | ||||||||
5 |
Jan GročekJan Groček
TJ Spartak Vlašim |
00 | 11 | PB 16.01 | 15.10 | 14.91 | 15.29 | 15.29 | 15.03 | 15.84 | 16.01 | ||||||||
6 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 12 | 15.52 | 13.24 | 15.14 | 14.31 | 15.14 | 14.67 | 14.77 | 15.52 | ||||||||
7 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 10 | PB 14.84 | 14.55 | X | X | 14.55 | X | 14.31 | 14.84 | ||||||||
8 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 7 | PB 14.49 | 14.19 | 14.31 | 13.92 | 14.31 | X | 13.57 | 14.49 | ||||||||
9 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 5 | PB 13.95 | 13.76 | 13.76 | 13.95 | 13.95 | |||||||||||
10 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 4 | 13.53 | X | 12.81 | 13.53 | 13.53 | |||||||||||
11 |
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol Opava |
01 | 9 | 13.42 | 12.33 | X | 13.42 | 13.42 | |||||||||||
12 |
Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s. |
00 | 2 | PB 13.38 | 13.38 | 12.76 | X | 13.38 | |||||||||||
13 |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 6 | 13.18 | 12.22 | 12.59 | 13.18 | 13.18 | |||||||||||
14 |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 8 | 13.15 | 13.15 | 12.81 | 12.19 | 13.15 | |||||||||||
15 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK Jeseniova |
00 | 3 | 12.91 | 12.91 | X | 12.56 | 12.91 | |||||||||||
16 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 1 | 12.77 | 11.48 | 12.31 | 12.77 | 12.77 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |